Applied Nutrition Cereálie a müsli

Cereálie a müsli od výrobcu Applied Nutrition je kategória potravín, ktoré predstavujú základ zdravých raňajok alebo desiat. Takými schopnosťami sa môže pochváliť napríklad müsli či ďalšie celozrnné cereálie. Zvyčajne ich stačí zaliať mliekom alebo zmiešať s jogurtom a podľa potreby či chuti ozdobiť ovocím. Za chvíľu si takto môžete vychutnať rýchle a vyvážené jedlo. Komplexné sacharidy dodajú postupne sa uvoľňujúcu energiu na niekoľko hodín. Tieto potraviny teda pomôžu spoľahlivo zahnať hlad kedykoľvek. K tomu prispieva aj obsah vlákniny, ktorá je dôležitá pre zdravé trávenie.

 Zobraziť viac

Ktoré cereálie sú najobľúbenejšie?

Máte chuť na sladké raňajky, ktoré vám dodajú energiu a zasýtia? Siahnite po chrumkavom crispy muesli mixe, ktorý je plný ovsených vločiek, ovocia, orechov a ďalších zdravých dobrôt. Chybu rozhodne neurobíte ani s BIO müsli, ktoré obsahuje jedinečnú kombináciu 5 druhov vločiek, sušeného ovocia, orechov a semienok. Výhodou týchto zmesí je, že v zložení obsahujú rýchlo aj pomaly sa uvoľňujúce sacharidy a tiež zdravé tuky z orechov a semienok. Keď ich zalejete mliekom alebo pridáte jogurt, doplníte tak zdroj bielkovín, čím získate plnohodnotné a vyvážené jedlo.  

Ako si namiešať vlastnú raňajkovú zmes alebo müsli? Skvelým základom sú BIO 5-zrnné vločky, ktoré obsahujú ryžové, ovsené, pšeničné, ražné a jačmenné vločky. K nim stačí podľa chuti pridať orechy, semienka alebo sušené ovocie. Prisypať môžete aj nutty mix s jahodami, ktorý je plný týchto nutrične bohatých ingrediencií a hodí sa aj samostatne ako zdravý snack. 

Vyberte si z ponuky cereálií a müsli a majte tak vždy poruke základ skvelých raňajok alebo desiat, ktoré vám dodajú dobrú energiu. 

Praktické tipy na prípravu zdravých raňajok nájdete v článku 6 najčastejších chýb spätých s raňajkami a ako ich napraviť.

 Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. Sante (4)
 2. MornFlake (4)
 3. GymBeam (2)
 4. VanaVita (2)
 5. Auga (2)
 6. Applied Nutrition (1)
 7. Purasana (1)
Príchuť
 1. čokoláda (1)
Balenie (g)
 1. 12 x 60 g (1)
 2. 60 g (1)
Forma
 1. potraviny (1)
Zmes
 1. zmes (1)
Právna kategória výrobku
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (1)
Vegánsky (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Critical Oats 60 g - Applied Nutrition
  Critical Oats 60 g - Applied Nutrition
  60%
  60 % (3)
  Od 1,95 €

1 Položka