Turbo Fat-Burner Plus - Goldfield

Výrobca: Goldfield

Turbo Fat-Burner Plus patrí k populárnym doplnkom v podobe kapsúl, ktoré používajú ľudia usilujúci o chudnutie. čisto prírodné zloženie, v ktorom nájdete extrakt z rastliny garcínia kambodžská. Tá je vďaka obsahu kyseliny hydroxycitrónovej vo svete fitness známa ako často používaný spaľovač tukov na podporu chudnutia.

Turbo Fat-Burner Plus - kapsule s extraktom rastliny garcínia kambodžská, ktorá patrí k populárnym spaľovačom tukov

Turbo Fat-Burner Plus kapsule s extraktom rastliny garcínia kambodžská, ktorá je vo svete fitness známa ako spaľovač tukov. Ide o ker, ktorý sa vyskytuje napríklad v južnej Afrike a darí sa mu vo vlhkých lesoch. Jeho ovocné plody a kôra sú známe predovšetkým ako populárny spaľovač tukov.

Garcínia kambodžská je predmetom výskumov pre svoje potenciálne účinky na redukciu hmotnosti. Jej používanie je tak obľúbené predovšetkým u ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. V súvislosti s touto rastlinou sa spomína aj možné potlačenie chuti do jedla. Súčasťou tohto spaľovača je aj Quantenpunkt Complex. Obsahuje napríklad kurkumu, známu pre svoje antioxidačné vlastnosti alebo čierne korenie, ktoré pomáha zlepšiť absorpciu ďalších látok a tým podporuje celkový efekt spaľovača. Turbo Fat-Burner Plus je tak čisto prírodným produktom, ktorý môže podporiť vašu snahu na ceste za dosahovaním fitness cieľov.

Turbo Fat-Burner Plus a jeho výhody

• je populárny spaľovač tukov vo forme kapsúl
  • má čisto prírodné zloženie
  • obsahuje extrakt z rastliny garcínia kambodžská a ďalšie zložky
  • môže podporiť vašu snahu na ceste za dosahovaním fitness cieľov

Garcinia cambogia extrakt (HCA), želatínová kapsula, Quantenpunkt Complex (kyselina algová, kurkuma, muškátový oriešok, palina, horčica, koriander, peper, šafran, škorica, siliciumdioxid).

Zapite 1 - 2 kapsule 3-krát denne vždy jednu hodinu pred jedlom pohárom vody. Dĺžka použitia: Pre optimálne výsledky užívajte 3 - 6 mesiacov. Vhodné aj pre diabetikov typu II.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Garcinia Cambogia Extrakt 1240 mg
Quantenpunkt Complex 110 mg

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Distribútor Jaroslav Horváth - HORVI'S GYM, Bystrická 2560/91A, 04011, Košice, SR
Forma kapsulovaný
Vegetariánsky nie