Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: ActivLab
100 %

CarboMax je funkčná zmes dobre stráviteľných sacharidov, ktoré fungujú ako rýchly zdroj energie. Okrem nich v zložení tiež nájdete 13 vitamínov. Niektoré z nich, ako sú napríklad vitamíny B3, B6 a B12, prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín C má vplyv zase na správne fungovanie imunity nielen pri intenzívnej námahe. Túto účinnú zmes tak môžete používať pred, počas alebo po tréningu.

Špeciálna cena 4,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

CarboMax rýchly zdroj energie obohatený o 13 dôležitých vitamínov

CarboMax je efektívna zmes pre všetkých, ktorí chcú pred, počas alebo po tréningu rýchlo doplniť energiu vo forme dobre stráviteľných sacharidov, a to konkrétne maltodextrínu. Ten vyniká najmä svojou rýchlou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou. Skvelo preto bude fungovať ako pre silových, tak aj vytrvalostných športovcov. Počas tréningu totiž dodá takmer okamžite využiteľnú energiu. Môže tak prispieť k zlepšeniu výkonu, doplneniu glykogénových zásob vyčerpaných tréningom a regenerácii. Okrem sacharidov CarboMax obsahuje aj kompletné spektrum vitamínov rozpustných v tukoch, teda vitamíny A, D, E a K. Vitamín A a vitamín D majú vplyv na správne fungovanie imunity. Vitamín K potom pomáha udržať zdravie kostí a vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Nechýbajú však ani vitamíny rozpustné vo vode, ako je vitamín C a kompletný B komplex. Spomínaný vitamín C má vplyv napríklad na správnu funkciu imunity. Vďaka obsiahnutým vitamínom B3, B6 a B12 prispieva zmes k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, optimálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a zníženiu únavy aj vyčerpania.

CarboMax je tak efektívna zmes, ktorá okrem energie pomôže doplniť aj potrebné vitamíny. Veľkou výhodou je aj jej ľahká konzumácia. Stačí prášok ľahko rozpustiť vo vode a vypiť.

CarboMax a jeho výhody

• obsahuje energiu vo forme dobre vstrebateľného maltodextrínu
  • je obohatený o 13 vitamínov
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má vplyv na imunitu, nervový systém a psychiku
  • je ideálny pred, počas aj po tréningu
  • vyniká svojou lahodnou chuťou a rozpustnosťou

Príchuť kiwi - maltodextrín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, vitamíny (retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, fylochinón, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamín, L-kyselina askorbová), aróma, sladidlo: sukralóza, farbivo: žiarivo modrá, oranžová žlť - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Príchuť čierne ríbezle - maltodextrín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, vitamíny (retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, fylochinón, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý,hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamín, L-kyselina askorbová), aróma, koncentrovaná šťava z čiernych ríbezlí v prášku 0,1 %, sladidlo: sukralóza, extrakt z červenej repy, farbivo: žiarivo modrá.

Príchuť pomaranč - maltodextrín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, vitamíny (retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, fylochinón, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamín, L-kyselina askorbová), aróma, sladidlo: sukralóza, koncentrovaná pomarančová šťava v prášku 0,1 %, farbivo: oranžová žlť - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Príchuť grapefruit - maltodextrín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, vitamíny (retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa-tokoferylacetát, fylochinón, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxínu, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamín, L-kyselina askorbová), aróma, sladidlo: sukralóza, farbivá: karmín, oranžová žlť - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Rozmiešajte 30 g produktu v 200 ml vody a konzumujte vo forme nápoja v závislosti od vašich potrieb. Najčastejšie sa užíva hneď po cvičení na doplnenie a zvýšenie energie.

Nutričné hodnotyV 100 gDenná dávka (60 g)
Energia 1581 kJ / 372 kcal 952 kJ / 224 kcal
Tuky 0 g 0 g
    z toho nasýtené mastné kyseliny  0 g 0 g
Sacharidy 93 g 56 g
    z toho cukry 5 g 3 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Vitamín A 800 µg 480 µg
Vitamín D 5 µg 3 µg
Vitamín E 12 mg 7,2 mg
Vitamín K 75 µg 45 µg
Vitamín C 80 mg 48 mg
Tiamín 1,1 mg 0,66 mg
Riboflavín 1,4 mg 0,84 mg
Niacín 16 mg 9,6 mg
Vitamín B6 1,4 mg 0,84 mg
Kyselina listová 200 µg 120 µg
Vitamín B12 2,5 µg 1,5 µg
Biotín 50 µg 30 µg
Kyselina pantoténová 6 mg 3,6 mg

Skladujte v izbovej teplote, na suchom mieste, v uzavretom sáčku, mimo dosahu malých detí. Nenahradzuje pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Obsahuje deriváty mlieka, sóje, pšenice.

Recenzie od zákazníkov

Akej farby je prasok?
Farba prášku

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, prášok je bielej farby

Pavla, team GymBeam