Arena a VENUM Pomôcky podľa aktivity

Pomôcky podľa aktivity od výrobcov Arena a VENUM je kategória určená pre každého, kto hľadá športové príslušenstvo pre konkrétnu aktivitu, ktorej sa venuje. Ponuku tejto kategórie tak ocenia bežci, plavci, milovníci otužovania, jogy a pilatesu či priaznivci bojových športov, ako MMA, box, kickbox alebo muay thai. Vyberie si tu každý bez ohľadu na to, či ide o mužov, ženy, profesionálov, amatérov alebo zanietených nadšencov nielen týchto športov.

Zobraziť viac

V kategórii pomôcky podľa aktivity nájdete príslušenstvo pre:

• Bežcov, kde si na svoje prídu profíci aj rekreační bežci, ktorí nedajú dopustiť na túto fyzickú aktivitu. Nezáleží teda na tom, či beháte len pre svoje zdravie pár kilometrov, pripravujete sa na polmaratón alebo maratón. So správnym bežeckým príslušenstvom bude lepší aj váš bežecký výkon. Príkladom v ponuke sú bežecké vesty, batohy, ľadvinky, puzdra na mobil, športové čelenky či digitálne stopky, ideálne na šprinty a intervalový beh.
  • Bojových športovcov, či už ide o profesionálov, amatérov alebo fanúšikov sveta MMA, boxu, kickboxu a muay thai, ktorí túžia po šiltovke s logom UFC. Bojoví športovci však v tejto kategórii nájdu tréningové príslušenstvo aj pomôcky vhodné do zápasu. Príkladom sú boxerské rukavice, bandáže, chrániče zubov, boxerské helmy, suspenzory, lapy, hrušky či vrecia. Každý z týchto kúskov sa pýši vysokou kvalitou s cieľom posúvať hranice bojových tréningov a zápasov. Na svoje si tu prídu nielen muži, ale aj ženy.
  • Milovníkov jogy a pilates, ktorí tu nájdu príslušenstvo vhodné na celotelové cviky prepojené s dýchaním, meditáciou či inými relaxačnými technikami. Ponuka je navrhnutá pre skúsených jogínov, ale aj začiatočníkov, ktorí robia svoje prvé kroky na ceste za lepším ja. Každý z nich si môže vybrať napríklad novú podložku na cvičenie, masážny penový valec, balančnú podložku alebo podložku na masáž či uvoľnenie stuhnutého chrbta.
  • Otužilcov, či už sa s otužovaním chystajú začať alebo patria medzi skúsených ľadoborcov. V tejto kategórii môžu nájsť kvalitné neoprénové príslušenstvo, ktoré má skvelé termoregulačné vlastnosti a ochráni aj udrží v teple ich končatiny. Príkladom sú neoprénové topánky, rukavice a čiapka. No a pre tých, ktorí sa nechcú otužovania vzdať v žiadnom ročnom období je v ponuke aj otužovacia vaňa s možnosťou nastavenia teploty.
  • Plavcov, ktorí vďaka dostupnému príslušenstvu ešte lepšie splynú s vodným svetom. Na svoje si prídu začiatočníci, pokročilí, ale aj skúsení športovci, ktorí hľadajú nekompromisnú kvalitu a podporu výkonu. Vybrať si tu môžu svoje nové plavecké okuliare, čiapku, pádla, dosku a ďalšie príslušenstvo vhodné do bazéna aj otvorenej morskej vody.

Vyberte si z našej ponuky príslušenstva podľa aktivity a posuňte svoj výkon na nový level!

Zobraziť menej

5. oranžová (1)
  6. khaki (1)
Materiál