Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Test Stack 120 caps - Fitness Authority

Xtreme Test Stack doplnok pre mužov, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu, rast svalovej hmoty, sily, výkon a libido. Obsahuje Trigotest, nový patent, pozostávajúci z extraktu senovky gréckej a Tribulus terrestris - ktoré stimulujú rast hladiny testosterónu. Je obohatený o zinok a horčík.

Dlhodobo nedostupný

Xtreme Test Stack prirodzene zvýši hladinu testosterónu a rast svalovej hmoty

Xtreme Test Stack doplnok určený pre kulturistov a extrémnych športovcov, ktorí chcú prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Moderný zaneprázdnený životný štýl spolu s chemickým znečistením môže spôsobiť vysoké hladiny estrogénu, ktorý znižuje prirodzené hladiny testosterónu, a tým zvyšuje telesný tuk v tele. S Xtreme Test Stack zásobíte svoje telo výkonnou zmesou zložiek, ktoré prirodzene zvyšujú hladinu testosterónu.

 

Xtreme test Stack je špeciálne určený pre všetkých mužov, ktorí očakávajú rýchle a maximálne účinky v každej časti silového tréningu. Špeciálne vyvinutý Xtreme Test Stack doplňuje stravu o fyziologicky aktívne zložky, ktoré po jedle podporujú vylučovanie prirodzených anabolických hormónov. Zvyšuje svalovú hmotu bez tuku. Mal by byť zahrnutý v každom stravovacom pláne všetkých, ktorí tvrdo trénujú a chcú zvýšiť prirodzené vylučovanie testosterónu.

 

xtreme test stack

 

Výrobok ako prvý a jediný obsahuje Trigotest, nový patentu pozostávajúci z extraktu senovky gréckej, ktorá stimuluje rast hladiny testosterónu a Tribulus terrestris - metyl gallát kyseliny, najviac biologicky dostupnej vo forme kotvičníka, taktiež určenej na stimuláciu produkcie testosterónu. Súčasťou výrobku je aj plná výška klinicky overeného zinku a horčíka v každej dávke.

 

Xtreme Test Stack a jeho výhody

  • poskytuje živiny, ktoré podporujú produkciu testosterónu
  • zvyšuje nárast svalovej hmoty a sily
  • zvyšuje libido a výkon
  • predlžuje efekt
  • zvyšuje rýchlosť syntézy bielkovín
  • stimuluje anabolické procesy

 

Zloženie

Extrakt z Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L., semienko), extrakt z Kotvičníku zemného (Tribulus terrestris L.) (90% saponins), citrát horečnatý, kapsule (želatína, voda), plnidlá (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý), protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), síran zinočnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsule denne pred spaním a zapite pohárom vody, nalačno, najmenej 30 minút po poslednom jedle. Užívajte nepretržite po dobu až 8 týždňov, po ktorom si dajte 2-týždňovú prestávku. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete suplementácii kombinovať s pestrou, vyváženou stravou a aktívnym fyzickým tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kapsule)
Vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid) 10 mg
Horčík (ako Aspara horečnatý) 90 mg
Zinok (ako aspartát zinočnatý) 15 mg
Tribulus Terrestris Extract 1000 mg
Extrakt t Pískavica - grécke seno 1100 mg

 

Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku výrobku. Potravinový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamym slnečným lúčom.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Test Stack 120 caps - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Test Stack 120 caps - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Xtreme Test Stack 120 caps - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď