VitarGo 900 g - Scitec Nutrition

Vitargo je sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonu a rýchle doplnenie zásob glykogénu. Nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti, nevoľnosť a nezadržiava vodu. Garantuje rýchle a dokonalé doplnenie zásob glykogénu, a v porovnaní s dextrózou, maltodextrínom a inými sacharidmi je v športe využiteľnejší.

20,95 €

16,31

Skladom bude Vám doručené 25.07.2017 (Utorok)

 

Vitargo - sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonov a doplnenie zásob glykogénu

Vitargo® je špeciálna patentovaná zložka- sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý je špeciálne vyvinutý pre športovcov. Poskytuje im efektívny, bezproblémový sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonov a doplnenie zásob glykogénu. V zhrnutí, VitarGO: zostáva v žalúdku krátky čas, preto nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti a nevoľnosť. V porovnaní s ostatnými sacharidovými nápojmi veľkej koncentrácie, VitarGO na seba neviaže vodu z telesných zásob, naopak podporuje hydratáciu organizmu, pretože pracuje ako pumpa. Aplikácia produktu VitarGO garantuje rýchle a dokonalé doplnenie zásob glykogénu. V porovnaní s dextrózou, maltodextrínom, alebo inými sacharidmi je oveľa efektívnejší a v športe viacej využiteľnejší.

 vitargo sacharidy

 

Vitargo a jeho výhody

  • 100% čisté Vitargo
  • dopĺňa energiu a svaly glykogénom
  • nespôsobuje žalúdočné problémy
  • nespôsobuje nevoľnosti počas športovania
  • neviaže vodu, naopak podporuje hydratáciu
  • je vynikajúci spolu s kreatínom

 

Zloženie

Bez príchuti: Vitargo® (patentovaná sacharidová zmes vysokej molekulárnej hmotnosti z kukuričného škrobu).

Príchuť pomaranč: Vitargo®, aróma (pomaranč), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), regulátor kyslosti (monohydrát kyseliny citrónovej), farbivá (extrakt z korenia, FCF).

Príchuť broskyňa: Vitargo®, aróma (broskyňa), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), regulátor kyslosti (monohydrát kyseliny citrónovej), farbivá (riboflavín, karmín).

 

Dávkovanie

Rozpustite 1 dávku (30 g) v 400 ml vody. Pite pred, počas a po tréningu pre zvýšenie výkonu, vytrvalosti a podpory regenerácie. Prispôsobujte dávkovanie podľa objemu svalovej hmoty a celkovej potreby sacharidov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota494 kJ / 118 kcal
Sacharidy29.5 g

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: VitarGo 900 g - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Dávid Cap - VitarGo

Videorecenzia od Dávida Capa na sacharidový zdroj energie VitarGo.

Položiť otázku o produkte VitarGo 900 g - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code