Pure IsoWhey je srvátkový proteín s až 87 % bielkovín a obsahom laktózy pod 1 %. V 25g dávke dodá až 22 g bielkovín a 4,15 g BCAA. Základom je srvátkový izolát Volactive® UltraWhey Xtra Pure, získavaný cross-flow membránovou (CFM) filtráciou z mlieka z Veľkej Británie a Írska. Surovina je registrovaná v programe Informed Ingredients a testuje sa na viac než 250 zakázaných látok. Proteín vyrábame vo vlastnej výrobe v Nemecku s certifikáciou IFS, ISO, HACCP a GMP.
Pure IsoWhey je srvátkový proteín vo forme izolátu, známy aj pod skratkou WPI. Základom je surovina Volactive® UltraWhey Xtra Pure, ktorá vzniká z tekutej srvátky spracovanej membránovou mikrofiltráciou CFM (Cross Flow Microfiltration). Ide o šetrný proces, pri ktorom sa bielkovina zahustí bez vysokých teplôt a bez iónovej výmeny, takže si zachová natívnu štruktúru aj srvátkové frakcie. Mlieko na jej výrobu pochádza od hovädzieho dobytka z Veľkej Británie a Írska. Miešame a balíme ho vo vlastnej prevádzke v Nemecku.
Jedna 25g odmerka obsahuje podľa príchute až 22 g bielkovín a kompletné spektrum esenciálnych aminokyselín, konkrétne 9,45 g, z toho 4,15 g BCAA. Vďaka tomu podporuje rast a udržanie svalovej hmoty aj zdravie kostí. Zloženie sme zámerne ponechali jednoduché, len srvátkový izolát a ochutenie. V porcii tak obsahuje najviac 1 g tuku na 100 g a maximálne 0,8 g cukrov, pričom prijmete maximálne 92 kcal.





To, koľko z prijatej bielkoviny telo skutočne využije, závisí od dvoch vecí naraz. Od aminokyselinového zloženia a od toho, koľko sa jej vstrebe v tenkom čreve. Odborné hodnotenie kvality bielkovín obe spája do jedného čísla.
Staršie skóre PDCAAS má strop na hodnote 1,00 a srvátka ho dosahuje, rovnako ako kazeín alebo vaječný bielok. Práve pre tento strop však v PDCAAS vychádza niekoľko bielkovín rovnako, aj keď sa v skutočnosti líšia.
Novšie DIAAS preto meria vstrebávanie jednotlivých aminokyselín presnejšie, na konci tenkého čreva, a strop nemá. Srvátkový izolát v ňom dosahuje hodnotu 1,09, teda najvyššiu zo všetkých bežných zdrojov bielkovín.1
Šetrná filtrácia namiesto chémie
Srvátkovú bielkovinu možno od zvyšku mlieka oddeliť dvoma spôsobmi. Iónová výmena používa kyseliny a zásady. Je lacnejšia a prináša vyššie číslo na etikete, ale bielkovinu pritom čiastočne rozloží a prirodzené frakcie zaniknú.
Mikrofiltrácia CFM naproti tomu bielkovinu nemení. Srvátka sa pretláča cez membránu, ktorá prepustí vodu, laktózu a minerály, ale bielkovinu zadrží. Nepoužíva sa tak žiadna chémia ani vysoké teploty, len tlak a póry s presnou veľkosťou.
Výsledok vidno na tom, čo v bielkovine zostane. Izolát si zachováva natívne srvátkové frakcie v pôvodnom zastúpení:
- Beta-laktoglobulín, 50 až 60 % bielkoviny
- Alfa-laktalbumín, 15 až 20 %
- Glykomakropeptid, 15 až 20 %
- Imunoglobulíny, laktoferín a hovädzí sérový albumín, spolu približne 3 %
Pri výrobe izolátu navyše odchádza spolu s vodou aj väčšina laktózy. V surovine jej tak zostáva pod 1 %, zatiaľ čo srvátkový koncentrát jej obsahuje 4 až 8 %, teda niekoľkonásobne viac.
Po filtrácii sa prášok suší rozprašovaním so súčasnou aglomeráciou a instantizuje slnečnicovým lecitínom, nie sójovým. Aglomerácia znamená, že sa jemné častice spoja do väčších zhlukov, ktoré sa vo vode rýchlejšie zmáčajú. Preto sa izolát rozmieša v šejkri bez hrudiek a bez usadeniny na dne.
