XBEAM

XBEAM je inovatívny brand, ktorý vznikol pod taktovkou GymBeamu. Tentokrát je však prispôsobený na mieru všetkým hráčom e-sports, ktorí majú svoje špecifické potreby. Tí totiž nemusia posúvať svoje limity v gyme. Ich hlavným cieľom je udržať si maximálnu sústredenosť, herný výkon a zápal. Všetky produkty preto obsahujú široké spektrum aktívnych látok, ktoré hráčom pomáhajú premeniť finálne bitky na víťazstvo. A je úplne jedno, či idú napínavé preteky F1, zúčastňujú sa prestrelky v Call of Duty alebo sú súčasťou dôležitého súboja v League of Legends.

Zobraziť viac

Alfou a omegou gamerských doplnkov je funkčné zloženie, ktoré im pomôže zo seba dostať to najlepšie pri každej hre. Jadro spravidla tvorí kombinácia stimulantov, nootropík a adaptogénov. Často obsahujú napríklad populárny stimulant kofeín, ktorý pomáha zostriť zmysly a zlepšiť reakčnú rýchlosť, aby ste mohli zasadiť rozhodujúci úder svojmu súperovi. Rovnako často sa v zložení objavujú aj populárne nootropiká.Tieto látky dokážu zlepšiť pamäť, myslenie a koncentráciu, čo sú kľúčové vnemy, ktoré rozhodujú o víťazovi a o porazenom. Svoju úlohu majú však aj adaptogény, ktoré pomáhajú lepšie zvládať stres a zvyšovať odolnosť organizmu, čo môže pomôcť zachovať si chladnú hlavu a robiť premyslené rozhodnutia aj počas vypätých herných situácií. Nevyhnutnou súčasťou sú aj ďalšie vybrané látky v zložení. Medzi ne patria antioxidanty s potenciálnym vplyvom na zrak aj imunitu, aminokyseliny či vitamíny a minerálne látky, ktoré môžu pomôcť napríklad znížiť únavu a vyčerpanie. Objavte silu energy zmesí a ďalších funkčných produktov značky XBEAM.

Doplnky značky XBEAM sú povoleným cheatom, ktorý môže hráčom poskytnúť konkurenčnú výhodu a byť tak o krok bližšie k víťazstvu. Z ich účinkov môžu ťažiť profesionálni aj rekreační hráči v online prostredí, ale aj fanúšikovia singleplayer hier, ktorí sa chcú odreagovať po náročnom dni a zažiť konečne pocit víťazstva.

XBEAM brand

Zobraziť menej