Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Protein PureBar je chutná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje minimum sacharidov, naopak, môže sa pochváliť 22,3 g proteínu z mliečnej bielkoviny a 13,9 g vlákniny. Proteínová tyčinka PureBar vám dopraje pocit sýtosti na dlhšiu dobu, preto je ideálny pomocník na cesty, ako desiata a olovrant, alebo aj po tréningu na posilnenie regenerácie.

Nie je na sklade
Očakávame: 11. 8. 2022
Predpokladaná cena 1,70 €

Protein PureBar - proteínová tyčinka s nekompromisným zložením, v ktorej okrem vysokého podielu mliečnych bielkovín nájdete aj vysoký obsah vlákniny

Protein PureBar je chutná proteínová tyčinka, ktorá vás prekvapí svojim nekompromisne kvalitným zložením. Od ostatných tyčiniek sa odlišuje tým, že neobsahuje žiaden lepok, žiaden palmový olej, žiadnu sóju ani žiaden pridaný cukor (neplatí pre príchuť Cookies & Cream). Obsahuje minimum sacharidov, naopak, môže sa pochváliť 22,3 g proteínu z mliečnej bielkoviny a  13,9 g vlákniny. Okrem toho, že doplní dávku bielkovín s vysokou biologickou hodnotou, dopraje vám aj pocit sýtosti na dlhšiu dobu. Proteínová tyčinka PureBar je ideálny pomocník na cesty, ako desiata a olovrant, alebo aj po tréningu na posilnenie regenerácie. Každá tyčinka ponúka neobyčajne vláčnu štruktúru s výbornými nutričnými hodnotami. Momentálne je dostupná v 2 príchutiach: pre milovníkov čokolády - Double Chocolate Chunk a pre milovníkov Orea a podobných príchutí - Cookies & Cream.

Proteínová tyčinka PureBar a jej výhody

• obsahuje kvalitný proteín - mliečna bielkovina
  • má nízky podiel sacharidov
  • obsahuje 22,3 g bielkovín v tyčinke
  • obsahuje až 13,9 g vlákniny v tyčinke
  • doplní bielkoviny a zasýti
  • chutná proteínová tyčinka
  • ideálna ako desiata a olovrant

Príchuť double chocolate chunk: mliečny proteín 36%, fruktooligosacharidy (prebiotická repná vláknina), kúsky horkej čokolády 11% [sladidlo (maltitol), kakaová hmota, kakaové maslo, kakaový prášok, emulgátor (slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma], zvlhčovadlo (sorbitol), mandle, kokosový olej, emulgátor (sójový lecitín), alkalizovaný kakaový prášok [kakaový prášok, regulátor kyslosti (uhličitan draselný)], sladidlo (sukralóza), aróma, konzervačná látka (sorban draselný).

Protein PureBar je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone. Spotrebujte 1–2 tyčinky denne.

Nutričné hodnoty (príchuť double chocolate chunk) 100 g 1 dávka (70 g) *RI 70 g
Energetická hodnota 1369 kJ / 340 kcal 958 kJ / 238 kcal 11,9 %
Tuky 1,3 g 0,9 g 1,3 %
   z toho nasýtené 0,8 g 0,6 g 3 %
Sacharidy 45,9 g 32,1 g 12,3 %
   z toho cukry 0,5 g 0,4 g 0,4 %
   z toho polyoly 10,4 g 7,3 g -
Vláknina 4,8 g 3,4 g -
Bielkoviny 33,8 g 23,7 g 47,4 %
Soľ   0,07 g
Energetická hodnota 1365 kJ / 341 kcal 956 kJ / 239 kcal 12 %
Tuky 1,1 g 0.8 g 1,1 %
   z toho nasýtené 0,4 g 0,3 g 1,5 %
Sacharidy 49,6 g 34,7 g 13,3 %
   z toho cukry 0,5 g 0,4 g 0,4 %
   z toho polyoly 11,9 g 8,3 g -
Vláknina 3,4 g 2,4 g -
Bielkoviny 31,6 g 22,1 g 44,2 %
Soľ 0,39 g 0,27 g 4,5 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky.

Alergénové upozornenie:

príchuť double chocolate chunk obsahuje mlieko, sóju, mandle. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov,  sezamových semienok.

Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Proteínové tyčinky

Recenzie od zákazníkov Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Prezeráte si:Proteínová tyčinka PureBar - GymBeam

Zloženie tyčinky skvelé , chuťovo je podla mňa ako iné značky a vôbec sa nerosýpaju ako niektorý píšu . Mne sa páči že čokoládová tyčinka nieje celá v čokoláde ale len v tyčinke su kúsky :) Komu nechutia nech si kúpia horálku ;)

Musim s lutostou skonstatovat svoju negativnu skusenost s touto preteinovou tycinkou, ktora zial chuti ako stvrdnuta omietka zmiesana s 5% polskym mikulasom ???? neodporucam..

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Nie je skladom
Očakávame 11. 8. 2022
70 g dvojnásobné kúsky čokolády
Lepok
Lepok
Dobrý deň, produkt môže obsahovať stopy lepku a preto ho neodporúčame

príchute
Dobrý deň,

prosím Vás podľa starších recenzií ste mali aj iné príchute.
Ďakujem.
príchute
Dobrý deň, v minulosti boli dostupné aj iné príchute, aktuálne ich už nebude dopĺňať.
Paula, team GymBeam