Ultra Omega 3 - The Protein Works

Ultra Omega soft gélové kapsule s obsahom 1000 mg rybieho oleja, ktorého súčasťou je 330 mg kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a 220 mg kyseliny dokosahexaénovej (DHA). Ide o zdravé tuky, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu srdca. Naše telo ich nedokáže vyrobiť samo v dostatočnom množstve, preto je potrebné prijímať ich zo stravy, prípadne formou suplementácie.

Ultra Omega - soft gélové kapsule s obsahom EPA a DHA, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu srdca

Ultra Omega je 1000 mg rybieho oleja s obsahom 330 mg EPA (kyseliny eikosapentaénovej) a 220 mg DHA (kyseliny dokosahexaénovej) v podobe soft gélových kapsúl. Tie patria medzi zdravé tuky, ktoré sa prirodzene vyskytujú napríklad v rybách. Náš organizmus si ich nedokáže vytvoriť sám v dostatočnom množstve, preto je nutné ich prijímať buď formou stravy, alebo doplnkov výživy.

Pre naše telo sú veľmi dôležité, pretože prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA navyše pomáha udržiavať správne fungovanie mozgu a dobrý zrak. Ultra Omega majú pečať ochrannej známky TPW™. Vďaka použitej technológii latest, cutting-edge purification and concentration ide o vysoko kvalitný a čistý zdroj zdravých tukov.

Ultra Omega a ich výhody

• obsahujú 1000 mg rybieho oleja, z toho 330 mg (EPA) a 220 mg (DHA)
  • prispievajú k správnej funkcii srdca
  • vďaka obsahu DHA pomáhajú udržať správne fungovanie mozgu a dobrý zrak
  • sú vo forme soft gélových kapsúl

Omega 3 rybí olej, Kyselina eikosapentaénová (EPA),  Kyselina dokosahexaénová (DHA), obal kapsule (hovädzie želatína, glycerol), antioxidant (zmes tokoferolov).

Užívajte 1 kapsulu 3x denne spolu s jedlom bohatým na vitamíny.

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula)
Rybí olej 1000 mg
Kyselina eikosapentaénová (EPA) 330 mg
Kyselina dokosahexaénová (DHA) 220 mg

Je to doplnok výživy, a teda tento výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojciace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Hlavná kategória Omega-3
Kapsule 90 kaps.