Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tribulus 625 100 kaps - Optimum Nutrition

Tribulus 625 je je stimulant z vysoko kvalitného Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný), a každá dávka ho obsahuje až 625 mg. Taktiež obsahuje rôzne steroly, flavonoidy a ďalšie prirodzene sa vyskytujúce látky rastlinného pôvodu. Zvyšuje hladinu testosterónu až o 30%, podporuje regeneráciu, rast svalovej hmoty, zvýšenie výdrže a sily.

Dlhodobo nedostupný

Tribulus 625 zvýši hladinu testosterónu, podporuje regeneráciu, rast svalstva a zvýšenie výdrže a sily

Tribulus 625 je vyrobený z vysoko kvalitného Tribulus Terrestris, pričom každá dávka produktu obsahuje až 625 mg zmes Tribula Terrestris prášku a extraktu. Taktiež obsahuje rôzne steroly, flavonoidy a ďalšie prirodzene sa vyskytujúce látky rastlinného pôvodu.

 

tribulus 625 optimum nutrition

 

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) je rastlina, ktorú využívali už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii a je používaná až dodnes v medicíne vďaka svojim širokospektrálnym účinkom. Vďaka svojim účinkom dokáže zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%. Použitie tohto stimulantu je vhodné pre ľudí s výbušným typom cvičenia, na zvýšenie sily a podporu nárastu svalovej hmoty.


Tribulus 625 a jeho výhody:

  • produkt je vyrobený z najkvalitnejšieho Tribulus Terrestris
  • až 625 mg Tribulus Terrestris v jednej dávke
  • urýchľuje regeneráciu po výkone
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • podporuje zvýšenie výdrže a sily, vďaka zvýšenej hladine testosterónu
  • zvyšuje fyzický výkon a sexuálnu aktivitu

 

Dávkovanie

Užívajte 1 - 2 kapsule denne, najlepšie s raňajkami a večerným jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Proprietárna zmes Tribulusu625 mg
Tribulus Terrestris extrakt (Tribula Terrestris) (ovocie) (štandardizovaný na 40% furastanol saponíny), Tribulus Terrestris (práškový)

 

Ostatné zložky

Želatína, oxid kremičitý, magnézium stearát.

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

Tribulus 625 100 kaps - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tribulus 625 100 kaps - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené kráľovstvo
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tribulus 625 100 kaps - Optimum Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď