Podložky na cvičenie - ivory

Podložky na cvičenie je kategória produktov, v ktorej nájdeme rôzne podložky na fitness, jogu, silový tréning, masáže, stretching alebo meditáciu. Každý typ má svoje špecifiká, preto je vždy potrebné zamyslieť sa nad tým, čo od nej očakávate, a podľa toho vybrať tú, ktorá sa bude na konkrétne aktivity hodiť najlepšie.

 Zobraziť viac

 • Pokiaľ sa venujete domácemu silovému tréningu, joge, pilates, strečingu alebo len chcete tlmiť nárazy pri dynamickejšom cvičení doma, nemala by vám chýbať mäkká fitness podložka. Tá je často označovaná aj ako jogamatka či karimatka a vyniká svojimi skvelými vlastnosťami. Má mäkký povrch, na ktorom sa dobre sedí aj leží. Navyše dokáže tlmiť dopady, čo využijete pri rôznych skákacích cvikoch, ako sú napríklad angličáky (burpees) či skákací panák (jumping jacks). V ponuke však nechýbajú ani tenšie podložky, ktoré sú lepšie v prípade, že pri cvičení chcete lepšie cítiť zem. Všetky jogamatky sú skladné a dajú sa kamkoľvek preniesť. S tým môže pomôcť aj praktický popruh.
 • Pevné podložky na cvičenie sú zase nevyhnutnosťou pre všetkých silovo cvičiacich športovcov, ku ktorým neodmysliteľne patria činky. Týchto podložiek v tvare puzzlí môžete mať, koľko chcete. Krásne do seba zapadnú, a vytvoríte tak pevnú plochu, na ktorú môžete svoje železo odkladať bez toho, aby ste zničili podlahu. Môžete ju však používať aj ako protišmykovú vrstvu, aby ste bezpečne odcvičili napríklad svoj domáci intervalový tréning.
 • Skladaciu podložku Tatami zase využijete v prípade, že potrebujete vytvoriť pevnú plochu na strečing, silový tréning alebo workout s vlastnou váhou, a nechcete mať doma podložku, ktorá zaberie veľa miesta.
 • Samostatnou kategóriou sú potom masážne podložky, ktoré pomôžu uvoľniť telo po dlhom sedení, státí, náročnom tréningu či fyzicky namáhavej práci. Dajú sa použiť na masáž chrbta, chodidiel a ďalších častí tela. Príkladom môže byť napríklad naša akupresúrna podložka.
 
 
V tejto kategórii skrátka nájdete všetky typy podložiek na rôzne aktivity, ktorým sa chcete venovať. A je len na vás, či to bude hrubšia či tenšia jogamatka, masážna podložka alebo pevnejší podklad v tvare puzzlí, ktorý zamedzí oderom podlahy.
 
 
Chcete sa dočítať viac o tom, prečo by vám v domácej posilňovni nemali chýbať podložky na cvičenie? Potom vás bude zaujímať náš článok Vybavenie domácej posilňovne: Ktoré pomôcky a príslušenstvo nesmie chýbať?
 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GAIAM (1)
Farba
 1. shadow (9)
 2. violet (6)
 3. čierna (5)
 4. modrá (2)
 5. ružová (2)
 6. sivá - čierna (1)
 7. mint (1)
 8. fialová (1)
 9. mix (1)
 10. sivá - zelenomodrá (1)
 11. sivá - žltá (1)
 12. ivory (1)
 13. silver pink (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
 1. Podložka na cvičenie Yoga Mat Jute Performance - GAIAM

1 Položka