Appetite Control - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Appetite Control je určený všetkým ľuďom, ktorí chcú schudnúť a dostať pod kontrolu neustály hlad a chute na sladké i slané jedlá. V zložení nájdete napríklad extrakt z bielych fazúľ, ktorý je známy ako blokátor sacharidov. Nechýba však ani prírodný spaľovač tuku HCA či chróm, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Appetite Control je vytvorený na mieru všetkým ženám, ktoré by rady schudli, ale stretávajú sa s neustálym hladom a chuťami na jedlo

Appetite Control je unikátny pomocník pre všetky ženy, ktoré by sa rady zbavili nadbytočného tuku, ale bojujú s neustálym hladom a chuťami na jedlo. V zložení nájdete niekoľko účinných látok, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť stanovený cieľ. Najväčší podiel tvorí extrakt z garcinie kambodžskej (Garcinia cambogia). Tá obsahuje kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), ktorá patrí medzi populárne prírodné spaľovače tuku. Nechýba však ani extrakt z bielych fazúľ (Phaseolus vulgaris). Tie sú známe ako blokátory sacharidov, ktoré môžu pomôcť znížiť vstrebateľnosť tejto makroživiny. Vo výsledku môžu viesť k zníženiu kalorického príjmu, a uľahčiť tak chudnutie.

Dôležitou látkou je tiež obsiahnutý jablčný ocot. Ten je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú tráviace ťažkosti a chcú podporiť chudnutie. Poslednou zložkou je chróm. Ten prispieva k správnemu metabolizmu makroživín a vplyv má tiež na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. Jej výkyvy sú totiž dávané do súvislosti s hladom a chuťami najmä na sladké jedlá. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré sa ľahko užívajú. Appetite Control je tak ideálnym parťákom, ktorý vám môže pomôcť na ceste za vašimi cieľmi.

Appetite Control - BeastPink

Appetite Control a jeho výhody

• doplnok na kontrolu chuti do jedla
  • obsahuje spaľovač tuku, blokátory sacharidov, jablčný ocot a chróm
  • má vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi
  • je určený ľuďom, ktorí chcú schudnúť
  • obľúbený medzi ženami, ktoré sú často hladné a majú chuť na jedlo
  • vhodný aj pri snahe udržať si hmotnosť

Extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) (60% kyselina hydroxycitrónová - HCA), extrakt z bielej fazule 20:1 (Phaseolus vulgaris), jablčný ocot (35% kyselina octová), chróm pikolinát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý),  želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty2 kapsule*RI
Extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) 600 mg -
 - HCA 360 mg -
Extrakt z bielej fazule (Phaseolus vulgaris) 400 mg -
Jablčný ocot 100 mg -
 - kyselina octová  35 mg -
Chróm 80 μg 200 %

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Kapsule 120 kaps.
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Na chudnutie

Recenzie od zákazníkov Appetite Control - BeastPink
Prezeráte si:Appetite Control - BeastPink

pred užívaním tohoto výrobku som mávala obcasne návaly hladu , alebo ako to presnejšie nazvať. Ten pocit keď som ani nebola tak hladná ako ma to nutilo zobnut si niečo a často som zobral niečo sladké:D . Počas užívania apetite control s tým nemám žiadny problém. Žiadne zbytocne chute a mam pocit ze to nejak pomáha aj regulovať množstvo ktoré zjem. Teda zjem toľko koľko potrebujem prijať a zbytocne sa neprejem ( pre vysvetlenie) . Beriem ho s viacerými prípravkami od Beast Pink a zatiaľ mam len dobre skusenosti

nič to nerobí,nadarmo vyhodené peniaze

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 17,95 € 13,95 €
Dlhodobé užívanie
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa môže Apettite control užívať aj dlhodobo napr. 4 mesiace za sebou? Ďakujem
Dlhodobé užívanie
Dobrý deň, appetite control je možné užívať aj dlhodobo.

Kombinacia
Dobrý deň.Chcem sa opýtať,či môžem skombinovat appetetité control so Synephrine,alebo Thermia shape 2.0 so Synephrine.Dakujem.
Kombinacia
DObrý deň, samozrejme, synephrine je možné kombinovať aj s inými komplexnými spaľovačmi a produktami na podporu zníženia hmotnosti, avšak Samotný Thermo Shape 2.0 už obsahuje dostatok synephrinu, čiže nie je potrebné ho užívať navyše.

Anonymous
Dobrý deň chcem sa spýtať či sa tie dve kapsule majú dávať naraz ?
Anonymous
Dobrý deň, áno, môžu sa užívať dve kapsule naraz.

Zdenka Baranová
..Dobrý deň....pri používaní týchto kapsúl,môže dôjsť aj k refluxu? ďakujem za odpoveď...
Zdenka Baranová
Dobrý deň, Kapsule obsahujú jablčný ocot avšak iba 100 mg na dávku , čo predstavuje 35 mg kyseliny octovej.
Aj napriek tomu, že ide o kyselinu sa ako ľudový recept zvykne jablčný ocot alebo celkovo ocot odporúčať ako pomoc pri refluxe.
Podobne platí aj pre extrakt z garcinie kambodžskej s obsahom hydroxycitronovej kyseliny.
Avšak toto platí iba pre ľudí, ktorí majú reflux spôsobený nedostatkom prirodzených kyselín v žalúdku.
Zdravému dospelému by dané kapsulky reflux spôsobovať nemali.
Odporúčam vynechať na nejaký čas produkt a pozorovať zmenu alebo sa poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom prípadne gastroenterológom.

Viktória, team GymBeam
Dotaz
Dobry den je to vhodne aj pre muzov?
Dotaz
Dobrý deň, produkt je vhodný aj pre mužov.
Paula, team GymBeam

Položky 1 až 5 z celkového počtu 7