STRIX Rybí olej

Rybí olej od výrobcu STRIX je kategória produktov, ktorá obsahuje starostlivo vybrané oleje z rýb. Tie sú charakteristické vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín, ktoré sú známe aj ako veľmi dôležité zdravé tuky. Obsahujú totiž kyselinu eikozapentaénovú (EPA) a kyselinu dokozahexaénovú (DHA), ktoré sú pre náš organizmus doslova nepostrádateľné. Je to hlavne preto, že prispievajú k správnej funkcii srdca. DHA navyše pomáha udržiavať správne fungovanie mozgu a dobrý zrak. Naše telo si tieto zdravé tuky nedokáže vytvoriť samo v dostatočne potrebnom množstve. Preto je nutné vyhľadávať ich v strave alebo doplnkoch.

Zobraziť viac

Práve tekutý rybí olej patrí medzi najlepší zdroj omega-3 mastných kyselín. V podobe Premium Omega 3 ho ocenia aj ľudia, ktorí nemajú radi ryby. Ponúkne vám extra panenský olej z lososa a morských rýb, ktorý však nie je poznačený charakteristickou rybacou chuťou. Namiesto toho je sladený stéviou a má príjemnú citrusovú arómu, ktorá prekrýva typický zápach rybieho oleja. Bez problémov ho tak môžu užívať nielen dospelí, ktorí nefandia rybám, ale aj deti, ktoré často ohŕňajú nosom nad klasicky páchnucim rybím tukom.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.