VanaVita Tipy do 10€

Tipy do 10€ od výrobcu VanaVita je kategória s produktmi, ktorými môžete na Vianoce potešiť partnerku, partnera, rodičov, súrodencov, prarodičov, priateľov a jednoducho každého muža či ženu. Nájdete v nej predovšetkým drobnosti za výhodnú cenu, ktoré zaručene urobia radosť. Ak máte vo svojom okolí niekoho, komu zdravie nie je ľahostajné, určite ho ohromíte doplnkami s obsahom dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ktoré sa starajú o správnu funkciu organizmu. Rovnako ich potešíte napríklad zázvorovým shotom plným prospešných látok.

Zobraziť viac

Každému maškrtníkovi rozžiaria oči dobroty, na ktorých si môže pochutiť. Ak človeka aspoň trochu poznáte, určite tušíte, z čoho bude hotový. Bude to krémové arašidové maslo, proteínová nátierka či chrumkavé dobroty, ktoré môže jesť samostatne alebo ich pridať do ďalších pokrmov? Takisto sú skvelým darčekom rôzne proteínové tyčinky a iné bielkovinami nabité snacky, ktoré pomôžu kedykoľvek počas dňa zahnať chuť na sladké či hlad. A zabúdať by sa nemalo ani na dopĺňanie tekutín. Okrem lahodných RTD nápojov sme medzi drobnosti pridali aj šejkre a fľašky na pitie. Dodržiavanie pitného režimu vďaka nim už nemôže byť jednoduchšie.

Mysleli sme aj na tých, ktorí si nedokážu predstaviť svoj život bez športu. Pre tých tu máme fitness pomôcky, ktoré im rozšíria tréningové možnosti alebo spríjemnia cvičenie. No a pokiaľ vaši blízki radi dávajú najavo, že patria medzi priaznivcov zdravého a aktívneho životného štýlu, určite ich poteší aj drobný doplnok s logom GymBeam. Čo tak obdarovať ich napríklad zimnou čiapkou, ktorá spoľahlivo zahreje aj v tých najväčších mrazoch?

Aby ste potešili svojich blízkych, nemusíte mať nutne nafukovací rozpočet. Radosť môže urobiť aj drobnosť darovaná zo srdca.

S výberom ďalších darčekov vám pomôže článok Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu.

Zobraziť menej

Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)