Jumbo Professional - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition

Hodnotenie:
40 %

Jumbo Professional je gainer, ktorý bol navrhnutý na báze rýchlo vstrebateľného mliečneho proteínu. V 1 dávke obsahuje až 55 g bielkovín a nižší obsah kalórií a sacharidov oproti klasickej verzii Jumbo. Je obohatený o kreatín, aminokyseliny a BCAA. Podporuje efektívny rast kvalitnej svalovej hmoty a nárast telesnej hmotnosti. 

Špeciálna cena   19,70 € Bežná cena   24,90 €
Na sklade
Objednajte teraz a bude Vám doručené 24.10.2017 (Utorok)
 

Jumbo Professional: až 52 g kvalitných bielkovín a oveľa nižší obsah kalórii a sacharidov

Jumbo Professional je gainer, a teda jednoduchá a praktická metóda na zväčšovanie objemu svalstva, ktorý zabezpečí účinné látky a nevyhnutné extra živiny v optimálnom množstve a skvelej kvalite. Táto verzia je vylepšenou verziou pôvodného gainera JUMBO, ktorý bol navrhnutý pre tých, ktorí majú veľmi rýchlu látkovú výmenu a vysokú spotrebu energie počas fyzickej aktivity. Preto bol pomer živín v tomto produkte bol stanovený podľa týchto zásad. Kvalitu a účinnosť zabezpečili úspech produktu a dali podnet na vývoj novej, špecifickej receptúry pre tých, ktorí majú priemernú, alebo atletickú látkovú výmenu, aby boli splnené nároky typického kulturistického tréningu.

 

Do JUMBO rodiny tak pribudol nový člen: JUMBO PROFESSIONAL. Percentuálne pomery v JUMBO PROFESSIONAL boli pozmenené v prospech bielkovín. Receptúra zabezpečuje 52 g kvalitných bielkovín (zvýšené množstvo), pričom každá dávka má hmotnosť 162 g. Obsah kalórií a sacharidov v jednej dávke je menší, keďže cieľová skupina ich kvôli telesnej stavbe a aktivite potrebuje v menšom množstve. JUMBO PROFESSIONAL obsahuje „6-CARB“ zmes sacharidov, v ktorej sú obsiahnuté pomaly aj rýchlo sa vstrebávateľné uhľohydráty, medzi nimi: ovos, PalatinoseTM a Vitargo®. Anabolická zmes „JUMBO-SIZE“ prešla ďalším vývojom a zvýšil sa jej obsah v dávke!

 jumbo professional

 

JUMBO PROFESSIONAL bol navrhnutý na báze rýchlo sa vstrebávajúceho mliečneho proteínu tak, aby bol vhodný na užitie pred, počas, aj po tréningu. Bežná strava zabezpečí zdroje bielkovín s pomalou absorpciou, preto je daný prítok aminokyselín do krvného obehu po jedle počas 4 – 6 hodín. Preto je praktické vytvárať receptúry doplnkovej výživy z proteínov s rýchlym vstrebávaním, hlavne, ak ich chceme aplikovať pri tréningoch na dosiahnutie optimálnych výsledkov.


Pozostáva z matrixu, ktorý zabezpečuje všetky dôležité účinné látky v najlepších komplexoch:

CREA-BOMB multi-vektorový kreatínový matrix pridáva k rovnici 6 vyvinutých kreatínových foriem. Kreatín je najúčinnejším doplnkom výživy pre nárast sily a svalovej hmoty, bez obsahu kalórií.

 

G-BOMB multi-vektorový glutamínový matrix zabezpečuje najlepšie formy glutamínu, ktoré môžu posilňovať imunitný systém, zvyšovať tiež plnenie svalstva sacharidmi a vplývať na ich anabolický stav.

 

BCAA EXPRESS je komplex esenciálnych aminokyselín so 100% čistotou. Vo formule zvyšuje množstvo troch veľmi dôležitých aminokyselín, z ktorých najdôležitejšia je aminokyselina leucín, pretože veľmi silno vplýva na zväčšovanie svalových buniek.

 

HEMO NO nitrix oxyd matrix pre maximálne napumpovanie a žilnatosť nie je v produkte zastúpený len pre viditeľnejšie zmeny zovňajšku, ale zabezpečuje pre pracujúce a unavené svalstvo aj lepší transport živín. A nakoniec, ale nie v poslednom rade už môžete vedieť, že nie si tým, čo zjete, ale tým, čo sa z toho aj vstrebe a teda úplne využije. Preto sa v produkte JUMBO vyskytujú aj dve živiny, zvyšujúce vstrebateľnosť.


Prečo sa rozhodnete pre Jumbo Professional?

Je vedecky dokázané, že ľudia počas diét svoj príjem živín podceňujú, naopak sú schopní s celkovým príjmom živín preháňať počas budovania sily a svalovej hmoty. Jedia menej, než si myslia a než je potrebné k postupnému rozvoju.

 

Mnohí hľadajú pilulky s čarovnými účinkami, pričom si nevšímajú skutok, že nič nemá tak silné účinky, ako vhodný, priebežný kalorický príjem vo forme energetických sacharidov a bielkovín, budujúcich svalovú hmotu. K tomu dodajme, že mnoho športovcov si nenájde čas na účinnú metódu, ktorou je vedenie si denníka príjmu potravy. Preto jediným praktickým riešením pre mnoho ľudí zostáva oprieť sa o také „objemové“ JUMBO turmixy, ktoré garantujú pre žiadaný rozvoj dostatok výživných látok prijatých do organizmu.

 jumbo professional

 

S 50 gramami bielkovín najvyššej kvality a s jednou veľkou dózou rýchlo a pomaly využiteľných sacharidov, dokáže produkt JUMBO vo váš prospech „rozvojovú rovnicu“ veľmi silno potlačiť. Produkt JUMBO bol vyvinutý podľa najnovších vedeckých poznatkov na báze rýchlo využiteľných srvátkových bielkovín tak, aby bol vhodný k užívaniu pred, počas a po tréningu, za účelom dosiahnutia maximálneho rozvoja. Skutočnosť, že športovec vždy konzumuje klasickou stravou aj bielkovinové zdroje s pomalšou využiteľnosťou znamená, že do krvného obehu sa po prijatí stravy postupne v priebehu 4-6 hodín uvoľňujú aminokyseliny. Preto je užitočné výživové doplnky pripravovať na báze proteínov s rýchlou využiteľnosťou, hlavne ak ich chceme využívať pre dosiahnutie optimálnych výsledkov v časoch blízkych tréningu. JUMBO Professional obsahuje viac bielkovín ako klasické JUMBO a látky podporujúce vstrebávanie - naringín a Bioperine výťažok z čierneho korenia.


Zloženie

6-carb matrix (Palatinose - izomaltulóza, ovsená múka, dextróza, maltodextrín, fruktóza, Vitargo), ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, Jumbo size anabolická matrix - Crea-Bomb kreatínová matrix (trikreatín malát, kreatín monohydrát, kreatín etyl ester, kreatín orotát, kreatín glukonát), G-Bomb glutamínová matrix (N-acetyl-l-glutamín, glutamín etyl ester, l-alanyl-l-glutamín), Jumbo Power matrix (taurín, beta-alanín, G-kick / glycín-arginín-ketoizokaproát kalcium, citrulín malát), HEMO-NO matrix (arginín AKG, arginín ketoizokaproát, ornitín AKG), naringin, Bioperine, aróma, náhradné sladidlá acesulfam K a sukralóza

 jumbo professional

 

Dávkovanie

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 celú dávku (4 odmerky) produktu Jumbo Professional denne. Doporučenú dávku je potrebné užívať rovnomerne počas celého dňa - pred a po tréningu. Jednu odmerku rozmiešajte vždy v min. 100 ml tekutiny (voda, nízkotučné mlieko).


 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda)1 dávka 3 a 1/4 odmerky (162 g)
Kalórie 579 kcal
Kalórie z tuku 56 kcal
Tuky celkom 6,2 g
Saturovaný tuk 1,6 g
Cholesterol 120 mg
Sodík 151 mg
Draslík 360 mg
Sacharidy celkom 78 g
Cukry 44,5 g
Vláknina 0,5 g
Bielkoviny 55 g
Vitamín C 80 mg
Horčík 60 mg
"6-CARB" MATRIX84 g
Ovsená múka, Maltodextrín, Palatinose (tvarovacia zmes sacharidov s časovou absorbciou a s nízkym glykemickým indexom), Dextróza, Fruktóza, Kukuričný škrob
"JUMBO" EXTRA INGREDIENT MATRIX12244 mg
CREA-BOMB kreatínová zmes 6600 mg
Kreatín monohydrát, Mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, Kre-Alkalyn pH-buffered kreatín monohydrát, kreatín pyrvát  
JUMBO AMINO SELECT matrix3450 mg
Taurín, L-Glutamín, L-Alanín, Beta-Alanín, L-Fenylalanín, L-Lyzín HCI, L-Karnitín L-Tartrát
BCAA XPRESS 100% čistý komplex esenciálnych aminokyselín1000 mg
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, HEMO-NO zmes, L-arginín BASE, L-ornitín HCI, Alfa-ketoglutarát vápenatý, Komplexá podpora stopových prvkov, Uhličitan horečnatý, kyselina askorbová, alfa-lipoová kyselina, Bioperine

 

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy. Obsahuje obilninové výrobky (ovsenú múku) obsahujúce lepok. Vyrábane z mliečnych bielkovín. Obsahuje sójový lecitín.

Recenzie od zákazníkov

Jumbo Professional - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Jumbo Professional - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Opíšte kód z obrázka
Viac informácií
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie