Vitamín B-Complex 120 tab - GymBeam

Vitamín B-Complex je kombinácia 7 vitamínov skupiny B v množstve, ktoré zodpovedá ich odporúčanej dennej dávke. Jedna tableta vám tak zadováži všetky vitamíny B potrebné pre zdravie imunitného a nervového systému. Navyše sú priaznivé aj v boji proti únave a vyčerpaniu.

Vitamín B-Complex obsahuje 7 vitamínov skupiny B účinných v boji proti únave a vyčerpaniu

Vitamín B-Complex obsahuje v jednej tablete odporúčanú dennú dávku až 7 vitamínov skupiny B. Nachádzajú sa v ňom vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9 a B12, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a majú množstvo rozličných funkcií. Práve to z nich robí dôležitú súčasť zdravej a vyváženej stravy.

Vitamín B-Complex 120 tab - gymbeam

Vitamín B1 alebo tiamín - prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a srdca.

Vitamín B2 alebo riboflavín - udržiava zdravie červených krviniek, slizníc, pokožky a dobrý zrak. Navyše prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B3 alebo niacín - ovplyvňuje správne fungovanie nervového systému a psychiky. Udržiava tiež zdravie pokožky, sliznice a pomáha pri znížení vyčerpania a únavy.

Vitamín B5 alebo kyselina pantoténová - je potrebná v boji proti vyčerpaniu, únave a ovplyvňuje zdravie duševnej výkonnosti.

Vitamín B6 alebo pyridoxín - hrá dôležitú úlohu vo funkcii imunitného systému a zúčastňuje sa tvorby červených krviniek. Ďalej sa podieľa na normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu.

Vitamín B9 alebo kyselina listová (folát) - prispieva k správnej syntéze aminokyselín a krvotvorbe. Podporuje fungovanie imunitného systému, psychiky a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a v raste zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Vitamín B12 alebo kobalamín - zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a je potrebný pre správnu funkciu imunity, nervového systému a psychiky. Ďalej prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín B-Complex a jeho výhody

• obsahuje 7 vitamínov skupiny B
  • všetky vitamíny prispievajú k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • vitamíny B2, B3, B5, B9 a B12 znižujú vyčerpanosť a únavu
  • vitamíny B6, B9 a B12 podporujú imunitný systém
  • vitamíny B2, B6 a B12 ovplyvňujú tvorbu červených krviniek
  • vitamíny B2 a B3 udržiavajú zdravie pokožky

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Ako doplnok k strave užívajte 1 tabletu 1x denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)*RI
Vitamín B1 (ako thiamín) 1,33 mg 120 %
Vitamín B2 (ako riboflavín) 1,4 mg 100 %
Vitamín B3 (ako niacín) 16 mg 100 %
Vitamín B5 (ako kyselina pantoténová) 6,56 mg 109 %
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl) 1,71 mg 122,14 %
Vitamín B9 (ako kyselina listová) 0,2 mg 100 %
Vitamín B12 (ako kyanokobalamín) 5 μg 200 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčenú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Hlavná kategória Vitamíny B
Skupina príchute prírodná chuť
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Vitamíny B

Recenzie od zákazníkov Vitamín B-Complex 120 tab - GymBeam
Prezeráte si:Vitamín B-Complex 120 tab - GymBeam

Vždy keď mám oslabený imunitný systém, tak sa mi na pere objaví herpes. V detstve som brala B - komplex. Je super a oceňujem, že si to človek môže zakúpiť aj na e - shopoch a nemusí bežať do lekárne :)

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
120 tab. 6,95 € 4,50 €
Dobrý deň,
Je prosím možné niekde nájsť presné zloženie B complex a B complex forte?

Ďakujem krásne,
Lucia
Dobrý deň, každý produkt má zloženie uvedené v popise nižšie, nutričná tabuľka obsahuje presný obsah látok

Aké je dávkovanie???
Dobrý deň, ako doplnok k strave užívajte 1 tabletu 1x denne.