Výsledný nápoj je ľahký a nie príliš hustý, pretože v prášku nie je takmer nič iné než bielkovina. Na výber máte zo šiestich príchutí, od čokolády a vanilky po slaný karamel, jahodu a čokoládu s lieskovým orieškom. Neochutená verzia neobsahuje arómu ani sladidlo, takže ju využijete aj pri varení a pečení slaných jedál.
Pri výživových doplnkoch riešia súťažní športovci jednu vec prednostne. Či sa do produktu cestou nedostala látka zo zoznamu WADA.
Samotná surovina Volactive® UltraWhey Xtra Pure je registrovaná v programe Informed Ingredients. Ten pri surovinách na športovú výživu kontroluje prítomnosť viac než 250 zakázaných a nepovolených látok podľa Medzinárodného štandardu Svetového antidopingového kódexu.
Mlieko na jej výrobu pochádza od hovädzieho dobytka z Veľkej Británie a Írska, takže pôvod je možné vysledovať až na úroveň regiónu.
Čo sa pri výrobe nepoužíva
Dodávateľ k špecifikácii dokladá aj to, čím surovina neprešla:
- Žiadne ožiarenie ani ošetrenie etylénoxidom
- Žiadne inžiniersky vyrobené nanomateriály
- Bez GMO
Dodávateľ pri surovine zároveň garantuje limity pre arzén, kadmium, chróm, olovo, ortuť, mangán, dioxíny a PCB, aflatoxín M1, ochratoxín A, melamín, chlorečnany, chloristany aj rezíduá pesticídov.





Naše protokoly pochádzajú z nezávislých nemeckých laboratórií akreditovaných podľa DIN EN ISO/IEC 17025 a nájdete ich priamo na tejto stránke, pre každú príchuť samostatne a s históriou od roku 2022.
Netestuje sa len neškodnosť, ale aj to, či dostávate skutočne to, čo je na etikete:
- Obsah bielkovín, teda overenie deklarovanej hodnoty
- Aminokyselinový profil
- Ťažké kovy
- Mikrobiologická čistota
Kompletné protokoly nájdete transparentne uvedené v sekcii Laboratórne testy priamo pri produkte.

Pre koho je Pure IsoWhey
- Pretekáte a riešite doping: Surovina sa testuje na viac než 250 látok zo zoznamu WADA.
- Makáte v posilňovni: Bielkoviny podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Dávka dodá až 22 g bielkovín a 4,15 g BCAA.
- Chudnete a nechcete prísť o svaly: V kalorickom deficite je príjem bielkovín zásadný na udržanie svalovej hmoty.2
- Máte citlivejšie trávenie: Izolát obsahuje pod 1 % laktózy, zatiaľ čo koncentrát 4 až 8 %.
- Počítate si každý gram aj kalóriu: Obsahuje najviac 1 g tuku, 0,8 g cukrov na 100 g, a maximálne 92 kcal v dávke v závislosti od príchute.
- Myslíte aj na kosti, nielen na svaly: Bielkoviny prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí.

Zdroje
- Rutherfurd SM, Fanning AC, Miller BJ, Moughan PJ. Aminokyselinové skóre korigované na stráviteľnosť bielkovín a skóre stráviteľných esenciálnych aminokyselín odlišne opisujú kvalitu bielkovín u rastúcich samcov potkanov. J Nutr. 2015;145(2):372–379. doi:10.3945/jn.114.195438
- Morton RW, Murphy KT, McKellar SR, et al. Systematický prehľad, metaanalýza a metaregresia vplyvu suplementácie bielkovín na nárast svalovej hmoty a sily vyvolaný silovým tréningom u zdravých dospelých. Br J Sports Med. 2018;52(6):376–384. doi:10.1136/bjsports-2017-097608
- Nariadenie Komisie (EÚ) č. 432/2012, ktorým sa stanovuje zoznam schválených zdravotných tvrdení pri označovaní potravín.
Vyskúšali ste už Proteín Pure IsoWhey - GymBeam? Podeľte sa s nami a našou komunitou o vaše skúsenosti a pridajte recenziu na Proteín Pure IsoWhey - GymBeam.
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tohto produktu, opýtajte sa tu.
Objavte aj ďalšie produkty s najvyšším počtom recenzií od zákazníkov v kategórií najlepšie z kategórie Srvátkové whey proteíny. Nenechajte si ujsť ani najčastejšie hodnotené produkty z kategórie najlepšie z kategórie Srvátkové izoláty alebo z kategórie najlepšie z kategórie Proteíny.
Hovädzí (Beef) Proteín | Just Whey | True Whey | Yum Yum Whey | Vegan Blend | Sójový izolát | Anabolic Whey | Pure IsoWhey | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma | Hovädzí hydrolyzát | Grass-fed WPC, WPI, WPH | WPC | WPC | Hrachový izolát, ryžový koncentrát, konopný proteínový prášok | Sójový izolát | WPC, kazeín a glutamínové peptidy | WPI |
| Podiel bielkovín | 92–93 g | 74–77 g | 74–77 g | 66–68 g | 72–76 g | 81–87 g | 50,2 g | 81–87 g |
| BCAA v dávke | 2,58 g | 5,22 g | 5,94 g | 4,83 g | 4,35 g | 4,65 g | 3,83 g | 4,15 g |
| Cena za dennú dávku | 17,24 Kč | 28,15 Kč | 25,12 Kč | 28,15 Kč | 15,42 Kč | 8,76 Kč | 25,73 Kč | 20,23 Kč |
| Laktóza | 0 | Áno (+enzým laktáza v DigeZyme®) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | Minimálna |
| Čo má navyše | - | Tráviace enzýmy DigeZyme®, bromelaín, mikroživiny | - | L-karnitín, CLA, MCT olej, inulín, bromelaín, mikroživiny | Podiel vlákniny 5 až 7 g na 100 g | - | Kreatín a glutamínové peptidy | - |
| Pre koho | Každého, kto sa vyhýba mlieku alebo chce maximum bielkovín na gram | Náročných športovcov; ľudí s citlivejším trávením; tých, ktorí chcú kompletnú výživu v jednej odmerke | Väčšinu športovcov, ktorí chcú clean label a najlepší pomer cena/výkon | Ženy, ktoré chcú aj látky na podporu chudnutia | Vegánov a vegetariánov; všetkých, ktorí ocenia aj podiel vlákniny | Vegánov a vegetariánov; všetkých, ktorí ocenia aj podiel vlákniny | Do objemovej fázy; bielkoviny, kreatín aj sacharidy v jednom | Pre ľudí citlivých na laktózu; tých, ktorí chcú najčistejší proteín napr. do diéty |
Zloženie
Dávkovanie
Dávkovanie a užívanie
Rozmiešajte 1 odmerku (25 g) do 200 až 300 ml vody a užívajte 1 až 2× denne podľa celkového príjmu bielkovín.
- Najčastejšie sa hodí po tréningu, keď telu doplníte bielkoviny najrýchlejšie a bez prípravy.
- Poslúži aj kedykoľvek počas dňa, keď vám chýbajú bielkoviny do denného príjmu.
- S mliekom je nápoj krémovejší než s vodou.
- Neochutenú verziu pridáte aj do ovsenej kaše, jogurtu alebo cesta na palacinky.
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).
Upozornenie
Doplnok stravy. Obsahuje sladidlá. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Upozornenie pre alergikov: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Produkt obsahuje: mlieko.
Opis produktu
| Hlavná kategória : | |
| Značka: | Značka: |
|---|---|
| Distribútor: | Distribútor: GymBeam Germany GmbH, Heinrich-Horten-Straße 22 |
| Právna kategória výrobku: | Právna kategória výrobku: Potraviny na osobitné výživové účely |
| Forma: | Forma: práškový |
| Zmes: | Zmes: Jednozložkové |
| Príchuť: | Príchuť: čokoláda |
| Veľkosť dávky: | Veľkosť dávky: 25 g |
| Zdroj proteínov: | Zdroj proteínov: srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | Metóda spracovania proteínu: izolát |
| Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.: | Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.: Áno |
| Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom.: | Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom.: Áno |
| Laboratórne testované: | Laboratórne testované: Áno |
| Vhodné kombinovať s: | Vhodné kombinovať s: carbohydrates, Kreatín, Omega-3, Horčík |
| Obsahuje stimulanty: | Obsahuje stimulanty: Nie |
| Cukor na dávku (g): | Cukor na dávku (g): 0.600000 |
| Bielkoviny na dávku (g): | Bielkoviny na dávku (g): 20 |
| Štandardizovaný extrakt: | Štandardizovaný extrakt: Áno |
| Pôvod aktívnej suroviny: | Pôvod aktívnej suroviny: Živočíšny |
| Typ laboratórneho testu: | Typ laboratórneho testu: Mikrobiológia, Ťažké kovy |
| Overené treťou stranou: | Overené treťou stranou: Áno |
| Krajina testovania: | Krajina testovania: Germany |
| Skladovacie podmienky: | Skladovacie podmienky: Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. |
| Hlavný cieľ použitia: | Hlavný cieľ použitia: Nárast svalovej hmoty |
| Vhodné na cestovanie: | Vhodné na cestovanie: Áno |
| Typ športu / aktivity: | Typ športu / aktivity: Silový tréning |
| Určenie produktu: | Určenie produktu: Unisex |
| Odporúčaný počet dávok denne: | Odporúčaný počet dávok denne: 1-2 |
| Počet dní používania balenia: | Počet dní používania balenia: 20-100 |
| Bez cukru: | Bez cukru: Nie |
| Bez obsahu (zložky): | Bez obsahu (zložky): lactose free, gluten free, no added sugar, aspartame free, Bez kofeínu, stimulant free, gelatin free, palm oil free, egg free, peanut free, nut free, Bez sóje |
| Rozmery produktu (text): | Rozmery produktu (text): 11 × 23 × 33 cm |
| Popis vekového rozpätia: | Popis vekového rozpätia: Nie je určené pre deti |
| Spôsob prípravy: | Spôsob prípravy: Miešať s vodou, Pretrepať |
| Maximálna denná dávka: | Maximálna denná dávka: 50 g |
| Denná dávka: | Denná dávka: 25–50 g |
| Dávkovanie: | Dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (25 g) s 250 ml vody. Užívajte 1-2krát denne. |
| Typ proteínu: | Typ proteínu: Srvátkový izolát |
| Base Ingredient: | Base Ingredient: Srvátkа |
| Forma aktívnej látky: | Forma aktívnej látky: Izolát |
| Vedľajšie ciele: | Vedľajšie ciele: Regenerácia |
| Kedy používať: | Kedy používať: Po tréningu, Kedykoľvek |
| Forma produktu: | Forma produktu: Prášok |
| Ostatné kategórie : | |
Recenzie
Predajnosť
| Pozície najpredávanejšieho tovaru | Pozície najpredávanejšieho tovaru#2 v kategórii Srvátkové izoláty#2 v kategórii Proteíny na chudnutie#6 v kategórii Proteíny podľa účelu#8 v kategórii Srvátkové whey proteíny#10 v kategórii Proteíny |
|---|
Zloženie
Srvátkový proteínový izolát, kakaový prášok, aróma, farbivo (amoniakový karamel), sladidlo (sukralóza), emulgátor (slnečnicový lecitín). | |
| Vegánsky: | Vegánsky: |
|---|---|
| Vegetariánsky: | Vegetariánsky: |
| Bezlepkový: | Bezlepkový: |
| Bez laktózy: | Bez laktózy: |
| BIO: | BIO: |
| Bez GMO: | Bez GMO: |
| Bez umelých sladidiel: | Bez umelých sladidiel: |
Informácia o alergénoch
Produkt obsahuje: mlieko.
Balenie
| Počet kusov v balení: | Počet kusov v balení: 12 ks |
|---|---|
| Počet kusov na palete: | Počet kusov na palete: 250 ks |
Logistické informácie
| HS kód: | HS kód: 21069098: --- Ostatné |
|---|---|
| EAN: | EAN: 8586022219054 |
| Netto váha: | Netto váha: 1.00 kg |
| Brutto váha: | Brutto váha: 1.04 kg |
| Dĺžka: | Dĺžka: 11.00 cm |
| Šírka: | Šírka: 23.50 cm |
| Výška: | Výška: 33.50 cm |
| Bez plastového obalu: | Bez plastového obalu: nie |
| HS Code CHF: | HS Code CHF: 1806.9031.999 |
Opis produktu
| Hlavná kategória : | |
| Značka: | Značka: |
|---|---|
| Distribútor: | Distribútor: GymBeam Germany GmbH, Heinrich-Horten-Straße 22 |
| Právna kategória výrobku: | Právna kategória výrobku: Potraviny na osobitné výživové účely |
| Forma: | Forma: práškový |
| Zmes: | Zmes: Jednozložkové |
| Príchuť: | Príchuť: čokoláda |
| Veľkosť dávky: | Veľkosť dávky: 25 g |
| Zdroj proteínov: | Zdroj proteínov: srvátka |
| Metóda spracovania proteínu: | Metóda spracovania proteínu: izolát |
| Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.: | Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.: Áno |
| Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom.: | Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom.: Áno |
| Laboratórne testované: | Laboratórne testované: Áno |
| Vhodné kombinovať s: | Vhodné kombinovať s: carbohydrates, Kreatín, Omega-3, Horčík |
| Obsahuje stimulanty: | Obsahuje stimulanty: Nie |
| Cukor na dávku (g): | Cukor na dávku (g): 0.600000 |
| Bielkoviny na dávku (g): | Bielkoviny na dávku (g): 20 |
| Štandardizovaný extrakt: | Štandardizovaný extrakt: Áno |
| Pôvod aktívnej suroviny: | Pôvod aktívnej suroviny: Živočíšny |
| Typ laboratórneho testu: | Typ laboratórneho testu: Mikrobiológia, Ťažké kovy |
| Overené treťou stranou: | Overené treťou stranou: Áno |
| Krajina testovania: | Krajina testovania: Germany |
| Skladovacie podmienky: | Skladovacie podmienky: Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. |
| Hlavný cieľ použitia: | Hlavný cieľ použitia: Nárast svalovej hmoty |
| Vhodné na cestovanie: | Vhodné na cestovanie: Áno |
| Typ športu / aktivity: | Typ športu / aktivity: Silový tréning |
| Určenie produktu: | Určenie produktu: Unisex |
| Odporúčaný počet dávok denne: | Odporúčaný počet dávok denne: 1-2 |
| Počet dní používania balenia: | Počet dní používania balenia: 20-100 |
| Bez cukru: | Bez cukru: Nie |
| Bez obsahu (zložky): | Bez obsahu (zložky): lactose free, gluten free, no added sugar, aspartame free, Bez kofeínu, stimulant free, gelatin free, palm oil free, egg free, peanut free, nut free, Bez sóje |
| Rozmery produktu (text): | Rozmery produktu (text): 11 × 23 × 33 cm |
| Popis vekového rozpätia: | Popis vekového rozpätia: Nie je určené pre deti |
| Spôsob prípravy: | Spôsob prípravy: Miešať s vodou, Pretrepať |
| Maximálna denná dávka: | Maximálna denná dávka: 50 g |
| Denná dávka: | Denná dávka: 25–50 g |
| Dávkovanie: | Dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (25 g) s 250 ml vody. Užívajte 1-2krát denne. |
| Typ proteínu: | Typ proteínu: Srvátkový izolát |
| Base Ingredient: | Base Ingredient: Srvátkа |
| Forma aktívnej látky: | Forma aktívnej látky: Izolát |
| Vedľajšie ciele: | Vedľajšie ciele: Regenerácia |
| Kedy používať: | Kedy používať: Po tréningu, Kedykoľvek |
| Forma produktu: | Forma produktu: Prášok |
| Ostatné kategórie : | |
Zloženie
Srvátkový proteínový izolát, kakaový prášok, aróma, farbivo (amoniakový karamel), sladidlo (sukralóza), emulgátor (slnečnicový lecitín). | |
| Vegánsky: | Vegánsky: |
|---|---|
| Vegetariánsky: | Vegetariánsky: |
| Bezlepkový: | Bezlepkový: |
| Bez laktózy: | Bez laktózy: |
| BIO: | BIO: |
| Bez GMO: | Bez GMO: |
| Bez umelých sladidiel: | Bez umelých sladidiel: |
Informácia o alergénoch
Produkt obsahuje: mlieko.
Balenie
| Počet kusov v balení: | Počet kusov v balení: 12 ks |
|---|---|
| Počet kusov na palete: | Počet kusov na palete: 250 ks |
Recenzie
Predajnosť
| Pozície najpredávanejšieho tovaru | Pozície najpredávanejšieho tovaru#2 v kategórii Srvátkové izoláty#2 v kategórii Proteíny na chudnutie#6 v kategórii Proteíny podľa účelu#8 v kategórii Srvátkové whey proteíny#10 v kategórii Proteíny |
|---|
Logistické informácie
| HS kód: | HS kód: 21069098: --- Ostatné |
|---|---|
| EAN: | EAN: 8586022219054 |
| Netto váha: | Netto váha: 1.00 kg |
| Brutto váha: | Brutto váha: 1.04 kg |
| Dĺžka: | Dĺžka: 11.00 cm |
| Šírka: | Šírka: 23.50 cm |
| Výška: | Výška: 33.50 cm |
| Bez plastového obalu: | Bez plastového obalu: nie |
| HS Code CHF: | HS Code CHF: 1806.9031.999 |
Výsledky laboratórnych testov
Proteín Pure IsoWhey - GymBeam
4.5Skúsenosti zákazníkov:
Recenzie sú pre tento bezlaktózový izolát srvátkového proteínu celkovo veľmi pozitívne. Väčšina zákazníkov oceňuje vynikajúci obsah bielkovín, dobrú miešateľnosť v šejkri a príjemnú chuť, ako napríklad vanilková zmrzlina, slaný karamel a čokoláda s lieskovými orieškami. Mnohí zároveň uvádzajú dobré trávenie, bez nadúvania a bez nepríjemnej chuti mlieka. Menšia časť zasa spomína zmeny v chuti alebo zložení medzi jednotlivými dávkami, príležitostnú zrnitú konzistenciu, výraznú sladkosť alebo zvýšenú tvorbu peny.
- Bez laktózovej tolerancie|
- Jednoduché premiešanie v šejkri|
- Príjemný chuťový profil|
- Bez nadúvania|
- Dobrá stráviteľnosť|
- Vysoký obsah bielkovín
Vygenerované pomocou AI z 1008 zákazníckych recenzií.
Peter
David Dragomir
David Dragomir
Overený nákup28. 12. 2022
Príchuť: čokoláda, čokoláda lieskový oriešok, slaný karamel, jahodový krém, bez príchute, vanilková zmrzlinaMali ste vynikajúci produkt, kým ste sa ho nerozhodli zničiť. V skutočnosti to urobte kapustou. Na etikete sa zmenilo veľa aspektov, od skutočnosti, že už neobsahuje laktózu, až po skutočnosť, že nie je uvedená krajina, v ktorej sa tento výrobok vyrába (mimochodom, je to legálne?) plus mnoho ďalších opomenutí. Chuť je úplne iná, solventnosť rovnaká, oboje žalostné. To je potom, čo ste zarobili 429 lei za 2,5 kg vrece. Ste o 100 lei drahší ako hlavní konkurenti, vzhľadom na to, že ste produkt maximálne znehodnotili. Pravdepodobne ste zmenili výrobcu, aby ste znížili náklady, ale stále drahšie nedáva zmysel. Ale to je v poriadku, drahý GymBeam. My športovci len tak ľahko nezabudneme, keď si z nás niekto robí srandu.Preložil Google
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Jana Gavalda Bellanová
Overený nákup6. 10. 2026
Príchuť: bez príchuteNie je veľa proteínov bez príchute. A tento má zároveň veľmi dobré zloženie a nutričné hodnoty. Dobre sa rozpúšťa. Ja ho pijem len čistý zamiešaný s vodou alebo si ho pridám do jogurtu. Chuť je v pohode.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Jakub P.
Overený nákup5. 10. 2026
S produktom som bol dlhodobo spokojný a kupoval som ho opakovane približne 1,5 roka. Bohužiaľ, za toto obdobie sa podmienky nákupu zmenili natoľko výrazne, že už pre mňa produkt nepredstavuje taký dobrý pomer hodnoty a toho, čo zaň zákazník dostane, ako kedysi. Je to škoda, pretože samotný produkt hodnotím pozitívne, no za súčasných podmienok už siahnem po alternatíve.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?L. K.
Overený nákup18. 10. 2026
Príchuť: čokoládaJeden z najlepších a najkvalitnejších proteínBola táto recenzia pre Vás užitočná?C. P.
Overený nákup12. 10. 2026
Príchuť: vanilkaRovnaká či lepšia kvalita ako z obchodu, super pomer ceny a kvality.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Martin Janták
Overený nákup8. 10. 2026
Príchuť: slaný karamelZa mňa mo sladké, ale inak výborný a kvalitný proteínBola táto recenzia pre Vás užitočná?M. P.
