Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Refuse White - GymBeam

Tričko Refuse pre tých, ktorí sa aj napriek občasným pádom nevzdávajú a idú si za svojimi cieľmi. To vystihuje aj nápis "Refuse 2 Lose", v preklade "Odmietam sa vzdať", na tomto štýlovom tričku v bielej farbe, ktoré je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Hodí sa na cvičenie, ale len málokto odolá jeho bežnému noseniu.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Refuse dokonale vystihuje tých, ktorí sa aj napriek pádom nevzdávajú a idú si za svojimi cieľmi

Trendy športové tričko Refuse v bielej farbe s nápisom "Refuse 2 Lose", v preklade "Odmietam sa vzdať". Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

 

Pre koho je tričko Refuse určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo drú a makajú, aby sa stali lepšími.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 44 cm47 cm52 cm58 cm63 cm
Dĺžka 69 cm73 cm76 cm79 cm83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Refuse White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Refuse White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Refuse White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď