Triple Magnézium - GymBeam

Triple Magnézium sú kapsuly, ktoré v jednej dávke obsahujú 375 mg horčíka. Ten pochádza z 3 rôznych zdrojov, vďaka čomu vzniká unikátne spojenie, ktoré je pre telo dobre využiteľné. Horčík má v tele mnoho dôležitých funkcií. Prispieva napríklad k zníženiu únavy a vyčerpania, správnemu fungovaniu nervového systému a tiež svalov.

Odporúčaná maloobchodná cena: 0,00 €

Triple Magnézium je unikátne spojenie 3 rôznych foriem horčíka, ktoré pomáhajú so správnym fungovaním nervovej sústavy, svalov a znížením únavy

Triple Magnézium je tvorený troma formami horčíka, ktoré sú pre telo dobre využiteľné. Konkrétne ide o bisglycinát, oxid a mliečnan horečnatý. Táto kombinácia tak v sebe spája výhody všetkých uvedených foriem. V jednej dávke telu doplníte 375 mg horčíka. Vďaka tomu vám tak účinne pomôže splniť odporúčané denné množstvo tejto minerálnej látky.

Horčík je veľmi populárny najmä medzi športovcami, ktorých trápia svalové kŕče a únava. Na jeho optimálny príjem by sa však mali zamerať aj ostatní ľudia, ktorí sa nevenujú žiadnemu športu. Jeho nedostatok by totiž mohol ovplyvniť správne fungovanie mnohých procesov v tele. Má vplyv napríklad na optimálnu funkciu nervového systému, svalov, psychiky, rovnováhu elektrolytov a správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie. Podstatnú úlohu však zohráva aj v procese delenia buniek. Okrem toho prispieva aj k udržaniu zdravých zubov, kostí, normálnej syntéze bielkovín, rovnováhe elektrolytov a tiež pomáha znižovať únavu. Vďaka praktickej kapsulovej forme je jeho používanie naozaj jednoduché.

Triple Magnézium - GymBeam

Triple Magnézium a jeho výhody

• tvorí ho kombinácia troch foriem horčíka
  • v dvoch kapsulách (jedna dávka) obsahuje 375 mg horčíka
  • má veľmi dobre vstrebateľnú formu
  • podporuje správne fungovanie svalov, psychiky a nervového systému
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • je dôležitý pre tvorbu energie
  • vďaka kapsulám sa ľahko používa

Bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý, mliečnan horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Užívajte 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsuly RI*
Horčík 375 mg 100 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Štítky produktu Vegan
Kapsule 90 kaps.