Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Refuse White - GymBeam

Tričko Refuse pre tých, ktorí sa aj napriek občasným pádom nevzdávajú a idú si za svojimi cieľmi. To vystihuje aj nápis "Refuse 2 Lose", v preklade "Odmietam sa vzdať", na tomto štýlovom tričku v bielej farbe, ktoré je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Hodí sa na cvičenie, ale len málokto odolá jeho bežnému noseniu.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Refuse dokonale vystihuje tých, ktorí sa aj napriek pádom nevzdávajú a idú si za svojimi cieľmi

Trendy športové tričko Refuse v bielej farbe s nápisom "Refuse 2 Lose", v preklade "Odmietam sa vzdať". Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

 

Pre koho je tričko Refuse určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo drú a makajú, aby sa stali lepšími.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník  44 cm 47 cm 52 cm 58 cm 63 cm
Dĺžka  69 cm 73 cm 76 cm 79 cm 83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Refuse White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Refuse White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Refuse White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď