Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Be Better Be Stronger - GymBeam

Tričko Be Better Be Stronger s krátkym rukávom v čiernej farbe obsahuje nápis "Be Better Be Stronger", v preklade "Buď lepší, buď silnejší". Je určené pre všetkých športovcov, ktorí veria v tvrdú drinu a chcú sa neustále zlepšovať. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, ktorá nespôsobuje žiadne alergické reakcie pri potení, preto je vhodné na cvičenie aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Be Better Be Stronger: štýlové tričko pre tých, ktorí chcú byť vždy lepší a silnejší!

Tričko Be Better Be Stronger je "must have" vo vašom šatníku. Samozrejme, len v prípade, že veríte v tvrdú drinu a chcete sa neustále zlepšovať. Obsahuje nápis "Be Better Be Stronger", v preklade "Buď lepší, buď silnejší". Toto tričko v čiernej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka. Vďaka kvalitnému materiálu nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Táto štýlovka má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách. Navyše má toto tričko značky Gildan dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred, jednoducho, top tričko.

 

Pre koho je tričko Be Better Be Stronger určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na štýl a chcú svetu ukázať, že sa neboja tvrdej driny.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník45 cm50 cm55 cm60 cm65 cm
Dĺžka72 cm74 cm75 cm76 cm80 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Be Better Be Stronger - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Be Better Be Stronger - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Be Better Be Stronger - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď