GymBeam

Sme GymBeam, značka progresívnych zdravých potravín. Na trhu pôsobíme od roku 2014, keď sme začínali s ambíciou vzdelávať ľudí v oblasti zdravia a športovej výživy. Odvtedy sme pre vás nielen nutričným poradcom, ale aj osobným trénerom, sparing partnerom či mentorom na náročnej ceste za úspechom. Naším najväčším doterajším triumfom je, že sme už tisíckam z vás pomohli dosiahnuť vaše vytúžené fitness ciele. 

Či ste dlhoročný bodybuilder, novopečený cyklista, vášnivý turista, zanietená tenistka, moreplavec, alebo úspešná fitnesska, pre dobrú energiu z výživových doplnkov si všetci športovci chodia k nám. Preto je naším poslaním budovať komunitu, do ktorej patria nielen profesionálni športovci, ale aj fitness nadšenci, milovníci pohybu a priaznivci zdravého životného štýlu. Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú vo svojom tele cítiť lepšie, chcú sa zdravšie stravovať, alebo urobiť rázny krok za doterajším životným štýlom a konečne schudnúť či nabrať svalovú hmotu.

Výnimkou nie sú ani vegetariáni, vegáni, celiatici, či ľudia s intoleranciami na laktózu, mliečnu bielkovinu, sóju a ďalšie alergény. Úplne každý si u nás nájde alternatívu obľúbeného suplementu, maškrty či zdravých potravín.

 Zobraziť viac

 

 

Žijeme našimi hodnotami

     

1. Zákazníci sú pre nás jednotkou

 

Vždy. Každý nový nápad, každý produkt, projekt či súťaž robíme preto, aby ste sa posunuli bližšie k vášmu cieľu. Na základe vašich potrieb sme zostavili aj náš bohatý sortiment.

  

Skladujeme vyše 5000 produktov najznámejších fitness brandov z celého sveta. Nezostali sme však len pri predaji. Vyrábame pre vás vlastný rad suplementov, progresívnych potravín, fitness oblečenia a príslušenstva na cvičenie pod záštitou značiek - GymBeam, GymBeam Clothing, Beast Pink, VanaVita a Strix.

   

 

 

Na konte máme už viac ako 1000 vlastných produktov značky GymBeam. Navrhujeme ich tak, aby kombinovali funkčné zloženie, poctivé suroviny a želaný účinok. Mesačne vykonáme okolo 1000 laboratórnych testov, ktoré vedú k produkcii nových proteínov, aminokyselín, kreatínov, vitamínov, minerálov, kolagénov a ďalších komplexných produktov pre posilnenie kĺbov, spaľovanie tukov, podporu zdravia, ale aj funkciu hormónov či koncentráciu pri tréningu. 

 

   

Obzvlášť hrdí sme na naše superfoods, fitness jedlo, orieškové maslá a zdravé potraviny. Rozšírili sme výrobu aj o rad energetických RTD drinkov Moxy, či proteínových tyčiniek a mliečnych dobrôt MoiMüv. Pretože milujeme snacky, nájdete u nás sušené mäso Jerky, alebo proteínové chipsy či lyofilizované ovocie. Nie je nám ľahostajný ani stav našej planéty, a preto sa snažíme zaradiť čoraz viac výrobkov z ekologicky pestovaných surovín v BIO kvalite.

 

2. Rýchlo rastieme a napredujeme

 

Začali sme s online predajom na Slovensku a dnes patríme k najrýchlejšie rastúcim fitness brandom v regióne CEE. Sídlime v Nemecku, no v súčasnosti nás nájdete vo viac ako 14 krajinách Európy. Sklad a logistiku zabezpečujeme z mesta Košice, kde máme aj jednu zo svojich pobočiek.

   

Vďaka strategickej polohe vám dokážeme zabezpečiť expresné dodanie tovaru. Dobre vieme, že svoje plány chcete realizovať už dnes, a preto vám objednané produkty dopravíme za menej ako 24 hodín.

   

Aby sme k vám boli ešte bližšie, otvorili sme v roku 2020 prvý fitness hub v centre mesta Budapešť v Maďarsku. Plánujeme však aj ďalšie kamenné pobočky, v najbližšom čase sa môžete tešiť na GymBeam hub v Prahe, hlavnom meste Česka. 

    

GymBeam

 

3. Pracujeme tvrdo, aby sme boli vždy o krok vpred 

 

Nestačí nám vaša spokojnosť, chceme vás baviť, potešiť a prekvapiť. Preto sa vždy snažíme urobiť niečo extra, niečo navyše. Každý týždeň vám prinášame nové produkty a vyhlasujeme akcie na naše bestsellery. Organizujeme pre vás súťaže, giveaway, Black Friday, veľký letný a novoročný sale a ďalšie skvelé príležitosti, ako sa dostať k našim produktom za skutočne výhodné ceny.

   

Okrem toho, sme vždy pripravení zodpovedať všetky vaše otázky, poradiť vám alebo gratulovať k úspechu. Komunikujeme s vami cez sociálne siete, ako Youtube, Facebook, Instagram či Twitter. Náš customer care service tiež promptne vybavuje vaše požiadavky mailom alebo telefonicky.

 

 

4. Budujeme skvelý tím

 

Veľmi nás teší, že za sebou máme tím skutočne nadšených ľudí. Spolupracujeme so špičkovými odborníkmi v oblasti výskumu a výroby produktov. Stretávame sa s profesionálmi, ktorí nám radia ako na zdravú výživu a potraviny. Tvoríme pre vás recepty, videá, blogy, súťaže a akcie s top influencermi a športovcami z celého sveta. Pripravujeme eventy, Meet&Greet, diskusie a semináre, ktoré sú pre vás rovnakým zážitkom, ako aj pre nás. Sme vďační za každého jedného člena nášho tímu, pretože bez skvelých ľudí by to nebol GymBeam.

 

 

5. Sme inovatívni vďaka novým technológiám

Je s nami už viac ako 4,2 milióna spokojných zákazníkov. Máme z toho úprimnú radosť, no zároveň si uvedomujeme, aká je to obrovská zodpovednosť. Aby sme dokázali naplniť vaše očakávania a naše hodnoty, neustále pracujeme na zlepšovaní a inovácií našich procesov. Využívame preto všetky dostupné novinky v oblasti technológií, logistiky, výroby a distribúcie, ale aj marketingu či dátovej vedy.

 

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Kategória
 • Proteíny (1)
 • Fitness jedlo (1)
Príchuť
 1. čokoláda (1)
 2. bez príchute (1)
 3. vanilka (1)
Balenie (g)
 1. 1000 g (1)
Forma
 1. práškový (1)
Zmes
 1. číry (1)
Metóda spracovania proteínu
 1. rôzne spracovanie (1)
Zdroj proteínov
 1. srvátka (6)
 2. hovädzie (1)
 3. kazeín (1)
 4. vajíčka (1)
 5. konopné semienka (1)
 6. viaczložkový (1)
 7. ryža (1)
 8. sója (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Egg Albumin - GymBeam
  Egg Albumin - GymBeam
  80%
  80 % (92)
  34,95 €

1 Položka