Spaľovač tukov Shred Sport 60 kaps - MusclePharm

Výrobca: MusclePharm

Shred Sport je veľmi silný termogénny spaľovač tukov s unikátnym komplexným systémom. Núti telo využívať tukové zásoby ako hlavný zdroj energie, potláča chuť do jedla, eliminuje pocit hladu a podporuje metabolizmus. Je úplne bezpečný a vhodný pre mužov aj ženy.

Dlhodobo nedostupný

Shred Sport - silný termogénny spaľovač tukov s unikátnym komplexom, ktorý núti telo využívať tukové zásoby ako hlavný zdroj energie

Shred Sport je veľmi silný a účinný spaľovač tukov, ktorý obsahuje unikátny komplexný systém. Ten je zložený z funkčných látok, ktoré majú preukázateľný účinok na metabolické, energetické a výkonnostné mechanizmy v tele. Núti telo využívať svoje tukové zásoby ako hlavný zdroj energie, potláča chuť do jedla a eliminuje pocit hladu, zvyšuje energiu, zlepšuje čulosť a bdelosť, podporuje psychickú koncentráciu a zlepšuje náladu. Je úplne bezpečný a vhodný pre mužov aj ženy.

spaľovač tukov Shred Sport - MusclePharm

Shred Sport a jeho výhody

• silný spaľovač tukov
  • obsahuje účinnú kombináciu zložiek
  • efektívne využíva tukové zásoby ako primárny zdroj energie
  • využíva systém priameho nasmerovania a prerozdeľovania živín v organizme (tzv. Direct Nutrient Repartitioning)
  • podporuje lepšie a účinnejšie vstrebávanie živín
  • potláča chuť do jedla
  • zamedzuje ďalšiemu ukladaniu tuku
  • udržiava rovnováhu tekutín v tele
  • zlepšuje náladu, zvyšuje energiu, nabudí myseľ
  • nespôsobuje úzkosť, nervozitu a následný útlm organizmu
  • obsahuje klinicky overené zložky

spaľovač tukov Shred Sport - MusclePharm

Užívajte jednu kapsulu ráno a druhú kapsulu popoludní. Po odsledovaní vašej tolerancie môžete navýšiť dávkovanie na 2 kapsule ráno a ďalšie 2 kapsule popoludní. Neužívajte menej ako 6 hodín pred spaním, starostlivo dodržiavajte pitný režim.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Niacín 5 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl) 5 mg
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) 50 mcg
L-karnitín (ako L-karnitín tartrát) 500 mg
Acetyl L-karnitín HCl 250 mg
Kofeín 200 mg
Capsimax® Capsicum extrakt (Capsicum annuum - paprika ročná) (šťava) (2% kapsaicín) 125 mg
Dandelion (Taraxacum officinale - púpava lekárska) (extrakt z koreňa) 100 mg
Sulbutiamín 100 mg
Theacrine (ako TeaCrine®) 50 mg
Brown Seaweed Fucoxanthin extrakt (Laminaria japonica) 15 mg

Ďalšie zložky

Želatína, kremičitan vápenatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová.

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Obsahuje kofeín. Vysoký obsah kofeínu - 200 mg v dávke - nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pre registrovaných športovcov. Tento produkt je vhodný len pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Konzultujte u svojho praktického lekára, ak užívate lieky alebo trpíte na niektoré z nasledujúcich ochorení: nízky alebo vysoký tlak, srdcová arytmia, cievna mozgová príhoda, ochorenie srdca, pečene, obličiek alebo štítnej žľazy, kŕče, mentálne ochorenie, diabetes, ťažkosti s močením v dôsledku zväčšenie prostaty. Prestaňte ho používať a obráťte sa na svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, ak sa vyskytnú akékoľvek nežiaduce reakcie na tento produkt. Skladujte mimo dosahu malých detí. Ukončite užívanie produktu 2 týždne pred chirurgickým zákrokom. Neužívajte v kombinácii s kofeínom, stimulantmi, alkoholom, nitrátmi, v nepriaznivých podmienkach, spánkovom nedostatku či dehydratácii.

Skupina príchute prírodná chuť
Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez GMO nie
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Spaľovače tuku

Recenzie od zákazníkov Spaľovač tukov Shred Sport 60 kaps - MusclePharm
Prezeráte si:Spaľovač tukov Shred Sport 60 kaps - MusclePharm

Možno nevyhovoval len mne, ale bolo mi po ňom veľmi zle od žalúdka. Menej som toho zvládla ako bežne v posilke. Dokonca som bola ospalá a to som ich brala len nejaké 4 dni. Nehovoriac o tom ako som po nich smrdela, pot, moč. Možno na niekoho inak berú, ale na mňa vôbec. Nechala som ich, pred letom ich skúsi manžel.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom