Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm

Amino 1 Sport je synergicky pôsobiaca zmes aminokyselín vo voľnej forme (vrátate BCAA) a elektrolytov, ktorá pomáha potláčať únavu a bolesť svalov. Neobsahuje cukry a má len 5 kalórií. Slúži každému športovcovi, ktorí potrebuje zabezpečiť regeneráciu a hydratáciu svalov počas a po tréningu. Vyznačuje sa vynikajúcou rozpustnosťou a rýchlou vstrebateľnosťou, ktorá zaistí rýchly prísun potrebných živín.

Cena od:

Cena od: 19,9

Skladom bude Vám doručené 24.07.2017 (Pondelok)

BaleniePríchuťOdporúčaná cenaVaša cena
426 gfruit punch29,95 €19,90 €
 

Amino 1 Sport je zmes aminokyselín a elektrolytov, ktoré zabezpečia hydratáciu a regeneráciu svalovej hmoty

Amino 1 Sport je potréningový prípravok v prášku obsahujúci vedecky overené účinné látky, špeciálne vyrobený pre všetkých tých športovcov, ktorí potrebujú zabezpečiť regeneráciu a hydratáciu svalov počas a po tréningu. Synergicky pôsobiaca zmes aminokyselín a elektrolytov pomáha potláčať únavu a bolesť svalov. Amino1 sa vyznačuje vynikajúcou rozpustnosťou a rýchlou vstrebateľnosťou, ktorá zabezpečí svalom rýchly prísun potrebných živín.

 

Amino 1 Sport MusclePharm

 

ZÍSKAJTE VIAC Z KAŽDEJ KVAPKY

AMINO 1 je výborný a úplne dokonalý regeneračný a hydratačný nápoj s vynikajúcou chuťou, zostavený a určený pre všetky typy športovcov. Neobsahuje cukry a má len 5 kalórií. Komplexná, rýchlo vstrebateľná formula, ktorá dodá energiu, zlepší výdrž, buduje svaly, hydratuje organizmus a regeneruje už v priebehu tréningu. Telo zaplaví aminokyselinami vo voľnej forme, instantnými BCAA a zaistí rovnováhu elektrolytov v tele.

 

ZAISTÍ MAXIMÁLNU TRÉNINGOVÚ EFEKTIVITU

Rýchlo vstrebateľný AMINO 1 obsahuje viac než 10g aminokyselín v dávke, vrátane BCAA v pomere 3:1:2. Podporí a predĺži výdrž a vytrvalosť a zefektívni budovanie svalovej hmoty. Mierni bolesť v priebehu tréningu, dodáva živiny presne do miest, kde ich je najviac potrebné a urýchľuje regeneráciu. AMINO 1 predstavuje ideálny prostriedok na zaistenie maximálnej tréningovej efektivity. Svojím zložením, rovnako tak ako silou a spektrom účinkov, je vo svojej kategórii absolútne bezkonkurenčný.

 

ŠPORTOVCI POTREBUJÚ HYDRATÁCIU

Vedci z firmy MusclePharm vybavili AMINO 1 unikátnym hydratačným systémom, ktorý maximalizuje vstrebávanie živín počas všetkých fáz tréningu. Prírodný kokosový prášok je pre svoje vlastnosti považovaný za "superpotravinu". Ponúka vyvážený pomer elektrolytov a minerálov a výrazne zlepšuje schopnosť organizmu vstrebávať živiny. Kokosová šťava má podobnú konzistenciu ako krvná plazma a je poslednou dobou v športovom priemysle často využívaná ako prostriedok pre účinnú rehydratáciu organizmu.

 amino 1 sport


ZMIERNENIE BOLESTI, RÝCHLEJŠIE ZOTAVENIE

Oneskorená svalová bolesť spôsobená predchádzajúcou svalovou námahou ("svalová horúčka", angl. DOMS) je bežný jav u všetkých vyznávačov bodybuildingu a fitness. Je spôsobená zvýšenou mierou rozpadu čistej svalovej hmoty a vyššou koncentráciou kyseliny mliečnej. Stuhnutosť a bolesť svalov negatívne ovplyvňujú váš program. Odborné štúdie dokazujú, že práve aminokyseliny sú kľúčovým suplementom pre výrazné zmiernenie rozpadu svalov, a tým pádom aj pre zmiernenie následnej bolesti, umožňujúce tak tráviť viac času v posilňovni. Antioxidačné vlastnosti citrulín malátu, L-karnitínu a L-glycínu majú tiež významný podiel na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostriedok v boji so svalovou horúčkou.

 

ÚNAVA V PRIEBEHU TRÉNINGU

Keď padáte vyčerpaním, nie je to len z dôvodu vysileniu svalov. Svoj podiel na tom má aj únava centrálnej nervovej sústavy i tzv. periférna únava. Aminokyseliny obsiahnuté v AMINO 1 stimulujú produkciu serotonínu v mozgu a znižujú hodnoty amoniaku v krvi. L-glycín je nevyhnutný zdroj energie pri procesoch v bunke a bunkových mitochondriách.

 

POZORNOSŤ, SÚSTREDENOSŤ, POSILNENIE ZMYSLOV

Cieľom bolo vytvoriť tréningový suplement, ktorý bude stimulovať mentálne funkcie a koncentráciu ako počas tréningu tak aj po ňom - a to bez použitia kofeínu. Spojitosť medzi aminokyselinami a bystrosťou mysle bolo preukázané mnohými štúdiami. AMINO 1 poskytne nakopnutie, ktoré umožní lepšiu koncentráciu pri zvládaní športovej úlohy, ktorú ste si stanovili.

 

ODOLNOSŤ, VYTRVALOSŤ, BUDOVANIE SVALSTVA

Vedecký tím zabezpečil, aby formula AMINO 1 mala ideálne parametre pre navýšenie rýchlosti syntézy bielkovín, a tým pádom pre zrýchlenie rozvoja svalového tkaniva, v priebehu a po tréningu. Obsiahnuté aminokyseliny zároveň brzdia a tlmia rozpad bielkovín, umožňujú tak dlhšie cvičenie a následne produktívnejší priebeh regenerácie. Každý športovec potrebuje mať istotu, že nestratí viac ako vybuduje. Schopnosť aminokyselín vo voľnej forme aj tých s vetvovým reťazcom zabraňovať rozpadu čistej svalovej hmoty je ten najlepší základ, na ktorom sa dá ďalej stavať.

 amino 1 sport

 

VÝKONNOSŤ

Rovnako ako aj u ostatných produktov MusclePharm našiel ideálny pomer ingrediencií, ktoré budú na športovcoch najlepšie a najúčinnejšie fungovať, v tomto prípade na tých športovcoch, ktorí sa úplne odovzdali fitness a bodybuildingu. Našli tiež najvhodnejšie zásobovací a transportný mechanizmus, ktorý zaručí kompletné vstrebanie a využitie obsiahnutých živín. Je nutné, aby ste z každého dúšku AMINO 1 mohli vydolovať absolútne maximum, ktoré vám umožní dosahovať najlepšie možné športové výkony a prekonávať existujúce limity.

 

Významnou súčasťou formuly AMINO 1 sú elektrolyty - látky, ktoré aktivujú svaly, štartujú ich činnosť, ovládajú ich kontrakciu. Kontrolujú celý rad telesných funkcií, starajú sa o to, aby každá časť určitého procesu prebehla v ten najideálnejší okamih. U aktívnych športovcov je potrebné udržiavať rovnováhu elektrolytov v tele. Potením sa elektrolyty strácajú. AMINO 1 obsahuje všetky esenciálne eletrolyty - draslík, horčík, fosfor, sodík a vápnik.

 

Amino 1 Sport a jeho výhody

  • zvyšuje hydratáciu svalov
  • zlepšuje výkon a regeneráciu
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • obsahuje elektrolyty
  • transparentné zloženie, žiadne tajné zmesi

 

Dávkovanie

Užite jednu dávku (1 odmerka = 14,2 g) s 200-400 ml studenej vody a konzumujte pred, cez alebo po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (fruit punch)1 dávka (14,2 g)
Kalórie5 kcal
Sodík (ako fosforečnan sodný)30 mg
Draslík (ako hydrogénfosforečnan draselný)70 mg
Sacharidy0 g
   z toho cukry0 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová)300 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl)30 mg
Fosfor (ako hydrogénfosforečnan sodný, hydrogénfosforečnan draselný)50 mg
Horčík (ako oxid horečnatý)210 mg
Cellular Energy & ATP Fueler
Arginín AKG3 g
Taurín1 g
BCAA 3:1:2™
L-leucín1,5 g
L-valín1 g
L-izoleucín500 mg
Recovery Matrix
L-glutamín1 g
L-alanín1 g
Lglycín1 g
Amino Hydration System
Kokosová voda (Cocos nucifera)200 mg

 

Ďalšie zložky

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný, ovocné a zeleninové šťavy (farbivo).

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Výrobok je vyrobený v závode so spracovaním mliečnych produktov, sóje a vajec, orieškov a pšenice.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Aminokyseliny Amino 1 Sport - MusclePharm

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code