Overený nákup6. 10. 2026
Príchuť: čokoláda lieskový oriešokVýborný proteín aj kvalitou a rozpustnostňou.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Milan
Overený nákup4. 10. 2026
Publikované na Heureka.sk
Kúpa na základe odporúčaní na tento produkt. Teraz som vo fáze testovania. Ešte sa neviem objektívne vyjadriť.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?Eva
Overený nákup4. 10. 2026
Publikované na Heureka.sk
Už som ho raz kúpila. A keďže je bez príchute , dá sa použiť na varenie, napríklad na palacinky.Bola táto recenzia pre Vás užitočná?R. V.
Overený nákup23. 10. 2026
Príchuť: čokoláda lieskový oriešokDobrý je protakBola táto recenzia pre Vás užitočná?
FAQ
GymBeam Pure IsoWhey je prémiový srvátkový proteínový izolát s minimálnym obsahom proteínu 81 %. Na rozdiel od štandardného srvátkového koncentrátu prechádza izolát dodatočným spracovaním, aby sa minimalizoval obsah tuku, cukru a laktózy. Výsledkom je rafinovanejší produkt s vyššou koncentráciou proteínu na porciu, ktorý v každej 25 g odmerke dodá 20 g proteínu. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú cielený zdroj proteínu na podporu rastu a udržania svalovej hmoty.
Odporúčaná dávka GymBeam Pure IsoWhey je jedna 25 g odmerka zmiešaná s 250 ml vody. Môžete ju konzumovať 1- až 2-krát denne na doplnenie príjmu proteínu, pričom maximálna denná dávka je 50 g. Je všestranný a môžete ho užívať kedykoľvek počas dňa, hoci je obzvlášť účinný po tréningu na podporu regenerácie a svalov.
GymBeam Pure IsoWhey nie je klasifikovaný ako bezlaktózový produkt. Ako srvátkový izolát bol spracovaný tak, aby v porovnaní so srvátkovým koncentrátom obsahoval veľmi nízke množstvo laktózy. Nie je však úplne bez laktózy, takže osoby so závažnou intoleranciou laktózy by mali byť opatrné. Hlavnou zložkou je srvátkový proteínový izolát, získaný z mlieka.
GymBeam Pure IsoWhey je výživový doplnok vyrobený zo srvátkového proteínu a pri dodržaní pokynov je vo všeobecnosti dobre znášaný. Výrobok obsahuje mliečne alergény (srvátka), preto by sa mu mali vyhýbať osoby s alergiou na mlieko. Je dôležité neprekračovať odporúčanú maximálnu dennú dávku 50 g. Ak máte akékoľvek existujúce zdravotné ťažkosti alebo ste náchylní na tráviace problémy, je vždy najlepšie poradiť sa s lekárom predtým, ako do svojho jedálnička zaradíte nový výživový doplnok.
GymBeam Pure IsoWhey nie je vhodný pre osoby s alergiou na mlieko, pretože jeho hlavnou zložkou je srvátkový proteínový izolát. Výrobok tiež nie je určený na používanie deťmi. Hoci má nízky obsah laktózy, osoby so závažnou intoleranciou laktózy by sa mu mali radšej vyhnúť. Ako všeobecné preventívne opatrenie by sa tehotné a dojčiace ženy mali pred použitím akýchkoľvek výživových doplnkov vždy poradiť s lekárom. Dodržiavanie odporúčanej dennej dávky je dôležité pre všetkých užívateľov.
GymBeam Pure IsoWhey je potvrdený ako bezlepkový produkt. Je tiež vhodný pre vegetariánov, pretože jeho proteín pochádza zo srvátky, vedľajšieho produktu pri výrobe syra. Keďže ide o produkt živočíšneho pôvodu, nie je vhodný pre vegánsku stravu.
Hoci odporúčaná príprava GymBeam Pure IsoWhey je zmiešať jednu 25 g odmerku s 250 ml vody, použitie mlieka určite zmení zážitok. Zmiešanie prášku s mliekom zvyčajne vedie k krémovejšej textúre a bohatšej, jemnejšej chuti v porovnaní s použitím vody. Majte na pamäti, že to tiež zmení celkový nutričný obsah vášho koktailu, pretože sa pridajú kalórie, tuky a sacharidy z mlieka.
Zákazníci si tiež dokúpili







