Vitamín D-3 400IU - Swanson

Výrobca: Swanson

Vitamín D-3 400 IU je zdroj prirodzene sa vyskytujúceho vitamínu D, ktorý je dôležitý pre imunitný systém, proces delenia buniek, udržanie zdravých kostí a zubov, ale aj správne fungovanie svalov.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 5,95 €

Vitamín D-3 400 IU prispieva k správnemu fungovaiu imunitného systému a zdraviu kostí

Vitamín D-3 400 IU je prirodzene sa vyskytujúca forma vitamínu D, ktorý v našom organizme vzniká vplyvom slnečného žiarenia. S jeho dostatočným príjmom nám pomáhajú konkrétne UVB lúče, ktoré dopadajú zo slnka na našu pokožku. Vďaka tomu sa v organizme spustí množstvo chemických reakcií, ktoré vedú k tomu, že si telo začne vitamín D samo vytvárať. Od jesene do jari, kedy chodíme viac oblečení a trávime väčšie množstvo času v uzavretých priestoroch, je pokožka menej vystavená slnečným lúčom, a tak je potrebné zamerať sa na príjem vitamínu D z externých zdrojov. Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a svoju rolu hrá aj v procese delenia buniek. Pomáha nám pri udržaní zdravých kostí a zubov, ale aj k správnemu fungovaniu svalov. Je užitočný pre normálnu hladinu vápnika v krvi, rovnako aj pre vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu.

Vitamín D-3 400IU - Swanson

Vitamín D-3 400 IU a jeho výhody

• prispieva k správnemu fungovaniu imunity
  • pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby
  • je dôležitý pre správne fungovanie svalov
  • pomáha s vstrebávaním a využitím vápnika a fosforu

Ryžová múka, želatína, modifikovaný potravinový škrob, sacharóza, askorbát sodný, triglyceridy so stredným reťazcom, oxid kremičitý, dl-alfa tokoferol.

Ako doplnok výživy užívajte jednu kapsulu jeden až dvakrát denne s jedlom a vodou.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Vitamín D-3 (ako cholekalciferol) 10 μg

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Hlavná kategória Vitamín D
Vyrobené v Spojené štáty