Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
93 %

Jumbo je kvalitný gainer určený na budovanie svalovej hmoty a nárast telesnej hmotnosti, ktorý pozostáva zo srvátkových bielkovín, v 1 dávke až 50 g, nevyhnutných aminokyselín, vrátate BCAA a glutamínu, komplexných sacharidov a kreatínového komplexu. Tým okrem podpory budovania svalovej hmoty, zvyšuje aj intenzitu a výkon na tréningu.

Na sklade
Špeciálna cena   32,90 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

JUMBO - kvalitný gainer na zvýšenie objemu svalovej hmoty a telesnej hmotnosti, doplnený o extra dávku kreatínu

Jumbo je gainer pozostávajúci zo špičkových srvátkových bielkovín, ktoré sú základom pre rast svalov a ich regeneráciu, a sacharidov z "6-carb" zmesi (ovsená múka, Palatinose, patentovaný Waxy Maize s vysokou molekulovou hmotnosťou). Obsahuje aj kreatínový komplex na dodanie energie pre svaly a väčšiu intenzitu intervalového tréningu. Jumbo s obsahom 50 gramov bielkovín najvyššej kvality v jednej dávke a veľkou dávkou energetickej bomby, dorovná rovnicu príjmu potravy. Tieto bielkoviny prispievajú k zachovaniu a zvyšovaniu objemu svalovej hmoty. Srvátkové bielkoviny pochádzajúce z mlieka sú kompletnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné typy aminokyselín; vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať vo forme potravy (Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a tiež dobrým zastúpením aminokyselín; preto má aj vynikajúcu biologickú hodnotu.


jumbo gainer

 

JUMBO obsahuje aj sacharidovú zmes „6-CARB“, v ktorej sa nachádza ovsená múka, Palatinose a aj Waxy maize. Waxy maize je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorého výnimočnosť je ukrytá vo významnej odlišnosti od molekulárneho profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrínu, ktorý sa získava špeciálnymi metódami. „JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje veľkú dávku patentovaného „CREA-BOMB“ viaczložkového, kreatínového matrixu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.

 

Magnézium sa v „Support complex“-e nachádza v takom množstve, ktoré prispieva k normálnej syntéze bielkovín, znižovaniu únavy a vyčerpanosti, normálnej činnosti nervového systému (sťahovaniu svalov a neurotransmisiám, vrátane srdcového svalu), normálnemu metabolizmu a tvorbe energie, rovnováhe elektrolytov, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov a zohráva úlohu pri delení buniek. Produkt na záver skompletizovali BioPerine-om, ktorý je patentovaným výťažkom z čierneho korenia.

 

jumbo gainer

 

Gainer JUMBO a jeho výhody

  • kvalitný gainer
  • špičkový zdroj proteínov a sacharidov
  • podporuje naberanie hmotnosti
  • obohatený o extra dávku BCAA a glutamínu
  • viac druhov kreatínu a Hemo-NO komplex
  • naštartuje rast svalov a ich regeneráciu

 

Zloženie

Ultrafiltrovaný koncentrát mliečnej srvátky (emulgátor: sójový lecitín), dextróza, ovsená múka (glutén), Palatinose™ (izomaltulóza), maltodextrín, fruktóza, nízkotučný kakaový prášok (10- 12%), waxy maize – sacharidy (z kukurice), kreatín monohydrát, čokoládová aróma, L-glutamín, L-arginín Base, L-leucín, mikrokryštalický kreatín monohydrát, uhličitan horečnatý, L-izoleucín, L-valín, alfa-ketoglutarát-vápenatý, L-ornitín hydrochlorid, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát, L-alanín, BioPerine® (Piper ovocie- výťažky).


Dávkovanie

Dávkujte ho v závislosti od telesnej hmotnosti, denne 1-3 dávky, najlepšie hneď po tréningu. 1 dávka predstavuje cca 4 odmerky, teda 220 g, ktoré by ste mali rozmiešať v 400 ml vody, mlieka alebo v inom nápoji. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka (220 g)
Kalórie808 kcal
Bielkoviny50 g
Tuky6,9 g
 z toho nasýtené1,6 g
Sacharidy144 g
 z toho cukry59 g
Soľ0,26 g
Vláknina1 g
Horčík59 mg
Draslík365 mg
"6-CARB" MATRIX149 g
Dextróza, Palatinose (isomaltulóza: nízky glykemický index sacharidov), ovsená múka, maltodextrín, fruktóza, kukuričný škrob
JUMBO EXTRA IGREDIENT MATRIX8803 mg
Proprietary CREA-BOMB multi-component creatine matrix5610 mg
Kreatín monohydrát, MicronTech mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát
HEMO-NO MATRIX1056 mg
L-arginín BASE (880 mg), L-ornitín HCI (88 mg), alfa-ketoglutarát vápenatý (88 mg)
JUMBO AMINO SELECT MATRIX957 mg
BCAA XPRESS 100% pure essential amino acid complex940 mg
L-leucín (500 mg), L-izoleucín (220 mg), L-valín (220 mg)
Support complex240 mg
Magnesium carbonate (235 mg), BioPerine (5 mg)
Recenzie od zákazníkov

Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Jumbo - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

Gainer Jumbo - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď