Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Total Cuts 60 kaps - Cutler Nutrition

Total Cuts je extra silné diuretikum, ktoré reguluje zdravú rovnováhu tekutín, znižuje zadržiavanie vody, udržiava optimálny výkon svalov pre tvrdší vzhľad. Neobsahuje žiadne stimulanty, ale prírodné zložky, ako je púpava, borievky, medvedica lekárska či časti hortenzie. Doplnok je určený pre mužov aj ženy.

Dlhodobo nedostupný

Total Cuts - zlepšuje definíciu svalstva, reguluje rovnováhu tekutín a znižuje zadržiavanie vody

Total Cuts zahŕňa dôležité elektrolyty, pomocou ktorých reguluje zdravú rovnováhu tekutín a udržiava optimálny výkon svalov pre tvrdší, viac drvený vzhľad. Výrobca Cutler Nutrition prijal základný vzorec, ktorý prostredníctvom prírodných ingrediencií vplýva na stratu vody a reguláciu telesnej hmotnosti.

  Total Cuts

Čo Total Cuts obsahuje?

 • Púpava obsahuje rad aktívnych zlúčenín, ktoré majú vysoký obsah draslíka.
 • Borievky podporujú vylučovanie vody bez straty elektrolytov.
 • Kapsaicín, tyrozín, extrakt zo zeleného čaju, ktoré majú priaznivý vplyv na metabolizmus a podporujú spaľovanie tukov.
 • Medvedica lekárska (Uva ursi) má močopudné vlastnosti. Výskum ukazuje, že užívanie medvedice lekárskej a púpavy dokopy, podporuje zdravý močový trakt.
 • Podzemok hortenzie a korene majú mierne močopudné účinky.

 

Total Cuts a jeho výhody

 • pomáha znížiť zadržiavanie vody
 • podporuje zdravú rovnováhu tekutín
 • reguluje telesnú hmotnosť
 • prispieva k zlepšeniu svalovej tvrdosti
 • neobsahuje stimulanty
 • určený ako pre mužov, tak aj pre ženy

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno a jednu poobede na prázdny žalúdok.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Niacín (ako nikotínamid)33 mg
Vitamín B6 (ako Pyridoxod hydrochlorid)50 mg
Magnézium (ako glukonát horčíka)25 mg
Draslík (ako chlorid draselný)99 mg
TOTAL CUTS™ MATRIX1,35 g
Uva Ursi Extrakt (listy) [std. 20% Arbutín], Caralluma Fimbriata Extrakt, Taraxacum Officinale Extrakt (listy), Praslička Extract (stonka), Juniper (Bobule), extrakt zo zeleného čaju (listy) [std. až 98% polyfenoly, 45% Epigallocatechin Gallate (EGCG)], Hydrangea koreň, L-tyrozín, výťažok z koreňa zázvoru, Ashwagandha Extrakt z koreňa [std. až 1% alkaloidov a 1,5% withanolidov], Capsimax™ Capsicum Annuum Extrakt (ovocie) [std. kapsaicínu a Dihydrocapsaicin, ktorý obsahuje minimálne 300.000SHU].

 

Ďalšie zložky

Želatína, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý, oxid kremičitý, FD&C Blue#1 a FD&C Red#40.

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.
Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Total Cuts 60 kaps - Cutler Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Total Cuts 60 kaps - Cutler Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Total Cuts 60 kaps - Cutler Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď