Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP

Výrobca: ä

T-BOMB 3xtreme podporuje zvýšenie hladiny testosterónu a je možno najpopulárnejším testosterónovým boosterom pre kulturistov. Tento klinicky overený vzorec je 20% účinnejší ako jeho predchodca. Navýši voľný testosterón až o 32%, bez navýšenia estrogénu a znižuje kenoverziu na DHT.

Dlhodobo nedostupný

T-BOMB 3xtreme - testosterónový booster na zvýšenie voľného testosterónu o 32%

T-BOMB 3xtreme podporuje zvýšenie hladiny testosterónu a je možno najpopulárnejším testosterónovým boosterom pre kulturistov. Na jeho vývoji sa podielali odborníci a experti, ktorí dostali za úlohu vyvinúť účinnejší vzorec na podporu testosterónu, aký kedy bol. Tento klinicky overený vzorec má o 20% vyššiu účinnosť kľúčových aktívnych zložiek ako jeho predchodca. Teraz si môžete vychutnať výkon zvyšujúci výhody optimálnej hladiny hormónov s klinicky testovaným T-BOMB 3xtreme.

T-BOMB 3xtreme

 

T-BOMB 3xtreme a jeho výhody

  • efektívny testosterónový booster
  • klinicky skúmaný a testovaný
  • navýši volný testosterón o 32%, bez navýšenia estrogénu
  • znižuje kenoverziu na DHT
  • 20% väčšia účinnosť ako jeho predchodca

 

Dávkovanie

Ako doplnok stravy užívajte 3 tablety ráno a 3 tablety večer.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tab)
Horčík (ako oxid horečnatý)15 mg
Zinok (ako síran zinočnatý)25 mg
Meď (ako medený glukonát)2 mg
Optimone-5™
Five-Phase Hormone Optimizing Blend1084 mg
Tribulus terrestris (15% Protodioscín, 60% Saponíny) (celá rastlina), jadierka senovky gréckej (50% Saponíny), Chrysin, Red Clover extrakt, (8% izoflavóny) (nadzemné časti), Kudzu koreň (Pueraria lobata) extrakt (40% izoflavóny), zinok sulfát, Dlhý Jack 20:1 extrakt (koreň), (Eurycoma longifolia Jack), meď glukonát, DIM (Diindolymethane), Avena sativa 10:1 extrakt (nadzemné časti), Beta sitosterol, žihľava dvojdomá listy 4:1, extrakt z Saw Palmetto Berry Extrakt (25% celkových sterolov a voľných mastných kyselín), a Bioperine® (čierne korenie extrakt z plodu).
2nd Messenger™ Hormone Amplifiers
Receptor Signal Transduction Blend625 mg
Ľanové semienka [profil mastných kyselín (linolénová 8%, linolová 2,5%, olejová 2,5%)], kyselina stearová, glycín, oxid horečnatý, L-arginín (ako HCl), hydrogénfosforečnan draselný, DL-kyseliny jablčná, L-metionín, Cordyceps Extrakt (huby) (Cordyceps sinensis), a nikotínamidadeníndinukleotid, Znížená z disodium (NADH).

 

Ďalšie zložky

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, Biely filmový povlak zloženie (hypromelóza, hydroxypropyl celulóza, polyetylén glykol, propylén glykol, a oxid titaničitý), sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Poraďte sa s lekárom, ak užívate antidepresíva, inhibítory MAO alebo iné lieky na predpis. Nevhodný pre ženy a mužov do 18 rokov. nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP

Write Your Own Review
Prezeráte si:T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

T-Bomb 3xtreme 168 tab - MHP

Napíšte otázku
Napísať odpoveď