Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Simple Black - GymBeam

Tričko Simple Black je jednoduché čierne tričko s krátkym rukávom a minimalistickým nápisom "GymBeam". Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey a je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, a dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Simple Black - jednoduchá klasika na každý deň

Tričko Simple Black, ako je už z názvu jasné, je jednoduché čierne tričko s krátkym rukávom a minimalistickým nápisom "Gym Beam". Toto tričko s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi a je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže pekne ukáže ťažko vypracované svaly.

 

Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že vám bude možno ľúto obliecť si ho len do fitka a budete ho nosiť bežne. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťMLXLXXL
Šírka cez hrudník50 cm56 cm60 cm63 cm
Dĺžka70 cm73 cm76 cm79 cm

 

Ako sa starať o tričko?

O tričko sa nemusíte špeciálne starať. Stačí ho po príchode z fitka alebo mesta vyprať naruby pri teplote 30°C. Do sušičky ho vložte len vtedy, ak je vám príliš voľné a chcete, aby sa trošku zrazilo. Ak sa po vysušení trochu pokrčí, vyžehlite ho pri miernej teplote, ale určite neprechádzajte žehličkou po krásnej potlači.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Simple Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Simple Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Simple Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď