Appetite Control - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Appetite Control je určený všetkým ľuďom, ktorí chcú schudnúť a dostať pod kontrolu neustály hlad a chute na sladké i slané jedlá. V zložení nájdete napríklad extrakt z bielych fazúľ, ktorý je známy ako blokátor sacharidov. Nechýba však ani prírodný spaľovač tuku HCA či chróm, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Appetite Control je vytvorený na mieru všetkým ženám, ktoré by rady schudli, ale stretávajú sa s neustálym hladom a chuťami na jedlo

Appetite Control je unikátny pomocník pre všetky ženy, ktoré by sa rady zbavili nadbytočného tuku, ale bojujú s neustálym hladom a chuťami na jedlo. V zložení nájdete niekoľko účinných látok, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť stanovený cieľ. Najväčší podiel tvorí extrakt z garcinie kambodžskej (Garcinia cambogia). Tá obsahuje kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), ktorá patrí medzi populárne prírodné spaľovače tuku. Nechýba však ani extrakt z bielych fazúľ (Phaseolus vulgaris). Tie sú známe ako blokátory sacharidov, ktoré môžu pomôcť znížiť vstrebateľnosť tejto makroživiny. Vo výsledku môžu viesť k zníženiu kalorického príjmu, a uľahčiť tak chudnutie.

Dôležitou látkou je tiež obsiahnutý jablčný ocot. Ten je obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú tráviace ťažkosti a chcú podporiť chudnutie. Poslednou zložkou je chróm. Ten prispieva k správnemu metabolizmu makroživín a vplyv má tiež na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. Jej výkyvy sú totiž dávané do súvislosti s hladom a chuťami najmä na sladké jedlá. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré sa ľahko užívajú. Appetite Control je tak ideálnym parťákom, ktorý vám môže pomôcť na ceste za vašimi cieľmi.

Appetite Control - BeastPink

Appetite Control a jeho výhody

• doplnok na kontrolu chuti do jedla
  • obsahuje spaľovač tuku, blokátory sacharidov, jablčný ocot a chróm
  • má vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi
  • je určený ľuďom, ktorí chcú schudnúť
  • obľúbený medzi ženami, ktoré sú často hladné a majú chuť na jedlo
  • vhodný aj pri snahe udržať si hmotnosť

Extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) (60% kyselina hydroxycitrónová - HCA), extrakt z bielej fazule 20:1 (Phaseolus vulgaris), jablčný ocot (35% kyselina octová), chróm pikolinát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý),  želatínová kapsula (želatína, Allura červená AC-FD&C červená 40*, oxid titaničitý).

*Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty2 kapsule*RI
Extrakt z garcínie kambodžskej (Garcinia cambogia) 600 mg -
 - HCA 360 mg -
Extrakt z bielej fazule (Phaseolus vulgaris) 400 mg -
Jablčný ocot 100 mg -
 - kyselina octová  35 mg -
Chróm 80 μg 200 %

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kapsule 120 kaps.
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Na chudnutie
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Ostatné doplnky výživy
Darčeky
Športová výživa
Ostatné špeciálne doplnky výživy
Ostatné spaľovače tukov
Darčeky pre ňu
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenzie od zákazníkov Appetite Control - BeastPink
Prezeráte si:Appetite Control - BeastPink

pred užívaním tohoto výrobku som mávala obcasne návaly hladu , alebo ako to presnejšie nazvať. Ten pocit keď som ani nebola tak hladná ako ma to nutilo zobnut si niečo a často som zobral niečo sladké:D . Počas užívania apetite control s tým nemám žiadny problém. Žiadne zbytocne chute a mam pocit ze to nejak pomáha aj regulovať množstvo ktoré zjem. Teda zjem toľko koľko potrebujem prijať a zbytocne sa neprejem ( pre vysvetlenie) . Beriem ho s viacerými prípravkami od Beast Pink a zatiaľ mam len dobre skusenosti

nič to nerobí,nadarmo vyhodené peniaze

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
120 kaps. 17,95 € 13,95 €
Dobrý deň, bude mať tento produkt rovnaký efekt ak budem užívať len jednu tabletku ráno?
Dobrý deň, pre dosiahnutie žiadaných výsledkov odporúčame užívať 2 kapsule denne

Kedy uzivat
Dobry den, prosim vas mohli by ste k produktu doplnit aj dalsie informacie, napriklad kedy je najlepsie brat tieto tablety?

Kedy je najlepsie si ich dat, rano, na obed, vecer? Je lepsie pred jedlom alebo po jedle? Je lepsie ak sa uziju obe tablety naraz alebo si ich rovnomerne rozdelit pocas dna?

Dakujem velmi pekne.
Kedy uzivat
Dobrý deň, doplnok môžete užívať kedykoľvek počas dňa, podľa potreby. Jedna dávka sú dve tablety, odporúčame užívať spolu.

Položky 6 až 7 z celkového počtu 7