Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

All In One Protein The Works™ - The Protein Works

All In One Protein The Works™ je viaczložkový proteín, jeho základným stavebným kameňom je srvátkový koncentrát doplnený sójovým proteínom a srvátkovým izolátom. Pre maximálnu podporu športového výkonu, rastu svalov a regeneráciu je v jednej dávke obohatený o 5 gramov kreatín monohydrátu, 5 gramov L-glutamínu, 3,2 gramy leucinu a komplex tráviacich enzýmov Digezyme®.

Nie je na sklade Očakávame: 30. 11. 2021
Predpokladaná cena 32,95 €

All In One Protein The WorksTM - viaczložkový proteín z prvotriednych ingrediencií obohatený o kreatín monohydrát, L-glutamín, leucin a tráviace enzýmy

All In One Protein The Works™ je viaczložkový proteín obohatený o radu starostlivo vybraných látok k maximalizácií športového výkonu, regenerácie a rastu svalovej hmoty. Základ tohto proteínu tvorí srvátkový koncentrát, ktorý je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty. Bielkoviny obsiahnuté v srvátkovom koncentráte majú vysokú biologickú hodnotu a ideálne spektrum všetkých esenciálnych aminokyselín nutných pre optimálnu syntézu svalových bielkovín (MPS - Muscle Protein Synthesis). K umocneniu tohto efektu je proteín obohatený o aminokyselinu l-leucin, ktorá je považovaná za jedného z hlavných spúšťačov anabolických dejov spätých práve s MPS. Výsledný proteín je ďalej synergicky dotváraný sójovým proteínom s vysokým zastúpením esenciálnych aminokyselín a srvátkovým izolátom, ktorý je koncentrovanejším zdrojom bielkovín v porovnaní so srvátkovým koncentrátom.   

       

All In One Protein The Works™ je ďalej obohatený o radu ďalších látok, vďaka čomu môžete aj ušetriť nejaké peniaze. Medzi tieto látky patrí napríklad ideálnych 5 gramov kreatín monohydrátu v jednej dávke. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich úsekoch vysoko intenzívneho cvičenia. Tento účinok sa dostaví pri každodennom príjme 3 gramov kreatínu, čo s All In One Protein The Works™ bez problémov splníte. Ďalej sa produkt pýši 5 gramami aminokyseliny L-glutamín v jednej dávke. Táto aminokyselina sa prirodzene nachádza v svaloch a počas športovej aktivity jej hladina klesá. Preto je potreba ju doplniť z externých zdrojov. Pre podporu výkonu alebo regeneráciu vyčerpaných glykogénových zásob produkt obsahuje aj zmes rýchlych a pomalých sacharidov. No a pre maximálnu vstrebateľnosť je v zozname ingrediencií k nájdeniu aj komplex tráviacich enzýmov Digezyme®. 

        

Produkt je vhodné užívať predovšetkým v nadväznosti na fyzickú aktivitu. Po záťaži je ideálny na regeneráciu tréningom poškodených svalov a pred dlhotrvajúcou športovou aktivitou je vhodný k ochrane svalovej hmoty a doplneniu energie vďaka zmesi sacharidov.  

        

All In One Protein The WorksTM a jeho výhody

  • je viaczložkový proteín
  • obsahuje srvátkový koncentrát, sójový proteín a srvátkový izolát
  • je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty
  • obsahuje kreatín monohydrát, l-glutamín, leucin a zmes pomalých a rýchlych sacharidov 
  • je obohatený o komplex tráviacich enzymov Digezyme®
  • je vhodný predovšetkým v nadväznosti na fyzickú aktivitu 
       

Zloženie

Príchuť cookies & cream: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, monohydrát kreatínu, aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť chocolate silk: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, monohydrát kreatínu, aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku , L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť strawberries & cream: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, kreatín monohydrát, prírodná aróma, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), farba (červená repa) prášok), L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).

Príchuť vanilla crème: Srvátkový proteínový koncentrát (Emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), ovsená múka, monohydrát dextrózy, sójový proteín, L-glutamín, kreatín monohydrát, srvátkový proteínový izolát (emulgátor: sójový lecitín) (mlieko), aróma, L-leucin, stabilizátor (xantanová guma), PepForm® (leucinové peptidy) (mlieko), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (proteáza, amyláza, laktáza, lipáza, celuláza).  

       

Dávkovanie

Odporúčame užívať 2 porcie denne. Pridajte 2 odmerky (70 g) do 300 - 400 ml vody alebo mlieka v šejkri. Dobre premiešajte a konzumujte.   

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť cookies & cream)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota 933 kJ / 223 kcal
 Tuky 2,6 g
z toho nasýtené 1,2 g
Sacharidy 22,1 g
z toho cukry 12,6 g
Vláknina 1,8 g
Bielkoviny 26,8 g
Soľ 0,3 g


Nutričné hodnoty (príchuť chocolate silk)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota 933 kJ / 223 kcal
 Tuky 2,9 g
z toho nasýtené 1,4 g
Sacharidy 20,1 g
z toho cukry 12,1 g
Vláknina 2,4 g
Bielkoviny 27,9 g
Soľ 0,31 g

Nutričné hodnoty (príchuť strawberries & cream)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota 943 kJ / 225 kcal
 Tuky 2,7 g
z toho nasýtené 1,2 g
Sacharidy 20,7 g
z toho cukry 12,3 g
Vláknina 1,7 g
Bielkoviny 28,7 g
Soľ 0,31 g

Nutričné hodnoty (príchuť vanilla crème)1 dávka (70 g)
Energetická hodnota 940 kJ / 224 kcal
 Tuky 2,6 g
z toho nasýtené 1,2 g
Sacharidy 21.8 g
z toho cukry 12,6 g
Vláknina 1,3 g
Bielkoviny 27,8 g
Soľ 0,31 g

     

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosah detí. Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, obilniny obsahujúce lepok, vajce, arašidy a iné orechy a sóju. Vhodné pre vegetariánov.

Recenzie od zákazníkov

All In One Protein The Works™ - The Protein Works

Write Your Own Review
Prezeráte si:All In One Protein The Works™ - The Protein Works
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez GMO
áno
Výška
36.00 cm
Šírka
10.00 cm
Dĺžka
26.00 cm
Brutto váha
2.05 kg
Počet kusov v balení
6 ks
Netto váha
2.00 kg
EAN
5060385446256
Bez plastového obalu
nie
Bez umelých sladidiel
áno
Metóda spracovania proteínu
rôzne spracovanie
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Zdroj proteínov
viaczložkový
BIO
nie
Bezlepkový
nie
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

All In One Protein The Works™ - The Protein Works

Napíšte otázku
Napísať odpoveď