Recenzie - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Pure IsoWhey je prvotriedny srvátkový izolát s minimálne 81% podielom bielkovín, nízkym obsahom tuku, cukru aj laktózy. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre každého, kto chce efektívne podporiť rast a udržanie svalov.

37,95 €(37,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať pondelok 29. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Priemer z 804 hodnotení
(599 hodnotení)
(86 hodnotení)
(41 hodnotení)
(23 hodnotení)
(55 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie sú pre tento bezlaktózový izolát srvátkového proteínu celkovo veľmi pozitívne. Väčšina zákazníkov oceňuje vynikajúci obsah bielkovín, dobrú miešateľnosť v šejkri a príjemnú chuť, ako napríklad vanilková zmrzlina, slaný karamel a čokoláda s lieskovými orieškami. Mnohí zároveň uvádzajú dobré trávenie, bez nadúvania a bez nepríjemnej chuti mlieka. Menšia časť zasa spomína zmeny v chuti alebo zložení medzi jednotlivými dávkami, príležitostnú zrnitú konzistenciu, výraznú sladkosť alebo zvýšenú tvorbu peny.

  • Bez laktózovej tolerancie
    |
  • Jednoduché premiešanie v šejkri
    |
  • Príjemný chuťový profil
    |
  • Bez nadúvania
    |
  • Dobrá stráviteľnosť
    |
  • Vysoký obsah bielkovín

Vygenerované pomocou AI z 804 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Peter

Overený nákup
Mnohé komentáre sa týkajú chute a rozpustnosti a hento tamto peni nepení. Protein ked klasicky rozmiešate v klasickom shaker, absolutne žiadny problem, neviem títo novodobí "coolturisti" sú velmi
Najprínosnejšia kritická recenzia

David Dragomir

Overený nákup
Mali ste vynikajúci produkt, kým ste sa ho nerozhodli zničiť. V skutočnosti to urobte kapustou. Na etikete sa zmenilo veľa aspektov, od skutočnosti, že už neobsahuje laktózu, až po skutočnosť, že nie
Podľa príchute

Recenzie slovenské (180)
Overené nákupy (563)
Pozitívne (714)
Negatívne (78)
Recenzie v ostatných krajinách (624)
  • Stano

    Overený nákup

    2. 11. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, slaný karamel, jahodový krém, bez príchute, vanilková zmrzlina
    Úplne super hodnotím tento proteín, nakoľko mám problém s laktózou a taktiež histamínovú intoleranciu, tak som zvolil užívanie tohto produktu. Robí mi naozaj dobre, žiadne ťažkosti a nanajvýš chutí skvelo. Som rád, že som našiel produkt, pri ktorom sa nemusím báť tráviacich ťažkostí. Ďakujem GymBeam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Honza

    Neoverený nákup

    20. 10. 2020

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Mám rád GymBeam True Whey (vanilka, oriešok, všetko mi chutí). Chcel som to risknúť a skúsiť tento IsoWhey. V prvej chvíľke to bolo úžasné, trochu prášková chémia, ale presne ako vanilková zmrzlina! Okamžite bohužiaľ nasledoval neskutočne hnusný chvost. Neviem, či môže byť zlá várka alebo ako je to možné, ako to môže niekomu chutiť? Nezvládol som dopiť ani ten jeden pohárik. Jediné čo sa dá, je zamiešať trochu proteín do lievancov alebo kaše – tak som ho zatiaľ necítil. Evidentne recenzie sú tu rôznorodé, ale ja si tento proteín už nekúpim.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • vlad ylo

    Overený nákup

    17. 10. 2020

    najlepší! slaná karamelová príchuť je najlepšia
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Μιχάλης

    Overený nákup

    16. 10. 2020

    Príchuť: jahodový krém
    Tento konkrétny proteín som vyskúšal už nejaký čas a som úplne spokojný. Na svojom tele som videl veľmi dobré výsledky a pomáha mi to aj s energiou po tréningu. Chuť je veľmi príjemná a čo je veľmi dôležité, veľmi ľahko sa rozpúšťa vo vode, vďaka čomu sa príjemne pije. Odporúčam ho bez výhrad všetkým a hlavne ľuďom, ktorí si od proteínu pýtajú niečo viac.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • tess

    Neoverený nákup

    11. 10. 2020

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Objednal som si príchuť vanilkovej zmrzliny a cítim aj trochu pachute, takže by som ju nenazval nejako extra lahodnou, ale dá sa dobre piť. S vodou mi je to divné, ale s mandľovým mliekom je to dobré, vôbec nepení, takže je to rovno pitné. Je to len 4ka kvôli chuti, ale inak som s ňou úplne spokojný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Veronika

    Neoverený nákup

    19. 9. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Proteín má dobrú chuť, ja som mala chocolate hazelnut a super. Trocha piesková konzistencia, ale to mne vôbec nevadí. Penivosť ok.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tomkok

    Overený nákup

    11. 9. 2020

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Nie je co dodat.. Uplne som spokojny, topka! “Vanilkova zmrzlina” je velmi chutna, na prekvapenie nie je to az take sladke ako vie byt v ostatnych!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Paun

    Overený nákup

    7. 9. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Príliš sladký
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • bogdan

    Overený nákup

    1. 9. 2020

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    veľmi dobrá chuť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ivica

    Overený nákup

    26. 8. 2020

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Naozaj skvelý proteín. Používam ho po tréningu, pretože sa veľmi rýchlo rozpúšťa a telo ho vstrebe. Proteín neobsahuje cukor ani laktózu, čo je pre niektorých jedincov dosť dôležité.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili