Vodný posilňovací vak Powerbag - GymBeam

Vodný posilňovací vak Powerbag je funkčná pomôcka pre domáci tréning. Ide o ľahkú, ale pevnú konštrukciu z PVC, do ktorej napustíte vodu a môžete sa pustiť do tréningu. Maximálna hmotnosť je 20 kg. Ide o alternatívu k vaku naplnenému pieskom. Vodný Powerbag je tak praktickým pomocníkom, vďaka ktorému precvičíte doma alebo na dovolenke celé telo.

Vodný posilňovací vak Powerbag je praktická pomôcka pre domáci tréning, ktorú stačí naplniť vodou a môžete sa pustiť do cvičenia

Vodný posilňovací vak Powerbag je praktická pomôcka pre domáci tréning celého tela. Ide o skvelú alternatívu k činkám pre každého, kto rád cvičí silovo, ale nechce mať dom či byt plný desiatok kíl železa. Rovnako je ideálny napríklad pri cestovaní. Nemusíte so sebou voziť ťažké činky, a napriek tomu si môžete zacvičiť so záťažou. Stačí mať iba prístup k vode. Samotný Powerbag s dvoma typmi pútok je veľmi ľahký, záťažou sa stáva až vo chvíli, keď ho naplníte vodou. Pokiaľ využijete jeho celú kapacitu, pojme až 20 l tekutiny, a tým pádom váži približne 20 kg. Môžete si ho však naplniť len z časti, čím získate nižšiu záťaž. Na to slúžia aj konkrétne rysky, ktoré vám pomôžu odhadnúť vhodné množstvo vody pre konkrétnu záťaž. Vďaka tomu je Powerbag univerzálnou pomôckou pre mužov a ženy, ktorá sa dá využiť na silový tréning. Rovnako tak s ním môžete zapracovať aj na svojej výbušnosti či kondícii.

Manipulácia s vakom je maximálne jednoduchá, takže to zvládne naozaj každý. Stačí ho naplniť potrebným množstvom vody, aby ste získali záťaž, ktorú potrebujete. Súčasťou balenia je aj modré farbivo na vodu. To mu dodáva štýlovejší design, ale predovšetkým vďaka nemu dokážete ľahšie určiť, kde je hladina. Hneď ako vak máte napustený vodou, je potrebné zaskrutkovať uzáver, aby voda nevytiekla. Ďalej vak ešte dofúknete pumpičkou, ktorá je súčasťou balenia. A potom už sa môžete rovno pustiť do tréningu.

Prednosťou vodného posilňovacieho Powerbagu sú jeho 2 pevné pútka, za ktoré ho môžete uchopiť. Lepšie tak budete kontrolovať jednotlivé cviky a nestane sa, že by vám pri tréningu vypadol. Môžete s ním robiť drepy, výpady, rôzne ťahové, tlakové a ďalšie cviky. Vzhľadom na to, že je naplnený vodou, kladie väčšie nároky na stabilitu. Precvičíte s ním tak ľahko rôzne svalové partie. Je ideálnym pomocníkom na tréning celého tela doma, ale aj na dovolenke či kdekoľvek inde.

Vodný posilňovací vak Powerbag - GymBeam

Vodný posilňovací vak Powerbag a jeho výhody

• funkčná pomôcka pre domáci tréning
  • má nastaviteľnú hmotnosť