Recenzie - Yum Yum Whey - BeastPink | GymBeam.sk Skip to main content

Yum Yum Whey je unikátny srvátkový proteín vyrobený na mieru všetkým aktívnym ženám. V zložení nájdete starostlivo vybrané vitamíny, minerálne látky, l-karnitín alebo prebiotickú vlákninu inulín. Každá odmerka obsahuje aspoň 20 g bielkovín a minimum cukru.

35,95 €(35,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Yum Yum Whey - BeastPink

4.6
Priemer z 1942 hodnotení
(1576 hodnotení)
(152 hodnotení)
(72 hodnotení)
(41 hodnotení)
(96 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na tento proteínový prášok pre ženy na báze srvátky sú mimoriadne pozitívne. Zákazníčky opakovane chvália skvelú chuť s „dezertným“ charakterom, plynulé miešanie s vodou alebo mliekom bez hrudiek a zároveň ľahký, nenafukujúci pocit. Mnohí tiež uvádzajú dobrú sýtosť a jednoduché každodenné používanie, pričom si ho často vychutnávajú aj nad rámec po tréningu.

  • Skvelá dezertná chuť
    |
  • Mieša sa hladko, bez hrudiek
    |
  • Ľahký, bez nafukovania
    |
  • Dobrá sýtosť
    |
  • Jednoduché používanie každý deň
    |
  • Príjemná textúra

Vygenerované pomocou AI z 1942 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Anna

Overený nákup
Vynikajúce!! Nízky obsah kalórií a lahodná chuť sú hlavnym dôvodom prečo si ho znova objednám. Miešam ho s nízkotučným mliekom a cereáliami každé ráno. Práve takto ho odporúčam..protein si nemusíte
Najprínosnejšia kritická recenzia

Берна

Overený nákup
Proteín je fajn, chutí dobre, nenafúkol ma. Ingrediencie sú fajn, ale myslím, že by bolo lepšie, keby bola sladená len stéviou a nie sukralózou. Bohužiaľ, proteín mi spôsobil opuchy na chrbte a tvári
Podľa príchute

Recenzie slovenské (432)
Overené nákupy (1515)
Pozitívne (1795)
Negatívne (142)
Recenzie v ostatných krajinách (1510)
  • Martin

    Neoverený nákup

    26. 9. 2024

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    Biela čokoláda kokos, chuti ako hrdza. Vôbec neviem prečo to tak je, skúšal som to dať aj do kaše, ale stale to isté. Celé zle.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Юлія

    Neoverený nákup

    26. 9. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    Proteín má slabú chuť, takže zatiaľ neviem, čo povedať, keďže som si kúpila vzorku
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Elpida

    Overený nákup

    26. 9. 2024

    Ľahko rozpustný, kvalitný, chuťovo výrazne sladší ako som čakal so silnou arómou.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Daria

    Overený nákup

    25. 9. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok
    jediný proteín, ktorý používam je od gymbeam, pre mňa je kvalitný za dobrú cenu
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Oliwia

    Overený nákup

    24. 9. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, biela čokoláda kokos, karamelová sušienka
    Veľmi príjemný proteín - ľahko stráviteľný. Čo sa týka chuti, najviac mi chutil kokos a biela čokoláda. Oriešková čokoláda je tiež ok karamelový keksík a veru nechutí ako keksík ani karamel, ale dám si.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dany

    Overený nákup

    24. 9. 2024

    Príchuť: biela čokoláda kokos
    Dobrý, čoko-kokos nemám čo vytknúť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Tania

    Neoverený nákup

    22. 9. 2024

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Nechutná chuť múky, kriedy. Ťažko sa rozpúšťa. Som veľmi sklamaný!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Nesi

    Overený nákup

    19. 9. 2024

    Príchuť: vanilková zmrzlina
    Dobrý produkt, lahodný a rýchlo sa rozpúšťa, nepení, objednávala som už viackrát
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alexandra

    Neoverený nákup

    18. 9. 2024

    Príchuť: vanilková zmrzlina, karamelová sušienka
    Vanilková príchuť nie je veľmi dobrá, namiesto toho sušienková príchuť je veľmi ok
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Eva

    Overený nákup

    13. 9. 2024

    Príchuť: čokoláda lieskový oriešok, biela čokoláda kokos
    Protein splnil co mal, ja si ho robím iba s vodou, s mliekom neviem, to mi príde všetko stejnake ????‍♀️ Trosku mi vadila pachuť, ale to je môj subjektívny názor
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili