Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Thermo Detonator - Grenade

Výrobca: Grenade
Hodnotenie:
85 %

Thermo Detonator je revolučný termogénny spaľovač tuku, ktorý podporuje účinné spaľovanie tuku, chráni pred stratou svalovej hmoty, potláča chuť do jedla a zvyšuje energiu. Je vhodný pre mužov aj ženy, ktorý bsahuje až 225 mg kofeínu, a preto podporuje sústredenosť a bystrosť.

Na sklade
Špeciálna cena   17,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Thermo Detonator - termogénny spaľovač tukov, ktorý chráni pred stratou svalovej hmoty, potláča chuť do jedla a zvyšuje hladinu energie

Thermo Detonator je kvalitný termogénny spaľovač tuku, a to vďaka svojim vysokoaktívnym látkam. Pri intenzívnom cvičení zaručuje účinné spaľovanie tukov a chráni pred stratou svalovej hmoty. Špeciálne zloženie urýchľuje metabolizmus, pomáha potlačovať chuť do jedla, zvyšuje energiu a podporujú sústredenie. Stimuluje hormón noradrenalín, ktorý podporuje tvorbu energie z tuku.


Grenade Thermo Detonator

Je vhodný pre mužov i ženy a rýchlo sa stáva nevyhnutným doplnkom pre fitness nadšencov po celom svete. Obľubu si získal u celého radu športovcov počnúc bežnými návštevníkmi posilňovní až po profesionálnych športovcov. Ak sa používa synergicky s rozumným jedálničkom a vhodným cvičebným programom, zvyšuje hladinu energie, odbúrava tuk a pomôže vám dosiahnuť takých tvarov tela, o akých ste vždy snívali.

 

Ako funguje?

Obsahuje iba zložky s najvyšším farmaceutickým stupňom kvality. Vynikajúca kombinácia zložiek, u ktorých bolo vedecky dokázané, že spaľujú tuk, zaručuje, že sa k vám dostane ultimatívny doplnok, ktorý zvyšuje váhový úbytok, potláča chute, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrosť.

  thermo detonator spaľovač tuku

 

Thermo Detonator a jeho výhody

  • progresívny termo spaľovač tukov
  • účinne pomáha odbúravať nežiaducí tuk
  • zvyšuje mentálnu kapacitu
  • potláča chuť do jedla
  • zlepšuje bystrosť
  • zvyšuje hladinu energie
  • obsahuje 225 mg kofeínu

 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule hneď ráno po prebudení na prázdny žalúdok, zapite vodou. Ďalej 2 kapsule 30 minút pred obedom, zapite vodou.

 

Ako ho dávkovať v testovacej fáze?

Ak chcete zistiť ako vaše telo tento doplnok znáša, začnite užívať 1 kapsulu dvakrát denne počas prvých 7 dní.

 


Pozor! Produkt obsahuje špeciálne patentovaný uzáver GRENADE, preto si dajte pozor, aby vám neexplodoval v rukách! Uzáver GRENADE nie je skrutkovací, ale jedná sa o tzv. "poistný uzáver na západku".


  thermo detonator spaľovač tuku

 

 Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Energetická hodnota 50 kJ / 12 kcal
Zelený čaj 500 mg
Horká pomarančová kôra 420 mg
Kofeín 225 mg
Kajenské korenie 200 mg
Fenylalanín 25 mg
Zelená káva 10 mg

 

Ďalšie zložky

Stearát horečnatý, želatínová kapsula (ultračistá voda, farbivá E133, E102, E129), dioxid titaničitý.

 

Upozornenie

Doplnok určený pre zvláštnu výživu - vhodný pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajtev suchu a tme pri teplote 5-25 °C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom. Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych produktov, sóje a vajec, orieškov a pšenice. 

Recenzie od zákazníkov

Thermo Detonator - Grenade

Write Your Own Review
Prezeráte si:Thermo Detonator - Grenade
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Thermo Detonator - Grenade

Napíšte otázku
Napísať odpoveď