Recenzie - True Whey - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

True Whey je dobre vstrebateľný proteín vo forme srvátkového koncentrátu s vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Jedna porcia obsahuje až 23 g bielkovín podľa príchute a všetky esenciálne aminokyseliny, vrátane BCAA. Navyše vyniká skvelou stráviteľnosťou a využiteľnosťou v organizme.

31,95 €(31,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testy
Recenzie

True Whey - GymBeam

4.6
Priemer z 6677 hodnotení
(5138 hodnotení)
(855 hodnotení)
(275 hodnotení)
(157 hodnotení)
(228 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na tento srvátkový proteín sú prevažne pozitívne, pričom mnohí zákazníci vyzdvihujú chuť a najmä schopnosť ľahko sa miešať s vodou alebo mliekom; často uvádzajú, že nevznikajú hrudky a pena je nízka. Viacerí tiež spomínajú dobrú toleranciu a tráviaci komfort. Menšia časť používateľov uvádza, že niektoré príchute alebo šarže sa časom zmenili; niekoľkí uvádzajú menej príjemnú chuť, zhlukovanie alebo slabšie rozpúšťanie.

  • Vynikajúca chuť a aróma
    |
  • Jednoduché rozpúšťanie, bez hrudiek
    |
  • Dobré miešanie s vodou
    |
  • Nízka skúsenosť s penením
    |
  • Dobrá stráviteľnosť
    |
  • Silné celkové výsledky

Vygenerované pomocou AI z 6677 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Silviu

Overený nákup
Najlepší proteín na rumunskom trhu v pomere kvalita-cena s najhorším systémom uzatvárania, aký existuje. Nedá mi nenapísať recenziu už len z toho prostého faktu, že zatvárať obal je trápenie a to nie
Najprínosnejšia kritická recenzia

typa

Overený nákup
Téměř 2x větší cena za protein, to je vtip? Jste v tom začali prodávat zlato, či nějaký elixír na objem? Gymbeam pro mě byl jednička už jen z hlediska cena/kvalita, ovšem za tuhle cenu jako obyčejný
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1345)
Overené nákupy (5397)
Pozitívne (6255)
Negatívne (409)
Recenzie v ostatných krajinách (5332)
  • Denisa

    Overený nákup

    30. 12. 2024

    Objednala som si prvý krát, dostala som príchuť čokoláda, úprimne, veľmi necítim ktovie akú chuť, je prijateľná, robí pár hrudiek, trochu zlý obal.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Andrei

    Neoverený nákup

    24. 12. 2024

    Príchuť: cookies & cream
    Problém je v tom, že som si objednala príchuť sušienky a smotana, prišlo mi vrecúško, na ktorom je napísané sušienky a smotana, ale prášok má príchuť vanilky a stévie:)))
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ir

    Overený nákup

    24. 12. 2024

    Príchuť: vanilka
    Chutné, dobre sa miešajú. Dobré uzatváranie tašky.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Zoki

    Neoverený nákup

    23. 12. 2024

    Príchuť: banán, čokoláda, vanilka
    Skvelé???? čokoláda a vanilka
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Adrian

    Overený nákup

    22. 12. 2024

    Príchuť: pistácie
    Hľadám teda nové príchute, tak som brala do úvahy recenziu o príchuti pistácie..., je to otrasné, ďakujem potom.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Anamarija

    Neoverený nákup

    18. 12. 2024

    Príchuť: čokoláda
    Všetko vyhovujúce, zloženie aj chuť výborné
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tasos1979paok

    Overený nákup

    17. 12. 2024

    Príchuť: karamel, čokoláda lieskový oriešok
    Ľahko sa rozpúšťa a nenarúša trávenie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Petra

    Neoverený nákup

    11. 12. 2024

    Príchuť: čokoláda, vanilka stévia
    Vyskúšala som prvýkrát 2 príchute – čokoláda a vanilka-stévia a môžem povedať, že tam cítim len chémiu. Nejako sa to snažím dobrať, použijem na pečenie alebo primiešam zvyšok do ovsenej kaše. Za mňa ale najhorší proteín, ktorý som doteraz vyskúšala, ako konzistenciou, tak chuťou. Ďalšie príchute už radšej objednávať nebudem.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ілля

    Overený nákup

    11. 12. 2024

    Príchuť: arašidové maslo
    chuť je arašidová pasta, v žiadnom prípade ju neberte. Kúpila som si veľké balenie a teraz neviem čo s ním. Chutí ako pitie plastu s príchuťou arašidových škrupín
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Attila

    Overený nákup

    10. 12. 2024

    Príchuť: čokoláda kokos
    :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili