Tričko Limits White Black - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Limits v bielej farbe je ideálne na cvičenie, a to vďaka materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Tento materiál je príjemný na dotyk a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, čo ocení každý milovník tvrdých tréningov. Toto tričko má navyše unikátny dizajn s trefným nápisom "Limits Are Just An Illusion".

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 5,50 €

Tričko Limits s unikátnym dizajnom pre tých, ktorí prekračujú svoje limity

Tričko Limits White Black v bielej farbe je ideálne na cvičenie, a to vďaka vysoko kvalitnému materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Tento materiál je príjemný na dotyk a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, čo ocení každý milovník tvrdých tréningov. Jeho unikátny dizajn v kombinácii s trefným nápisom "Limits Are Just An Illusion", (v preklade "Limity sú len ilúzie") len podčiarkuje jeho účel. Ak aj vy súhlasíte s touto myšlienkou na hrudníku trička, zamilujete si ho!

 Tričko Limits White Black GymBeam

 

Pre koho je tričko Limits určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Detail produktu
Sezónnosť sezónne
EAN 9000001143127
Hlavná kategória Tričká

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Tričko Limits White Black - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Limits White Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Veľkosť oblečenia Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď