STRIX Podložky na cvičenie

Podložky na cvičenie od výrobcu STRIX sú vyrobené z mäkkých materiálov, vďaka čomu dodávajú komfort a tlmia tlak či nárazy pri cvičení. Disponujú aj protišmykovým povrchom, čím zaisťujú bezpečnosť pri cvičení doma a tréningoch, ako je joga, pilates, zumba či aerobik. V tejto kategórii nájdete podložky na jógu, takzvané jogamatky, ktoré odolávajú potu, klasické karimatky, alebo aj fitness podložky na cvičenie Puzzle Mat, ktoré slúžia na ochranu podlahy pred nárazmi závažia, a zároveň ponúkajú pohodlný priestor na cvičenie. Fitness podložky sú skladné a dostupné v rôznych farbách. Stačí si vybrať!

Pokiaľ sa chcete dočítať viac o tom, prečo by vám v domácej posilňovni nemali chýbať podložky na cvičenie, nemal by vám ujsť náš článok Vybavenie domácej posilňovne: ktoré pomôcky a príslušenstvo nesmie chýbať?.

1 Položka

na stranu