BCAA 1500 + Lysine 300 tab - GymBeam

BCAA 1500 mg + Lysine obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucín, izoleucín, valín, a lyzín, ktoré sa podieľajú na syntéze bielkovín a tvoria tretinu svalových bielkovín. Ľudské telo ich nedokáže samo vytvoriť, preto ich musí prijímať zo stravy a výživových doplnkov.

BCAA 1500 mg + Lysine - obsahuje esenciálne aminokyseliny BCAA a lyzín pre podporu syntézy bielkovín

BCAA 1500 mg + Lysine je zdroj esenciálnych aminokyselín v tabletovej podobe, obsahuje leucín, izoleucín, valín a lyzín. BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom a tvoria až jednu tretinu svalových bielkovín. esenciálne, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť, a preto je potrebné ich prijímať v strave alebo v podobe výživových doplnkov. V ľudskom tele sa podieľajú na syntéze proteínov a následnej tvorbe bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a udržiavanie svalovej hmoty. Zvýšený príjem BCAA je užitočný pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí potrebujú dopĺňať živiny pre adekvátny rast a regeneráciu svalov. Zloženie je obohatené o esenciálnu aminokyselinu lyzín v podobe L-lyzín hydrochloridu. Jednou dávkou produktu prijmete až 4 g BCAA a 2 g L-lyzínu.

BCAA 1500 + Lysine 300 tab - GymBeam

BCAA 1500 mg + Lysine a jeho výhody

• obsahuje 4 g BCAA a 2 g L-Lyzínu
  • podieľa sa na proteínovej syntéze
  • podporuje regeneráciu a rast svalov
  • zabraňuje rozpadu svalových tkanív

.

L-leucín, L-isoleucín, L-valín, lyzín HCl, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Uživajte 4 tablety 2 krát denne.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty8 tabliet
L-Leucín 4000 mg
L-Izoleucín 2000 mg
L-Valín 2000 mg
L-Lyzín HCl 4000 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Skupina príchute prírodná chuť
Štítky produktu Vegan
Vegánsky áno
Forma tabletkovaný
Hlavná kategória BCAA

Recenzie od zákazníkov BCAA 1500 + Lysine 300 tab - GymBeam
Prezeráte si:BCAA 1500 + Lysine 300 tab - GymBeam

Výborné BCAA, účinkujú výborne, výsledky sa dostavili prekvapivo rýchlo. Oceňujem spojenie s lysinom. Objednala som si tabletkovú formu na základe recenzií, že sa dajú v pohode prehltnúť, i keď hltanie tabletiek z duše nenávidím. Na môj vkus boli tie tabletky veľké, no zistila som, že bez problémov idú rozkúsať takže super, nemám čo vytknúť! :D

Beriem ich niekoľko týždňov a nevyhovujú mi. Veľkosť tabliet prekáža, pretože sú pomerne hranaté. Ak sa tableta zlomí škriabe ešte viac. Skúšal som ich drviť, kusať no chuť nie je Boh vie čo a aj tak škriabu v krku.

Tablety Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
300 tab.
Ako dávkovať?
Dobrý deň, ak sa môžem spýtať koľko tabliet užiť pred tréningom a koľko po tréningu, ak vážim 65kg a mám 15 rokov? Ďakujem za odpoveď
Ako dávkovať?
Dobrý deň, Jedna dávka sú 4 tablety, denne stačia 2-3 dávky, ideálne ráno pred tréningom a po tréningu

Ako dávkovať?
A nie je to veľa na to, že mám 15 rokov?
Ako dávkovať?
Dobrý deň, pokojne môžete aj v 15 tich, jedná sa o dôležité aminokyseliny, ktoré doplníte po náročnom tréningu, keďže si ich telo nedokáže vyrobiť samo.

otazka
Môžem tento produkt užívať zároveň s Proteín 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition ?
otazka
Dobry den, samozrejme, bcaa v tabletovej forme mozte pokojne kombinovat s proteinom, navysite tym obsah bcaa, kedze protein ich taktiez obsahuje.

Ladislav, tím GymBeam
BCAA na lačno
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že či v netréningový musím jednu dávku dávať len na lačno alebo môžem aj trošku neskor po ranajkách.

Ďakujem za odpoveď
BCAA na lačno
Dobrý deň, na lačno sa užíva, kvôli lepšej vstrebateľnosti, pokiaľ Vám robí takéto užívanie problém, môžete aj po ľahkom jedle.

Kombinacia
Dobry deň chcem sa spýtať ci môžem užívať v netreningovy deň ráno na lacno spolu s tribullusom a macou? Dakujem
Kombinacia
Dobrý deň, áno môžete, doplniť aminokyseliny je pre organizmus dôležité aj keď v daný deň necvičíte.

Čas na užitie
Koľko minút pred tréningom sa odporúča užiť ? Po tréningu predpokladám že užiť okamžite
Čas na užitie
Dobrý deň, ideálne je užiť s posledným jedlom pred tréningom cca 1-2 hodiny, po tréningu v kombinácii s proteínom do 1 hodiny.

Ladislav, team GymBeam