Purasana Ostatné špeciálne doplnky výživy

Ostatné špeciálne doplnky výživy od výrobcu Purasana je kategória, v ktorej môžete nájsť širokú škálu produktov. Tie obsahujú bylinné extrakty či ďalšie látky na podporu celkovej vitality organizmu v praktických formách kapsúl, tabliet či prášku. Sú určené nielen pre športovcov rôzneho zamerania, ale tiež pre každého, komu záleží na starostlivosti o svoje telo.

 Zobraziť viac

Ostatné špeciálne doplnky môžu byť z hľadiska zloženia:

 • jednozložkové, ktoré obsahujú konkrétnu látku so špecifickým účinkom 
 • viaczložkové spájajúce niekoľko funkčných látok so synergickým efektom pôsobenia 

Príkladom jednozložkových je N-acetyl L-cysteín, ktorý patrí medzi aminokyseliny. Je bežne vyhľadávaný u ľudí, ktorí chcú maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu. Zároveń patrí medzi antioxidanty bojujúce proti voľným radikálom a chrániace pred oxidačným stresom. Nielen športovci môžu oceniť tiež rastlinný extrakt glukomanán, ktorý patrí medzi rozpustnú vlákninu. Zároveň prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Okrem toho dokáže niekoľkonásobne zväčšiť svoj objem, čím môže prispieť k vyššiemu pocitu sýtosti. V rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou tiež dokáže podporiť zníženie telesnej hmotnosti. Preto je veľmi obľúbeným doplnkom pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. S podporou celkovej vitality zas môže pomôcť kyselina hyalurónová, ktorá sa nachádza v pokožke, vlasoch, kĺboch alebo okolo očí. Udržiava vodu v bunkách tkanív, na povrchu očí a pružnosť chrupaviek. Dokáže tak efektívne podporiť mladistvý vzhľad. 

Pre tých, ktorí hľadajú niekoľko funkčných látok so synergickým efektom v jednej zmesi sú tu zas viaczložkové doplnky. Patrí medzi ne napríklad Sun Kiss pre ľudí túžiacich po bronzovom opálení a mladistvom vzhľade pokožky. Popri vonkajšej kráse je však veľmi dôležité myslieť aj na vnútorné zdravie organizmu. S tým môže pomôcť komplexný doplnok s názvom Podpora štítnej žľazy. Obsahuje jód a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Prevažne dámy, ktoré majú problém s nadmerným zadržiavaním vody potom môže potešiť komplexný doplnok Water Loss. Obsahuje prírodné extrakty, horčík a vitamín B6, ktoré môžu pomôcť s odvodnením organizmu . 

Vyberte si z našej ponuky ostatných špeciálnych doplnkov výživy a pocíťte ich široké spektrum rôznych účinkov na vlastnej koži.

 Zobraziť menej

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (65)
 2. NOW Foods (25)
 3. OstroVit (18)
 4. BeastPink (7)
 5. ActivLab (4)
 6. VanaVita (4)
 7. Purasana (4)
 8. VemoHerb (3)
 9. Science in Sport (3)
 10. Amix (2)
 11. Applied Nutrition (2)
 12. Goldfield (1)
Farba
 1. violet (3)
 2. shadow (1)
Kapsuly
 1. 120 kaps. (3)
 2. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapsulovaný (4)
Zmes
 1. číry (4)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. BIO (4)
 2. Vegan (4)
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (4)
Vegánsky (4)
Bezlepkový (4)
Bez laktózy (4)
BIO (4)
Bez GMO (4)
Bez umelých sladidiel (4)
Bez plastového obalu (4)
Bez aspartamu (4)
 1. BIO Artičoka - Purasana
  BIO Artičoka - Purasana
  0%
  0% (0)
  15,95 €
 2. BIO Čučoriedka - PurasanaBlueberry - Purasana
  BIO Čučoriedka - Purasana
  0%
  0% (0)
  19,95 €
 3. BIO Senovka grécka - Purasana
 4. BIO Pagaštan konský - Purasana
  Nie je na sklade
  BIO Pagaštan konský - Purasana
  100%
  100 % (1)

4 Položiek