Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm

Hodnotenie:
94 % of 100
94 % (4)
Výrobca: MusclePharm

Amino 1 Sport je synergicky pôsobiaca zmes aminokyselín vo voľnej forme (vrátate BCAA) a elektrolytov, ktorá pomáha potláčať únavu a bolesť svalov. Neobsahuje cukry a má len 5 kalórií. Slúži každému športovcovi, ktorí potrebuje zabezpečiť regeneráciu a hydratáciu svalov počas a po tréningu. Vyznačuje sa vynikajúcou rozpustnosťou a rýchlou vstrebateľnosťou, ktorá zaistí rýchly prísun potrebných živín.

Dlhodobo nedostupný

Amino 1 Sport je zmes aminokyselín a elektrolytov, ktoré zabezpečia hydratáciu a regeneráciu svalovej hmoty

Amino 1 Sport je potréningový prípravok v prášku obsahujúci vedecky overené účinné látky, špeciálne vyrobený pre všetkých tých športovcov, ktorí potrebujú zabezpečiť regeneráciu a hydratáciu svalov počas a po tréningu. Synergicky pôsobiaca zmes aminokyselín a elektrolytov pomáha potláčať únavu a bolesť svalov. Amino1 sa vyznačuje vynikajúcou rozpustnosťou a rýchlou vstrebateľnosťou, ktorá zabezpečí svalom rýchly prísun potrebných živín.

 

Amino 1 Sport MusclePharm

 

ZÍSKAJTE VIAC Z KAŽDEJ KVAPKY

AMINO 1 je výborný a úplne dokonalý regeneračný a hydratačný nápoj s vynikajúcou chuťou, zostavený a určený pre všetky typy športovcov. Neobsahuje cukry a má len 5 kalórií. Komplexná, rýchlo vstrebateľná formula, ktorá dodá energiu, zlepší výdrž, buduje svaly, hydratuje organizmus a regeneruje už v priebehu tréningu. Telo zaplaví aminokyselinami vo voľnej forme, instantnými BCAA a zaistí rovnováhu elektrolytov v tele.

 

ZAISTÍ MAXIMÁLNU TRÉNINGOVÚ EFEKTIVITU

Rýchlo vstrebateľný AMINO 1 obsahuje viac než 10g aminokyselín v dávke, vrátane BCAA v pomere 3:1:2. Podporí a predĺži výdrž a vytrvalosť a zefektívni budovanie svalovej hmoty. Mierni bolesť v priebehu tréningu, dodáva živiny presne do miest, kde ich je najviac potrebné a urýchľuje regeneráciu. AMINO 1 predstavuje ideálny prostriedok na zaistenie maximálnej tréningovej efektivity. Svojím zložením, rovnako tak ako silou a spektrom účinkov, je vo svojej kategórii absolútne bezkonkurenčný.

 

ŠPORTOVCI POTREBUJÚ HYDRATÁCIU

Vedci z firmy MusclePharm vybavili AMINO 1 unikátnym hydratačným systémom, ktorý maximalizuje vstrebávanie živín počas všetkých fáz tréningu. Prírodný kokosový prášok je pre svoje vlastnosti považovaný za "superpotravinu". Ponúka vyvážený pomer elektrolytov a minerálov a výrazne zlepšuje schopnosť organizmu vstrebávať živiny. Kokosová šťava má podobnú konzistenciu ako krvná plazma a je poslednou dobou v športovom priemysle často využívaná ako prostriedok pre účinnú rehydratáciu organizmu.

 amino 1 sport


ZMIERNENIE BOLESTI, RÝCHLEJŠIE ZOTAVENIE

Oneskorená svalová bolesť spôsobená predchádzajúcou svalovou námahou ("svalová horúčka", angl. DOMS) je bežný jav u všetkých vyznávačov bodybuildingu a fitness. Je spôsobená zvýšenou mierou rozpadu čistej svalovej hmoty a vyššou koncentráciou kyseliny mliečnej. Stuhnutosť a bolesť svalov negatívne ovplyvňujú váš program. Odborné štúdie dokazujú, že práve aminokyseliny sú kľúčovým suplementom pre výrazné zmiernenie rozpadu svalov, a tým pádom aj pre zmiernenie následnej bolesti, umožňujúce tak tráviť viac času v posilňovni. Antioxidačné vlastnosti citrulín malátu, L-karnitínu a L-glycínu majú tiež významný podiel na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostriedok v boji so svalovou horúčkou.

 

ÚNAVA V PRIEBEHU TRÉNINGU

Keď padáte vyčerpaním, nie je to len z dôvodu vysileniu svalov. Svoj podiel na tom má aj únava centrálnej nervovej sústavy i tzv. periférna únava. Aminokyseliny obsiahnuté v AMINO 1 stimulujú produkciu serotonínu v mozgu a znižujú hodnoty amoniaku v krvi. L-glycín je nevyhnutný zdroj energie pri procesoch v bunke a bunkových mitochondriách.

 

POZORNOSŤ, SÚSTREDENOSŤ, POSILNENIE ZMYSLOV

Cieľom bolo vytvoriť tréningový suplement, ktorý bude stimulovať mentálne funkcie a koncentráciu ako počas tréningu tak aj po ňom - a to bez použitia kofeínu. Spojitosť medzi aminokyselinami a bystrosťou mysle bolo preukázané mnohými štúdiami. AMINO 1 poskytne nakopnutie, ktoré umožní lepšiu koncentráciu pri zvládaní športovej úlohy, ktorú ste si stanovili.

 

ODOLNOSŤ, VYTRVALOSŤ, BUDOVANIE SVALSTVA

Vedecký tím zabezpečil, aby formula AMINO 1 mala ideálne parametre pre navýšenie rýchlosti syntézy bielkovín, a tým pádom pre zrýchlenie rozvoja svalového tkaniva, v priebehu a po tréningu. Obsiahnuté aminokyseliny zároveň brzdia a tlmia rozpad bielkovín, umožňujú tak dlhšie cvičenie a následne produktívnejší priebeh regenerácie. Každý športovec potrebuje mať istotu, že nestratí viac ako vybuduje. Schopnosť aminokyselín vo voľnej forme aj tých s vetvovým reťazcom zabraňovať rozpadu čistej svalovej hmoty je ten najlepší základ, na ktorom sa dá ďalej stavať.

 amino 1 sport

 

VÝKONNOSŤ

Rovnako ako aj u ostatných produktov MusclePharm našiel ideálny pomer ingrediencií, ktoré budú na športovcoch najlepšie a najúčinnejšie fungovať, v tomto prípade na tých športovcoch, ktorí sa úplne odovzdali fitness a bodybuildingu. Našli tiež najvhodnejšie zásobovací a transportný mechanizmus, ktorý zaručí kompletné vstrebanie a využitie obsiahnutých živín. Je nutné, aby ste z každého dúšku AMINO 1 mohli vydolovať absolútne maximum, ktoré vám umožní dosahovať najlepšie možné športové výkony a prekonávať existujúce limity.

 

Významnou súčasťou formuly AMINO 1 sú elektrolyty - látky, ktoré aktivujú svaly, štartujú ich činnosť, ovládajú ich kontrakciu. Kontrolujú celý rad telesných funkcií, starajú sa o to, aby každá časť určitého procesu prebehla v ten najideálnejší okamih. U aktívnych športovcov je potrebné udržiavať rovnováhu elektrolytov v tele. Potením sa elektrolyty strácajú. AMINO 1 obsahuje všetky esenciálne eletrolyty - draslík, horčík, fosfor, sodík a vápnik.

 

Amino 1 Sport a jeho výhody

  • zvyšuje hydratáciu svalov
  • zlepšuje výkon a regeneráciu
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • obsahuje elektrolyty
  • transparentné zloženie, žiadne tajné zmesi

 

Dávkovanie

Užite jednu dávku (1 odmerka = 14,2 g) s 200-400 ml studenej vody a konzumujte pred, cez alebo po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (fruit punch)1 dávka (14,2 g)
Kalórie 5 kcal
Sodík (ako fosforečnan sodný) 30 mg
Draslík (ako hydrogénfosforečnan draselný) 70 mg
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 300 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl) 30 mg
Fosfor (ako hydrogénfosforečnan sodný, hydrogénfosforečnan draselný) 50 mg
Horčík (ako oxid horečnatý) 210 mg
Cellular Energy & ATP Fueler
Arginín AKG 3 g
Taurín 1 g
BCAA 3:1:2™
L-leucín 1,5 g
L-valín 1 g
L-izoleucín 500 mg
Recovery Matrix
L-glutamín 1 g
L-alanín 1 g
Lglycín 1 g
Amino Hydration System
Kokosová voda (Cocos nucifera) 200 mg

 

Ďalšie zložky

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, ovocné a zeleninové šťavy (farbivo).

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych produktov, sóje a vajec, orieškov a pšenice.

Detail produktu
EAN 653341046413
Vegetariánsky áno
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegánsky nie
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Výška 11.00 cm
Šírka 11.00 cm
Dĺžka 13.50 cm
Brutto váha 0.53 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ostatné kategórie Aminokyseliny

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď