Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Simple Black - GymBeam

Tričko Simple Black je jednoduché čierne tričko s krátkym rukávom a minimalistickým nápisom "GymBeam". Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey a je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, a dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Simple Black - jednoduchá klasika na každý deň

Tričko Simple Black, ako je už z názvu jasné, je jednoduché čierne tričko s krátkym rukávom a minimalistickým nápisom "Gym Beam". Toto tričko s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi a je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže pekne ukáže ťažko vypracované svaly.

 

Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že vám bude možno ľúto obliecť si ho len do fitka a budete ho nosiť bežne. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťMLXLXXL
Šírka cez hrudník 50 cm 56 cm 60 cm 63 cm
Dĺžka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Ako sa starať o tričko?

O tričko sa nemusíte špeciálne starať. Stačí ho po príchode z fitka alebo mesta vyprať naruby pri teplote 30°C. Do sušičky ho vložte len vtedy, ak je vám príliš voľné a chcete, aby sa trošku zrazilo. Ak sa po vysušení trochu pokrčí, vyžehlite ho pri miernej teplote, ale určite neprechádzajte žehličkou po krásnej potlači.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Simple Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Simple Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Simple Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď