BIO Greens Mix - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO Greens Mix je zmes 11 superpotravín v BIO kvalite. Tie sú známe najmä svojím obsahom cenných vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Sú tak populárne medzi ľuďmi, ktorí sa snažia podporiť trávenie, imunitu, vitalitu, celkové zdravie a správne fungovanie všetkých procesov v tele. Zmes má navyše vysoký obsah bielkovín a prospešnej vlákniny.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

BIO Greens Mix je unikátna zmes 11 superpotravín, ktoré sú známe svojím obsahom vitamínov, minerálnych látok i antioxidantov

BIO Greens Mix sa skladá z 11 superpotravín v BIO kvalite. Konkrétne ide o pšeničnú trávu, jačmennú trávu, moringu, baobab, špenát, zázvor, mätu, spirulinu, chlorellu, zelený čaj matchu a camu camu. Každá z týchto rastlín sa môže pochváliť svojím unikátnym obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov a tiež širokým spektrom účinkov. Vďaka tomu si ich obľúbili najmä ľudia, ktorí sa usilujú o podporu imunity, trávenia, celkového zdravia a vitality.

Obsiahnutá jačmenná tráva sa často používa s cieľom podporiť chudnutie a prirodzenú detoxikáciu organizmu. Modrozelená riasa spirulina je zase populárna medzi vegetariánmi a vegánmi, pretože má skvelé aminokyselinové spektrum. K zeleným riasam sa potom radí aj chlorella, ktorá je vďaka obsiahnutému chlorofylu často spájaná s podporou prirodzenej detoxikačnej funkcie organizmu. V zložení nechýba ani prášok matcha, ktorý sa získava zo zeleného čaju a je spájaný s povzbudzujúcimi schopnosťami. BIO Greens Mix ďalej obsahuje camu camu. Ide o prášok získaný z exotického stromu, ktorý je súčasťou doplnkov pre podporu imunity a celkového zdravia. Možno vás prekvapí, že v zmesi nájdete tiež zázvor. Ten sa síce neradí medzi zelené rastliny, je však dávaný do súvislosti s možným vplyvom na zníženie nevoľnosti a podporu správneho fungovania organizmu. Opomenúť nesmieme ani mätu, ktorá je spájaná s pozitívnym vplyvom na trávenie, či moringy s potenciálnym antioxidačným pôsobením. Klasikou medzi zelenými rastlinami je potom špenát, ktorý je všeobecne považovaný za skvelý zdroj horčíka.

Táto zelená zmes si vás získa nielen svojimi účinkami, ale aj lahodnou, ľahko sladkastou chuťou, o ktorú sa postará stévia. BIO Greens Mix má navyše vysoký obsah bielkovín, ktoré sú dôležité pre udržanie a rast svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu zdravých kostí. Iste vás poteší aj vysoký obsah vlákniny, ktorá je nevyhnutná pre správne fungujúce trávenie. Zmes je tak ideálna pre všetkých, ktorí sa snažia žiť zdravo a chcú maximálne podporiť správne fungovanie svojho tela po všetkých stránkach.

BIO Greens Mix - VanaVita

BIO Greens Mix a jeho výhody:

• 100 % BIO prášok z 11 superpotravín
  • superpotraviny sú známe obsahom vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov
  • je obľúbený u ľudí, ktorí chcú podporiť imunitu, trávenie a celkové zdravie
  • má vysoký obsah bielkovín a vlákniny
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • má nízky obsah cukru
  • vďaka stévii má lahodnú sladkastú chuť

Bio pšeničná tráva, bio zelený jačmeň, bio moringa (Moringa oleifera), bio spirulina (Arthrospira platensis), bio chlorella (Chlorella vulgaris), bio špenát (Spinacia oleracea), bio zázvor (Zingiber officinale Roscoe), bio baobab (Adansonia digitata), bio matcha čaj, bio camu camu (Myrciaria dubia), bio mäta (Mentha haplocalyx), bio kokosový cukor.

Zmiešajte 1 odmerku (10 g) s 200 ml vody, džúsu alebo svojím obľúbeným smoothie.

Nutričné hodnoty  100 g 1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 1088 kJ/ 260 kcal 109 kJ/ 26 kcal
Tuky 2,9 g 0,3 g
   z toho nasýtené tuky 0,22 g 0,02 g
Sacharidy 42,8 g 4,3 g
   z toho cukry 19,3 g 1,9 g
Vláknina 4,9 g 0,5 g
Bielkoviny 16,6 g 1,66 g
Soľ 0,20 g 0,02 g

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Skupina príchute prírodná chuť
BIO áno
Vegánsky áno
Forma práškový
Hlavná kategória Superpotraviny
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Darčeky
Na podporu imunity
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Veganské produkty
Vegetariánske produkty
BIO Produkty

Recenzie od zákazníkov BIO Greens Mix - VanaVita
Prezeráte si:BIO Greens Mix - VanaVita

Bio Green mix mi celý deň dodáva energiu. Na svoje každodenné prechádzky si beriem šejker s ľadom, vodou a jednou riadnou odmerkou zmesi. Rozhodne mi pomáha udržiavať sviežosť a hydratáciu. Malé varovanie - nemôžem ho piť tesne pred spaním, alebo ma nabudzuje. Nemusí to však byť bežný jav, len u mňa. Ak ste už vo vašom smoothie vyskúšali taký prášok, viete, akú to môže vyrobiť skvelú chuť. Našťastie môžem s hrdosťou povedať, že po niekoľkonásobnom vyskúšaní rôznych druhov smoothies (voda, kokosová voda, džúsy), že je to vynikajúca degustačná zmes. Plus, vaše telo nepotrebuje žiadne „nezdravé“ prísady. Veľmi odporúčam vyskúšať tento produkt vo vašom ďalšom smoothie!

Je dobré napísať čo to všetko obsahuje ale lepšie by bolo KOLKO toho obsahuje

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
300 g 19,95 € 16,95 €
Vek
Dobrý deň mám 15 rokov (už skoro 16) a chcem sa spýtať mozem tento produkt používať,
Vek
Dobrý deň, doplnky výživy odporúčame od 18 rokov. V opačnom prípade odporúčame poradiť sa s vašim lekárom alebo trénerom.

Soňa, team GymBeam
Koľko vitamínov ?
Koľko vitamínu C, A, železa atď. je v produkte ? Pýtam sa hlavne preto nech viem koľko vitamínov mám dopĺňať ku produktu
Koľko vitamínov ?
Dobrý deň, Ide o zmes prírodných bio zložiek, ktoré sa nedajú odhadnúť na presné množstvo vitamínov.

Andrea, tím GymBeam

Položky 6 až 7 z celkového počtu 7