Predtréningový stimulant SuperPump Max 640 g - Gaspari

Výrobca: Gaspari
Hodnotenie:
80 %

SuperPump Max je predtréningový stimulant, ktorý predčí vaše očakávania. Poskytuje špičkové a citlivo dávkované silné zložky, ako L-leucín, oxid dusnatý s indukciou l-citrulínu, L-taurín, L-ornitín-l-aspartát, L-karnitín-L-tartrát alebo Sustamine™. Zlepšuje výkon, potláča únavu, zlepšuje využitie aminokyselín a zvyšuje hladinu oxidu dusnatého. Vďaka tomu budete silnejší a svalnatejší.

Špeciálna cena   28,90 € Bežná cena:   37,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

SuperPump Max: predtréningový vzorec pre maximálny výkon, nárast sily a svalovej hmoty

SuperPump Max je predtréningový stimulant, ktorý predčí vaše očakávania, či už vám záleží na sile, výkone, udržaní si vyrysovanej a svalnatej postavy, alebo zvýšení vytrvalosti. Vzpiera sa trendu "koncentrátov" a namiesto toho poskytuje špičkové a citlivo dávkované silné zložky v doplnku, ktorý navyše skvelo chutí. Koľko predtréningoviek, čo poznáte, používa anabolický powerhouse L-leucín, oxid dusnatý s indukciou l-citrulínu, L-taurín, prelomový amoniak scavenger L-ornitín-l-aspartát, L-karnitín-L-tartrát alebo Sustamine™. Vlastne, SuperPump MAX je jediný.


SuperPump Max Gaspari

Aký ste športovec? To je otázka, ktoru sa musíte opýtať sami seba, keď sa rozhodujete aký predtréningový prípravok používať a čo očakávate od predtréningového prípravku. Chcete byť silnejší, chcete byť svalnatejší, chcete takú postavu, po akej ste vždy túžili? Chcete vstúpiť do ringu a zničiť protivníka? Preto musíte veriť značke, ktorá ma za sebou dlhoročné skúsenosti.

  

SuperPump Max sa stal jedným z najoblúbenejších predtréningových prípravkov. Ale výskumy pokračujú, a preto vznikol ešte lepší SuperPump MAX. Ak teda hľadáte kvalitný predtréningový produkt, ktorý vám pomôže stať sa väčším a silnejším, tak SuperPump MAX je presne pre vás.

 

SuperPump Max a jeho výhody

  • zlepšuje výkon
  • potláča únavu
  • zlepšuje využitie aminokyselín
  • zvyšuje hladinu oxidu dusnatého

 

Dávkovanie

Užívajte 1-3 odmerky (1 odmerka 16 g) s 200-600 ml studenej vody, alebo džúsu, a to 30-40 minút pred tréningom.

Dôležité: pre nových užívateľov postačí jedna odmerka na prvé 2-3 tréningy, tak, aby sa vaše telo správne prispôsobilo. Podľa citlivosti na dávku môžete množstvo následne zvyšovať. Superpump MAX sa užíva len v tréningových dňoch.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (16 g)
Kalórie 10 kcal
Sacharidy 3 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 30 mg
Vitamín B3 79 mg
Vitamín B6 3,4 mg
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) 10 mcg
Vápnik 38 mg
Fosfor 69 mg
Magnézium 40 mg
Sodík 35 mg
SuperPump Max proprietárna zmes11,3 mg
MyoVol ElectroHYDRATION komplex
Taurín, glycerofosfát vápenatý, sodný glycerofosfát, Sustamine™ (L-alanyl-L-glutamín), Di-Magnesium malát, hydrogenfosforečnan draselný.
Nitric OxiENDURANCE komplex
L-citrulín (2 g), Carnipure™ (L-karnitín L-tartrát), L-ornitín-L-aspartát.
Branch Chain MTOR Stimulation zmes
L-Leucín (2 g), L-izoleucín, L-valín.
PhosphoDRIVE Signaling komplex
Kreatín monohydrát (1,3 g), Kreatín Magna Power® (horčík kreatín chelát).
CogniDRIVE Acceleration matrix
L-tyrozín, kofeín, glucuronolacton.

 

Ďalšie zložky

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, kyselina jablčná, oxid kremičitý, sukralóza, spirulina prášok (farbivo), acesulfam draselný, karmín (farbivo).

 

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant SuperPump Max 640 g - Gaspari

Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant SuperPump Max 640 g - Gaspari
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 37,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 640 g