Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

Jumbo je gainer, a teda objemový prípravok určený na budovanie svalovej hmoty a nárastu hmotnosti, ktorý pozostáva zo srvátkových bielkovín, v 1 dávke až 50g, komplexných sacharidov a nevyhnutných aminokyselín, vrátane BCAA a glutamínu. Taktiež je obohatený aj o kreatín, preto dodáva väčšiu intenzitu a výkon na tréningu.

Cena od:

Cena od: 24,42

Skladom bude Vám doručené 18.01.2017 (Streda)

2860 gvanilla41,13 €24,42 €
2860 gchocolate41,13 €24,42 €
2860 gstrawberry41,13 €24,42 €
4400 gstrawberry56,13 €34,85 €
4400 gchocolate56,13 €34,85 €
4400 gvanilla56,13 €34,85 €
8800 gvanilla94,88 €63,85 €
8800 gchocolate94,88 €63,85 €
8800 gstrawberry94,88 €63,85 €
BaleniePríchuťPôvodná cenaVaša cena
 

JUMBO gainer na zvýšenie objemu a hmotnosti doplnený kreatínom

Jumbo je gainer, a teda je zdrojom špičkových srvátkových bielkovín, nevyhnutných aminokyselín a dusíka, ktoré sú základom pre rast svalov a ich regeneráciu. Sacharidy zabezpečuje „6-CARB“ zmesv ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj patentovaný Waxy maize s vysokou molekulovou hmotnosťou. Jumbo ďalej obsahuje kreatínový komplex pre dodanie energie svalom a väčšiu intenzitu intervalového tréningu.


Bolo dokázané, že ľudia sú schopní preceniť, pri snahe budovať svalovú hmotu, svoj skutočný príjem živín. Inými slovami, konzumujú menej, než si myslia a než je ich skutočná potreba k rovnomernému a signifikovanému rozvoju. Každý hľadá zázračnú látku, pričom pozabúda na fakt, že nič nie je účinnejšie, než konzistentný príjem dostatočného množstva kalórií, energizujúcich sacharidov a svalstvo budujúcich bielkovín. Táto skutočnosť spolu s tým, že mnoho športovcov si nedá tú námahu, aby si viedli stravovací denník znamená, že pre väčšinu z nich zostane najlepšou praktickou možnosťou každodenné užívanie podobných nápojov, akým je JUMBO, ktorý skutočne môže pomôcť k zabezpečeniu dostatočného množstva prijatých živín, potrebných pre vývoj. S obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke a s veľkou dávkou energetickej bomby „6-carb“ matrixu, JUMBO poriadne dorovná rovnicu príjmu potravy!


Bielkoviny, nachádzajúce sa v produkte JUMBO, prispievajú k zachovaniu a zvyšovaniu objemu svalovej hmoty. Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Využiteľnosť bielkovín v strave sa hodnotí na základe množstva vstrebaného a v tele uloženého dusíka z danej bielkoviny; teda podľa toho, ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka.

 jumbo gainer

 

Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám udáva v percentách množstvo prijatého dusíka, ktoré zostáva v tele. Biologická hodnota (Biological Value – BV) zase porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a zadržaného dusíka v tele. Biologická hodnota závisí od NPU a stráviteľnosti. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako pri mäse, rybách, mlieku a sóji.

 

JUMBO obsahuje aj sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami.

 

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning. Formulu sme vylepšili aj extra dávkou aminokyselín, medzi ktorými sú aj esenciálne aminokyseliny.

 

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek. Produkt na záver skompletizovali BioPerine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia.

 

jumbo gainer

 

