Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Kyselina hyalurónová Forte je čistá kyselina hyalurónová v tabletovej podobe. V ľudskom organizme sa kyselina hyalurónová nachádza v pokožke, vlasoch, kĺboch alebo priestore okolo očí. Jej úlohou v organizme je udržiavať vodu v bunkách tkanív, na povrchu očí a pružnosť chrupaviek.

Kyselina hyalurónová Forte - čistý zdroj kyseliny hyalurónovej pre váš organizmus

Kyselina hyalurónová Forte je kyselina hyalurónová vo forme tabliet. V ľudskom tele sa prirodzene nachádza vo viacerých tkanivách, najmä v pokožke, vlasoch, kĺboch alebo priestore okolo očí. Hladina kyseliny hyaluronovej vekom klesá, čo vedie k vysychaniu kože a vzniku vrások. V jednej tablete prijmete až 100 mg kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Kyselina hyalurónová Forte a jej výhody

• 100 mg kyseliny hyalurónovej v jednej tablete
  • praktická tabletová forma
  • 90 dávok v jednom balení

Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), povlakové látky (mastné kyseliny), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), zvlhčovadlo (glycerol).

1 tabletu denne.

Nutričné hodnoty1 tableta
Kyselina hyalurónová 100 mg

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Skupina príchute prírodná chuť
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy

Recenzie od zákazníkov Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam
Prezeráte si:Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Produkt som si zakúpila na odporúčanie kamarátky. Môžem vám s istotou povedať, že toto je MUSTHAVE každej ženy. Po mesiaci užívania sú viditeľné výsledky. Moja pleť sa zlepšila, jemné vrásky sa vyplnili. Rovnako sa upravila aj kvalita vlasov. Kyselina hyalurónová je súčasťou mnohých krémov proti vráskam, no telo je potrebné hydratovať aj zvnútra. Odporúčam kombináciu s koenzýmom Q10 od GymBeam, ktorý má podobné účinky. Odporúčam to každej žene, ktorá chce aspoň trošku spomaliť proces starnutia . Dámy, nebudete ľutovať.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
90 tab. 11,95 € 8,95 €
Dlhodobé užívanie
Prosím o info či sa dá uvedený produkt užívať trvalo alebo je vhodné po 3-4 mesiacoch vynechať úžívanie na nejakú dobu
Dlhodobé užívanie
Dobrý deň, produkt je možné užívať dlhodobo. Avšak pri každom doplnku výživy odporúčame po takých 3 mesiacoch urobiť pauzu.

Viktória, team GymBeam
Nutrične hodnoty
Dobrý deň keďže ani na obale ani na stránke som sa nedocitala, vedeli by ste mi špecifikovať nutrične hodnoty produktu???
Nutrične hodnoty
Dobrý deň, nutričná tabuľka je uvedená v spodnej časti popisu. Jedna tableta obsahuje 50 mg kyseliny hyalurónovej.