ZMA - MyProtein

Výrobca: Myprotein

ZMA™ je patentovaná zmes minerálov, zinok, horčík a vitamín B6, ktorá podporuje regeneráciu, zvyšuje výdrž, silu, hladinu testosterónu a rastového faktora, udržiava rovnováhu elektrolytov a zdravý imunitný systém. Je obohatená o vitamín B6, ktorý zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka. ZMA taktiež pozitívne vplýva na spánok.

Dlhodobo nedostupný

ZMA: patentovaná zmes zinku, horčíka a vitamínu B6

ZMA™ je synergická  zmes zinku a horčíka navrhnutá tak, aby maximalizovala vstrebávanie a podporovala regeneráciu po tréningu. Je to patentovo chránená synergicky kombinovaná minerálna zmes americkej firmy SNAC System, Inc. USA. Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA™ vo vyváženom synergickom pomere a viazanými vo forme vysoko biologicky vstrebateľného monomethioninu a aspartátu zvyšuje celkovú a volnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka.

zma myprotein

Zinok zohráva hlavnú úlohu v regulácii bunkového rastu a oprave svalového tkaniva, ako aj pri udržiavaní zdravého imunitného systému. Horčík je nevyhnutný pre udržanie rovnováhy elektrolytov, výroby energie a normálnu nervosvalovú funkciu. Vzhľadom k tomu, fyzická aktivita môže zvýšiť potrebu týchto dvoch minerálov , ZMA je ideálny doplnok na ich doplňovanie. ZMA je výkonný, prírodný doplnok stravy. Bolo klinicky dokázané, že zvyšuje rast a (IGF-1) v krvi a významne zvýši silu.

ZMA a jeho výhody

• podporuje rýchlejšiu regeneráciu
  • udržiava zdravý imunitný systém
  • udržiava rovnováhu elektrolytov
  • zvyšuje silu a vytrvalosť
  • zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktora IGF-1
  • podporuje zdravý spánok

ZMA® (obsahujúce horčík [vo forme citrátu a oxidu], zinok [ako l-monomethionin a aspartátu], vitamin B6 [ako pyridoxín HCl]), kapsule (želatína).

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.

Ako doplnok k strave, muži 3 kapsule (ženy 2 kapsule) denne, najlepšie na lačný žalúdok, 30-60 minút pred spaním. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, nekonzumujte žiadne mliečne alebo iné potraviny obsahujúce vápnik.

Nutričné hodnoty1 dávka (3kaps)
Magnézium 450 mg
Zinok 30 mg