VitarGo 900 g - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
Hodnotenie:
80 %

Vitargo je sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonu a rýchle doplnenie zásob glykogénu. Nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti, nevoľnosť a nezadržiava vodu. Garantuje rýchle a dokonalé doplnenie zásob glykogénu, a v porovnaní s dextrózou, maltodextrínom a inými sacharidmi je v športe využiteľnejší.

Špeciálna cena   16,10 € Bežná cena:   20,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Vitargo - sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonov a doplnenie zásob glykogénu

Vitargo® je špeciálna patentovaná zložka- sacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorý je špeciálne vyvinutý pre športovcov. Poskytuje im efektívny, bezproblémový sacharidový zdroj energie pre maximálne zvyšovanie výkonov a doplnenie zásob glykogénu. V zhrnutí, VitarGO: zostáva v žalúdku krátky čas, preto nespôsobuje nadúvanie, pocit plnosti a nevoľnosť. V porovnaní s ostatnými sacharidovými nápojmi veľkej koncentrácie, VitarGO na seba neviaže vodu z telesných zásob, naopak podporuje hydratáciu organizmu, pretože pracuje ako pumpa. Aplikácia produktu VitarGO garantuje rýchle a dokonalé doplnenie zásob glykogénu. V porovnaní s dextrózou, maltodextrínom, alebo inými sacharidmi je oveľa efektívnejší a v športe viacej využiteľnejší.

 vitargo sacharidy

 

Vitargo a jeho výhody

  • 100% čisté Vitargo
  • dopĺňa energiu a svaly glykogénom
  • nespôsobuje žalúdočné problémy
  • nespôsobuje nevoľnosti počas športovania
  • neviaže vodu, naopak podporuje hydratáciu
  • je vynikajúci spolu s kreatínom

 

Zloženie

Bez príchuti: Vitargo® (patentovaná sacharidová zmes vysokej molekulárnej hmotnosti z kukuričného škrobu).

Príchuť pomaranč: Vitargo®, aróma (pomaranč), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), regulátor kyslosti (monohydrát kyseliny citrónovej), farbivá (extrakt z korenia, FCF).

Príchuť broskyňa: Vitargo®, aróma (broskyňa), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), regulátor kyslosti (monohydrát kyseliny citrónovej), farbivá (riboflavín, karmín).

 

Dávkovanie

Rozpustite 1 dávku (30 g) v 400 ml vody. Pite pred, počas a po tréningu pre zvýšenie výkonu, vytrvalosti a podpory regenerácie. Prispôsobujte dávkovanie podľa objemu svalovej hmoty a celkovej potreby sacharidov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 494 kJ / 118 kcal
Sacharidy 29.5 g

 

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Po otvorení spotrebujte do 120 dní. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

VitarGo 900 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:VitarGo 900 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 20,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 900 g