„JUMBO SIZE“ anabolický matrix. Tento matrix zabezpečuje všetky dôležité účinné látky v najlepších komplexoch. CREA-BOMB multi-vektorový kreatínový matrix pridáva k rovnici 6 vyvinutých kreatínových foriem. Kreatín je najúčinnejším doplnkom výživy pre nárast sily a svalovej hmoty, bez obsahu kalórií. G-BOMB multi-vektorový glutamínový matrix zabezpečuje najlepšie formy glutamínu, ktoré môžu posilňovať imunitný systém, zvyšovať tiež plnenie svalstva sacharidmi a vplývať na ich anabolický stav. BCAA EXPRESS je komplex esenciálnych aminokyselín so100% čistotou. Vo formule zvyšuje množstvo troch veľmi dôležitých aminokyselín, z ktorých najdôležitejšia je aminokyselina leucín, pretože veľmi silno vplýva na zväčšovanie svalových buniek! HEMO NO nitrix oxyd matrix pre maximálne napumpovanie a žilnatosť nie je v produkte zastúpený len pre viditeľnejšie zmeny zovňajšku, ale zabezpečuje pre pracujúce a unavené svalstvo aj lepší transport živín. A nakoniec, ale nie v poslednom rade už môžete vedieť, že nie ste tým, čo zjete, ale tým, čo sa z toho aj vstrebe a teda úplne využije. Preto sa v produkte JUMBO vyskytujú aj dve živiny, zvyšujúce vstrebateľnosť.

 

JUMBO je teda tak jednoduchou a praktickou metódou k naplneniu nediskutabilnej rovnice zvyšovania objemu svalstva, ktorý pre teba zabezpečí účinné látky a neodpustiteľné extra živiny v dostatočnom množstve a vynikajúcej kvalite. 

 

Čo je kvalitný gainer?

Pre športovcov je kvalita- v skutočnosti by mala byť pre každého- to, keď organizmu dodávame makroelementy s kalorickým obsahom v ideálnom pomere, a ich kvalita je pre dosiahnutie našich cieľov podľa možností čo najlepšia. V prvom rade sú to športové ciele zvýšenia sily a objemu, ako aj zdravotné aspekty a bezprostredné športové ciele. Ako sme už spomenuli, u mnohých typický biely chlieb s maslom a paprikou, lekvárové rezance k obedu a na večer chipsy, nebudú napĺňať žiadne hľadisko, o ktorom sme doteraz hovorili. Pre športovcov sú v prvom rade nevyhnutné živočíšne bielkoviny s kompletným zastúpením spektra aminokyselín, ktoré disponujú aj ďalšími extra účinkami: môžu posilňovať imunitný systém, môžu znižovať riziko pretrénovania. Je ideálne, ak sa príjmom sacharidov dostaneme aj k vláknine, a ak sacharidy nie sú len rýchlo využiteľnými sacharidmi naštartujúce iba produkciu hormónu inzulín. Všetko je doteraz pekné a dobré, hovorme však o jednom praktickom riešení!

 

scitec gainer jumbo

 

Gainer Jumbo a jeho výhody

  • špičkový zdroj proteínov a sacharidov
  • podporuje naberanie hmotnosti
  • obohatený o extra dávku BCAA a glutamínu
  • viac druhov kreatínu a Hemo-NO komplex
  • naštartuje rast svalov a ich regeneráciu
  • podporuje nárast objemu
 

Super sacharidy

Dnešná veda sa už dostala tak ďaleko, že dokáže zhotoviť také špecifické formy aj z jednoduchých, základných sacharidových zložiek, ktoré sú jedinečné a znásobujú vlastnosti potravín možných nájsť v kuchyni výhodami doplnkov výživy, medzi ktoré patrí napríklad ľahké nosenie so sebou a možnosť konzumácie v tekutom stave. Vitargo® už dlhšiu dobu figuruje v ponuke SCITEC (VitarGO!, VITARGO CRX), a hranicu spektra prezentuje tým, že je sacharidom s veľkou molekulovou hmotnosťou a existujúcou, najrýchlejšie vstrebávajúcou. Ale prejdime na zložku PalatinoseTM, ktorá je pravým opakom zložky Vitargo® a opačnou hranicou spektra! Nie je to veru maltodextrín z niektorých lahôdok na rohu ulice! Maltodextrín je napriek svojmu komplexnejšiemu zloženiu sacharid s vysokým glykemickým indexom a je bližší dextróze, než by sme chceli.

 

jumbo gainer


Ozajstným riešením je nový dizajnér na trhu PalatinoseTM s nižším glykemickým indexom! Ako už mnohí vedia, hodnota glykemického indexu vychádza z glykemického indexu glukózy, ktorá má hodnotu 100. Index udáva schopnosť sacharidovej potraviny zvýšiť hladinu krvného cukru za určitý čas. Živina s glykemickým indexom pod 40, sa nepovažuje za živinu s nízkym, ale s veľmi nízkym glykemickým indexom. To znamená, že PalatinoseTM napriek svojej práškovej forme a konzumácii vo forme(turmixu, nápoja), môže súperiť s najlepšími tuhými sacharidmi! PalatinoseTM nie je prípravkom pre inaktívnu náhradu cukru, veď jeho vstrebanie a využitie je úplné, lenže tieto procesy sú pomalé. V podstate robí PalatinoseTM sacharidom, s postupnou využiteľnosťou. Priamka hladiny cukru vyvolanej látkou s tak nízkym GI, ktorá zabezpečuje stály prísun energie a bráni náhlemu poklesu hladiny krvného cukru, je nižšia a dlhšia, než u rýchlejšie využiteľných sacharidov. Z toho vyplýva, že na konci nedochádza k hypoglykemickým stavom a nedostavuje sa tiež veľká chuť do jedenia.


PalatinoseTM zabezpečuje pre svaly, mozog a všetky vnútorné orgány postupný, stály prísun energie. Doteraz načrtnutý obraz v spojitosti s GI je trochu zložitejší, než vyzerá na prvý pohľad, a to hlavne z dôvodu inzulínového indexu (II). Hoc sa to môže zdať prekvapujúce, glykemický a inzulínový index nie je vždy v korelácii. Výživné látky a ich kombinácie s dobrým GI niekedy nevyvolajú takú inzulínovú reakciu, než by sme očakávali!


Boli robené pokusy napríklad aj cereáliami, z ktorých neboli lepšie tie, ktoré mali vyšší obsah vlákniny. Môžem však oznámiť dobrú správu, že inzulínový index je u zložky PalatinoseTM tiež vynikajúci, uplne presne má len hodnotu 30! Zložku PalatinoseTM je možné využiť aj samostatne k vyváženému, postupnému prísunu energie pre organizmus, bez návalov veľkej chuti do jedla. V kombinácii s rýchlo využiteľnými sacharidmi tak môžeme dosiahnuť produkt s vyváženým profilom. Podobne, ako aj u proteínov, bude možné, aby jedna formula kulturistického doplnku výživy bola naraz účinná, so skĺbenými výhodami účinkov rýchlo, aj pomaly využiteľných sacharidov. Naďalej vieme tieto produkty využívať aj v čase blízkom tréningu, vo forme turmixov pre dokonalý nárast svalstva ako aj štartér regenerácie, teraz však už s vbudovaným „bezpečnostným modulom“, s PalatinoseTM, ktorý „zachytí“ prípadný náhly pokles krvného cukru, zapríčinený vplyvom rýchlo využiteľných sacharidov na správnom bode. PalatinoseTM vďaka svojej kompletnej využiteľnosti nezaťažuje žalúdok, a je zdravším cukrom aj pre zuby.

 

jumbo gainer

 

Vitargo

Tak teda, už ani sacharidový trh nie je tak nudný, ako to bolo dávnejšie: Schválené Vitargo® je napínavé, úplne špeciálne carbo, s vysokou molekulovou hmotnosťou. Vitargo® je klinicky testovaná, účinná látka, u ktorej sú dokázané lepšie účinky, než je to u iných športových nápojov. Výsledky nám ukazujú, že Vitargo® preniká cez žalúdok o 80% rýchlejšie, čím dochádza k naplneniu glykogénových zásob vo svaloch o 70% skôr, než je to u iných sacharidových prameňov, používaných v športe!

 

Zloženie

Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), dextróza, ovsená múka (glutén), Palatinose™ (izomaltulóza), maltodextrín, fruktóza, nízkotučný kakaový prášok (10- 12%), waxy maize – sacharidy (z kukurice), kreatín monohydrát, čokoládová aróma, L-glutamín, L-arginín Base, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, uhličitan horečnatý, L-izoleucín, L-valín, alfa-ketoglutarát-vápenatý, L-ornitín hydrochlorid, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, L-alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).


Dávkovanie

Gainer Jumbo dávkujte v závislosti od telesnej hmotnosti, denne 1-3 dávky, najlepšie hneď po tréningu. 1 dávka predstavuje cca 4 odmerky, teda 220 g, ktoré by ste mali rozmiešať v 400 ml vody, mlieka alebo v inom nealkoholickom nápoji. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (220 g)
Kalórie808 kcal
Bielkoviny50 g
Tuky6,9 g
   z toho nasýtené1,6 g
Sacharidy144 g
   z toho cukry59 g
Soľ0,26 g
Vláknina1 g
Horčík59 mg
Draslík365 mg
"6-CARB" MATRIX149 g
Dextróza, Palatinose (isomaltulóza: nízky glykemický index sacharidov), ovsená múka, maltodextrín, fruktóza, kukuričný škrob
JUMBO EXTRA INGREDIENT MARIX8803 mg
Proprietary CREA-BOMB multi-component creatine matrix5610 mg
Kreatín monohydrát, MicronTech mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát
HEMO-NO MATRIX1056 mg
L-arginín BASE (880 mg), L-ornitín HCI (88 mg), alfa-ketoglutarát vápenatý (88 mg)
JUMBO AMINO SELECT MATRIX957 mg
L-glutamín (946 mg), L-alanín (11 mg)
BCAA XPRESS 100% pure essential amino acid complex940 mg
L-leucín (500 mg), L-izoleucín (220 mg), L-valín (220 mg)
Support complex240 mg
Magnesium carbonate (235 mg), BioPerine (5 mg)

Recenzie od zákazníkov

Chuť
Recenziu zaslal(a) BBD dňa 3.11.2016
Pôvodne som chcel napísať recenziu až po dobratí ale keď som ho dnes prvý krát ochutnal, tak som fakt myslel že umriem. Totálne nechutný gainer z ktorého ma po každom glgu napínalo na zvracanie. Ale tak uvidíme výsledky.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
jedem bomby
Recenziu zaslal(a) muka dňa 29.9.2016
Hrozne sklamanie sama pomleta pšenica nerozpušťa sa to ani po rozmixovaní zlatý dobrý Weider Mega
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vyskúšané
Recenziu zaslal(a) AntiPro dňa 4.9.2016
Takže objednali som si Jumbo Vanilku pre dobre hodnote čo sa tíka zloženia no po teste chuti som ostal sklamaný chutí dosť umelo po 6 užití ma už naplo čo sa tíka rozpustnosti nepení no na spodku v šejkry vždy ostane niečo ako piesok ktorí chutí odporne pribral som zatiaľ asi cca 3KG takže moje hrnutie zlá chuť horšia rozpustnosť ale účinok je zaručený
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Pavol dňa 8.7.2016
Veľmi kvalitny gainer ..chuti sa nedá níč vytknúť odporučam k tomu pridať kvalitne BCAA a samozrejme stravu a vysledky na seba nenechaju dlho čakať :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
robo
Recenziu zaslal(a) robo dňa 29.6.2015
Super.sila hore aj váha najlepší doplnok výživy aký som mal
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fajn cena (aj keď ju znížili o 4€ hneď na druhý deň, čo som si ho objednal), príchuť jahoda - nič moc, zloženie fajn, zlý obal
Recenziu zaslal(a) adam dňa 21.4.2015
Prvá vec, čo sa mi nepáčilo na tomto obchode je to, že mi tento gainer prišiel s prasknutým obalom (kto vie ako dlho bol prasknutý a otvorený na sklade a či je vôbec ešte dobrý), v krabici od kuriéra boli vysypané asi 3 odmerky a na vrchu (pod plastovým krytom) nebol žiaden papierový obal, ktorý v týchto produktoch kvôli hygiene a prípadným prasknutiam obalu (ako v mojom prípade) zvykne byť. Pri pití mi vadia malé čiastočky, ako keby pomleté klásky z celozrnnej múky, čo ma pri pití dráždi v hrdle. Jediná vec, ktorá je dobrá, je zloženie (aspoň dúfam, že to zloženie na obale neklame).
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 16.2.2015
Velmi dobrý gainer. Prvý z ktorého som naozaj pribral 3 kilá za mesiac. Rozpustnosť dobrá, chuť tak isto...ale vanilka mi už po týždni išla hore krkom. Moje jedine mínus je doba trávenia to ma ale každy inak. Keď si dám dennú dávku tak dobre 3 hodiny mam pocit plného, nafuknutého brucha. Môjmu žalúdku dáva dobre zabrať
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
100% spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Samo dňa 30.5.2014
cnea, zloženie,chuť. som spokojný
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Pecka gainer
Recenziu zaslal(a) Roman dňa 3.4.2014
Tak ako som spominal,odporucili mi ini,vydrzalo mi asi 2tyzdne aj daco a pravdupovediac citit zmenu aj vydiet,mesiac som cvicil na sucho,iba vajicka,tvaroh,samozrejme vela masa :) Jumbo a Vasotropin ma doslova napumpovalo
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľká spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Ladislav dňa 11.3.2014
Mojim cieľom je nabrať na váhe,zväčšiť svaly. jumbo som si vybral lebo je hlavne pre ľudí ako ja s vysokým metabolizmom a ťažko priberajú. Za 3/4 roka som pribral okolo 12-13 kíl (z toho 8-9 svalová hmota) a stále to rastie :) Odporúčam miešať s mliekom!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kvalita
Recenziu zaslal(a) Neje dolezita dňa 11.3.2014
Tento "gainer" gainerom vlastne neni, cize by aml mat vlastnu kategoriu, ale k produktu... vysoky obsah sacharidov a bielkovin je fajn, mozno mohol mat este viac tych bielkovin paci sa mi obsah aminacov a hlavne obsah kreatinu.... vytkol by som hlavne cenu a mozno viach tych bielkovin, inak ma fakt super chut(skusil som cokoladu) a efekt je viditelny, celkovo je jumbo vychvalene po takmer vsetkych forach... podla mna najlepsi scitec gainer.... po nom este mutant mass a gainer od weideru... oplati sa zanho priplatit
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 10.3.2014
Prvý gainer z ktorého sa mi podarilo pribrať :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
jednotka
Recenziu zaslal(a) Hulk dňa 9.2.2014
jeden z najlepších gainerov súčastnosti...je síce drahší, ale s inými gainermi sa to nedá ani porovnať
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Bol som viac menej spokojny
Recenziu zaslal(a) Anonym dňa 15.1.2014
zle sa rospusta (aj pri miksovani to nejde a na konci vam v sejkry ostane prasok )
ale napriek tomu som bol s nim velmi spokojny
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojny som
Recenziu zaslal(a) Peto dňa 6.1.2014
Odporúčam ;) ja si dávam len polovičné dávky (100gr rano a 100 po tr.) Aby mi to dlhsie vydrzalo ...kedze som študent :D ale si myslim ze aj tych 100gr obsahuje dost bielkovyn,sacharidov,vitaminov atd...a ktomu trosku upraveny jedalnicek,nakolko sa da..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 5.1.2014
Prvý gainer z ktorého sa mi podarilo pribrať :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Priemer
Recenziu zaslal(a) Denis dňa 17.12.2013
šedý priemer, čísla na výrobku pekné, ale papier znesie všetko
Netrávil mi tak dobre Ako Mega mass 4000ka, aj 2000ka trávila lepšie, ľahšie. Neviem čo v tom je ale cítil som vždy také akoby mali moje črevá s niečím veľa roboty, s weidrom som také nemal nikdy ...
keď mám dať 45 ečiek za 4,4 kg, radšej dám 58 ečiek za 7kg a kvalitnejšej veci ...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super je
Recenziu zaslal(a) Kubo dňa 7.12.2013
zatial som spokojný s týmto produktom, už po prvej dávke cítit že má to daaké účiky, lacnejčie vychádza než keby som mal kupovať všetko čo obsahuje zvlášt
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam určite
Recenziu zaslal(a) Dawid dňa 21.11.2013
Vybral som si tento gainer pretože má spomedzi všetkých super hodnoty
Už som mal pred tým tento produkt a pribral som 3kg
Chuťovo je veľmi dobrý
Odporučil a aj ho odporúčam keď sa ma niekto opýta aký gainer jednoznačne odpoviem JUmbo
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
su aj lepsie
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 19.11.2013
vydržal mi jeden mesiac. chuť sa dala ale už posledný týždeň to bolo neznesitelné :) sila šla dobre hore, len málo som nabral, cca. 2 kg. súp určite aj lepšie gaineri :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

1.
Otázka:
Kar:
Aké mám mať davkovanie ak mám 62kg? Myslím pri gainery Jumbo
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Odporúčame začať s polovičnou dávkou 110 g (2 odmerky) a postupne ju zvyšovať na jednu celú dávku 4 odmerky, teda 220 g.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
chocolate
4
2 x
//Asynchronous click tracking code