Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA - MyProtein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

ZMA™ je patentovaná zmes minerálov, zinok, horčík a vitamín B6, ktorá podporuje regeneráciu, zvyšuje výdrž, silu, hladinu testosterónu a rastového faktora, udržiava rovnováhu elektrolytov a zdravý imunitný systém. Je obohatená o vitamín B6, ktorý zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka. ZMA taktiež pozitívne vplýva na spánok. 

Dlhodobo nedostupný

ZMA: patentovaná zmes zinku, horčíka a vitamínu B6

ZMA™ je synergická  zmes zinku a horčíka navrhnutá tak, aby maximalizovala vstrebávanie a podporovala regeneráciu po tréningu. Je to patentovo chránená synergicky kombinovaná minerálna zmes americkej firmy SNAC System, Inc. USA. Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA™ vo vyváženom synergickom pomere a viazanými vo forme vysoko biologicky vstrebateľného monomethioninu a aspartátu zvyšuje celkovú a volnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka.


zma myprotein


Zinok zohráva hlavnú úlohu v regulácii bunkového rastu a oprave svalového tkaniva, ako aj pri udržiavaní zdravého imunitného systému. Horčík je nevyhnutný pre udržanie rovnováhy elektrolytov, výroby energie a normálnu nervosvalovú funkciu. Vzhľadom k tomu, fyzická aktivita môže zvýšiť potrebu týchto dvoch minerálov , ZMA je ideálny doplnok na ich doplňovanie. ZMA je výkonný, prírodný doplnok stravy. Bolo klinicky dokázané, že zvyšuje rast a (IGF-1) v krvi a významne zvýši silu.


ZMA a jeho výhody

  • podporuje rýchlejšiu regeneráciu
  • udržiava zdravý imunitný systém
  • udržiava rovnováhu elektrolytov
  • zvyšuje silu a vytrvalosť
  • zvyšuje hladinu testosterónu a rastového faktora IGF-1
  • podporuje zdravý spánok


Zloženie

ZMA® (obsahujúce horčík [vo forme citrátu a oxidu], zinok [ako l-monomethionin a aspartátu], vitamin B6 [ako pyridoxín HCl]), kapsule (želatína).

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.


Dávkovanie

Ako doplnok k strave, muži 3 kapsule (ženy 2 kapsule) denne, najlepšie na lačný žalúdok, 30-60 minút pred spaním. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, nekonzumujte žiadne mliečne alebo iné potraviny obsahujúce vápnik.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3kaps)
Magnézium 450 mg
Zinok 30 mg
Vitamín B6 10,5 mg
Recenzie od zákazníkov

ZMA - MyProtein

Write Your Own Review
Prezeráte si:ZMA - MyProtein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

ZMA - MyProtein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď