Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Limits White Black - GymBeam

Tričko Limits v bielej farbe je ideálne na cvičenie, a to vďaka materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Tento materiál je príjemný na dotyk a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, čo ocení každý milovník tvrdých tréningov. Toto tričko má navyše unikátny dizajn s trefným nápisom "Limits Are Just An Illusion".

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 4,95 €

Tričko Limits s unikátnym dizajnom pre tých, ktorí prekračujú svoje limity

Tričko Limits White Black v bielej farbe je ideálne na cvičenie, a to vďaka vysoko kvalitnému materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Tento materiál je príjemný na dotyk a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, čo ocení každý milovník tvrdých tréningov. Jeho unikátny dizajn v kombinácii s trefným nápisom "Limits Are Just An Illusion", (v preklade "Limity sú len ilúzie") len podčiarkuje jeho účel. Ak aj vy súhlasíte s touto myšlienkou na hrudníku trička, zamilujete si ho!

  Tričko Limits White Black GymBeam

 

Pre koho je tričko Limits určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník47 cm50 cm53 cm56 cm60 cm
Dĺžka66 cm69 cm72 cm74 cm76 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Limits White Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Limits White Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000001143127
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Limits White Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď