Predtréningový stimulant Neurocore 215 g - MuscleTech

NeuroCore je predtréningový stimulant, s ktorým zažijete extrémnu silu, obrovskú dávku energie, napumpovanosť, vytrvalosť a mentálnu koncentráciu.  V 1 dávke obsahuje až 1067 mg Beta-alanínu, 1000 mg L-citrulínu, 1000 mg kreatínu hydrochlorid a 120 mg bezvodného kofeínu, ktoré sú formulované tak, aby vám poskytli najlepší tréning.

32,95 €

25,9

Skladom bude Vám doručené 25.07.2017 (Utorok)

 

NeuroCore: predtréningový stimulant, ktorý vám dodá nával energie, sily a maximálne napumpovanie

NeuroCore je predtréningový stimulant, s ktorým zažijete extrémnu silu a s ňou aj extrémne výsledky v podobe obrovskej dávky energie, maximálnej napumpovanosti svalov, sily, vytrvalosti a mentálnej koncentrácie. Obsahuje všetky kľúčové ingrediencie, ako Beta-alanín, L-citrulín a kreatín hydrochlorid, ktoré sú formulované tak, aby vám poskytli najlepší zážitok z tréningu.


Okrem toho, táto predtréningovka obsahuje aj v 1 dávke 120 mg čistého bezvodného kofeínu, vďaka čomu poskytuje nával energieUž po krátkej chvíli po užití prvej dávky zvyšuje sústredenie a stimuluje mentálny fokus, 1067 mg beta-alanínu štartuje procesy, ktoré zvyšujú silu a podporujú nárast svalovej hmoty, 1000 mg kreatín hydrochlorid podporuje nárast sily a 1000 mg L-citrulínu podporuje maximálne napumpovanie. Obsah látok, ktoré Neurocore obsahuje, robia z tohto produktu jeden z najlepších predtréningových prípravkov na trhu. Zažite počas tréningu skutočný pocit sily a energie, presne tak ako to zažívajú špičkoví kulturisti.


neurocore predtréningový stimulant

 

Čo vás s týmto predtréningovým stimulantom čaká?

 • ENERGIA: S 120 mg čistého bezvodého kofeínu, robí z tohto produktu niečo viac, než to, čo prinášajú ostatní výrobcovia suplementov. NeuroCore prináša vlnu energie, aby ste zažili silnejší a lepší výkon na tréningu.

 • KONCENTRÁCIA: NeuroCore stimuluje mentálne sústredenie už po pár minútach po užití. Zamerajte svoje sily na cieľ s NeuroCore!

 • SVALY: NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-Alanínu, dávka, ktorá je presne stanovená vedeckým výskumom, napomáha zlepšiť silu a proces budovania svalovej hmoty.

 • SILA: Vďaka jedinečnému kreatínu monohydrátu je tento produkt absolútne odlišný. Klinicky overená forma kreatínu, ktorá masívne zlepšuje rozvoj svalovej sily a hmoty.

 • PREKRVENIE: Obsahuje v jednej dávke až 1000 mg L-citrulínu, ktorý má vplyv na tvorbu oxidu dusnatého, vďaka ktorému dosiahnete vynikajúce účinky, ktoré nedosiahnete ani po užití obrovských dávok L-arginínu.

 neurocore predtréningový stimulant

 

NeuroCore a jeho výhody

 • podporuje nárast svalovej hmoty
 • extrémna hladina energie
 • podporuje maximálne napumpovanie

Prečo sa rozhodnete pre NeuroCore?

 • Neurocore™ obsahuje vedecky testované dávky čistého L-citrulínu namiestu L-arginínu alebo AKG s cieľom dosiahnúť intenzívne a dlouhotrvajúce napumpovánie. L-citrulín, ako ukazujú vedecké výskumy, umožňuje dosiahnuť nadpriemerne vysoké hladiny arginínu v krvi v porovonaní s vyššími dávkami priamo užívaného L-arginínu.
 • Neurocore™ bol použitý vysoko účinný kreatín, známy ako kreatín HCl. Ako je klinicky overené, pôsobí na zvýšenie svalových objemov a sily.
 • Neurocore™ obsahuje beta-alanín, látku, ktorá bola intenzivne skúmaná pre svoj vplyv na nárast sily.
 • Na rozdiel od mnoha predsúťažných koncentrátov, obsahuje Neurocore™ klinicky overené a vedecky testované zložky, ktoré sú uvedené na obale, takže presne viete, čo každá dávka obsahuje.
 neurocore predtréningový stimulant

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, Di-kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, allura red AC.


Dávkovanie

Užívajte jednu odmerku rozmiešanú v 200 ml studenej vody, a to 30 minút pred tréningom. Neužívajte viac ako 3 odmerky denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (4,3 g)
Neurocore™ Komplex3437 mg
Beta-alanín (CarnoSyn®)1067 mg
L-citrulín1000 mg
Kreatín monohydrát1000 mg
Extrakt zo ženšenu (ako Panax Ginseng)167 mg
Kofeín120 mg
L-teanín50 mg
Extrakt z rozchodníka prudkého (ako Rhodiola rosea (koreň))33,4 mg

 

Upozornenie 

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! 
 
Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, orechy, pšenicu, arašidy, ryby, mäkkýše a sóju.

Recenzie od zákazníkov

Napumpovanie dobre, nabudenie slabe overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 11.1.2016
Pump efekt bol v celku dobry to sa mi najviac lubilo, ale nabudenie aj pri dvojnasobnej davke pre mna ziadne, tak isto odcvicim aj bez tejto vecicky..prichut ovocny punc mi chutila..urcite su aj lepsie predtreningovky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Okrem penivosti, ktorá ma celkom sklamala, hodnotím pozitívne. overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 7.1.2016
Celkovo pumpá dobrá, pre mňa jedna z tých lepších. Napumpovanie dobré, nabudenie dobré, príchuť parádna. Mravčenie už po 10min :D
Jediné čo sa mi nepáči je že strašne pení.
Inak ale pecka. Odporúčam aspoň skúsiť. ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant Neurocore 215 g - MuscleTech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Dávid Cap - Neurocore

Videorecenzia od Dávida Capa na predtréningový stimulant Neurocore.

 

Igor Illeš - Neurocore

Recenzia od Igora Illeša na predtréningový stimulant Neurocore od spoločnosti MuscleTech.

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant Neurocore 215 g - MuscleTech

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Predtréningový stimulant Neurocore 215 g - MuscleTech

1.
Otázka:
verzia:
aka je verzia tohto produktu EU alebo USA
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Na našej stránke nájdete jedine EU verzie produktov, keďže USA verzie sú v EU zakázané.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
fruit punch
4
1 x
2.
modrá malina
4
1 x
//Asynchronous click tracking code