Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Zinok 120 kaps - ESN

Výrobca: ESN

Zinok - minerál v kapsuliach a chelátovej forme, ktorá má veľmi vysokú biologickú hodnotu. Je nevyhnutný pre mnoho metabolických procesov v tele, ako je výroba a odbúravanie sacharidov a bielkovín. Má pozitívny vplyv na stav pokožky, správny chod imunitného systému a účinok rôznych hormónov.

Dlhodobo nedostupný

Zinok v kapsuliach, ktorý pokryje odporúčanú dennú dávku každého športovca a športovkyne

Zinok v kapsuliach od ESN obsahuje vysoko kvalitný zinok bisglycinát, a vďaka chelátovej forme má veľmi vysokú biologickú hodnotu. Zinok je užitočný pre vysoko aktívnych športovcov, napríklad pre kulturistov, fitness športovcov a vytrvalostných športovcov, ktorí sa veľa potia a potrebujú rýchlo a efektívne doplniť hladinu zinku.


zinok esn

 

Zinok je esenciálny stopový prvok, ktorý telo nevie vyrobiť samo. Naše telo potrebuje zinok, okrem iného aj na to, aby zhruba 300 enzýmov správne fungovalo. Zinok je nevyhnutný pre mnoho metabolických procesov v tele, ako je výroba a odbúravanie sacharidov a bielkovín. Má pozitívny vplyv na stav pokožky, správny chod imunitného systému a účinok rôznych hormónov. Zinok, ktorý je v ESN Zinc použitý, pochádza od najlepších a najkvalitnejších dodávateľov. V ESN kladú veľký dôraz pri výbere surovín a na ich pôvod. Všetky ESN doplnky sú vyrábané v Nemecku podľa najvyšších štandardov.

 

Zinok a jeho výhody

  • chelátová forma s vysokou biologickou hodnotou
  • podporuje správne fungovanie imunitného systému
  • podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu
  • podporuje metabolizmus a proteínovú syntézu
  • má pozitívny vplyv na stav pokožky
  • vyrobený v Nemecku

 

Zloženie

Zinok bisglycinát (13,3%), maltodextrín, hovädzia želatína (obal kapsule), ryžový škrob, spojovacie činidlo: magnézium stearát (E572).

Neobsahuje alergény.

 

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne s vodou. Užívajte maximálne 1 kapsulu denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Zinok 25 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nekombinujte s alkoholom! Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Zinok 120 kaps - ESN

Write Your Own Review
Prezeráte si:Zinok 120 kaps - ESN
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Zinok 120 kaps - ESN

Napíšte otázku
Napísať odpoveď