Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super HD 180 g - Cellucor

Výrobca: Cellucor

Super HD je najmodernejší termogénny stimulant, ktorý kombinuje účinky spaľovača tukov a predtréningového stimulantu na dodanie obrovskej dávky energie a sústredenia. Budete sa cítiť sústredený, plný energie a pripravený prekonať akýkoľvek náročný tréning. Obsahuje najúčinnejšie látky pre spaľovanie tuku a pre dodanie intenzívnej energie.

Dlhodobo nedostupný

Super HD - inovatívny a moderný termogénny stimulant, ktorý kombinuje účinky spaľovača tukov a predtréningového stimulantu

Super HD je najmodernejší termogénny stimulant na trhu, ktorý kombinuje prísady na spaľovanie tukov a silné nootropné zlúčeniny pre dodanie obrovskej dávky energie a sústredenia. Počas užívania Super HD sa budete cítiť sústredený, plný energie a pripravený prekonať akýkoľvek náročný tréning. Super HD obsahuje najúčinnejšie látky pre spaľovanie tuku a pre dodanie intenzívnej energie.

 

Taktiež obsahuje IFAS503, novú zložku pozostávajúcu z troch inhibítorov syntázy mastných kyselín, zameranú na zníženie ukladania tukov. Od vydania v roku 2012 sa Super HD stal najlepšie hodnoteným spaľovačom a získal ocenenie "spaľovač roka" v prestížnej ankete na bodybuilding.com.

  Super HD - Cellucor

 

Super HD a jeho efektívne zložky

• SUPER HD INGREDIENCIE IFAS503™ - nová látka zložená z troch inhibítorov syntázy mastných kyselín (FAS): Camellia sinensis extrakt, extrakt z Hľuzy Fleeceflower a čínskeho Imelo extraktu. Syntáza mastných kyselín je regulovaná inzulínom a krvnej glukózy. Raz vytvorené mastné kyseliny sú esterifikované a uložené v tukových bunkách ako mastné látky zvané triacylglyceroly. Potlačenie FAS môže prerušiť proces a schopnosť tela ukladať tuky. Navyše, niekoľko klinických štúdií naznačuje, že prijímanie FAS má aj množstvo nepriamych vplyvov predovšetkým na neuróny hypotalamu, ktoré podporujú zdravú chuť k jedlu.

 

• Capsimax™ - patentovaný vysoko koncentrovaný prírodný extrakt papriky. Použitie vlastnej matice a pomocných látok Capsimax™ dáva používateľom maximálnu účinnosť capsaicinoidov a zároveň znižuje možnosť podráždenia žalúdka, alebo úst. Tým eliminuje možné negatívne vedľajšie účinky tradičných výrobkov s paprikou. V niekoľkých klinických štúdiách bol Capsimax™ sledovaný pre svoj vplyv na zvýšenie indukovanej termogenézy, korekciou chuti do jedla a podporou zdravého telesného zloženia.

 

• Ozubený plavúň [nadzemná časť] (1% Huperzine) (Toothed Clubmoss) - je prírodným zdrojom Huperzinu A, aktívnej látky, ktorá môže pomôcť podporovať pamäťové schopnosti, učenie a sústredenie. Efektívnosť Huperzinu môže byť pripisovaná jeho schopnosti silne inhibovať acetylcholínesterázy, enzýmy, ktoré štiepia acetylcholín v mozgu. Huperzine tak pomáha acetylcholínu, ktorý má priamy vplyv na stimuláciu neurónov, podporujúce hneď niekoľko mozgových funkcií.

 

  Super HD - Cellucor

 

• Rhodiola - prirodzený adaptogén, bylina, ktorá podporuje duševnú energiu, vytrvalosť, sústredenie a redukciu následkov mierneho stresu. Rhodiola môže mať aj niekoľko pozitívnych vplyvov na výkon. V posledných štúdiách bola Rhodiola predvedená ako ideálna látka k využitiu mastných kyselín a k zlepšeniu telesnej odolnosti voči namáhavému fyzickému cvičeniu.

 

• L-tyrozín - L-Tyrozín je aminokyselinový prekurzor nadobličiek a rastového hormónu, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú rast a môžu prispieť k väčšej energii a duševnej bdelosti.

 

• Kofeín - silný psychoaktívny povzbudzovač. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia prejavy únavy a robí všetko pre zvýšenie vašej pozornosti a energetizácii vašej pozornosti. Amla Fruit Extract Je ovocie, známe tiež ako indický egreš, obsahuje niekoľko účinných zlúčenín, ktoré podporujú duševnú energiu a pamäťové schopnosti.

 

• Extrakt z púpavy (Dandelion) - prírodné diuretikum. Okrem známych holistických liečebných účinkov, púpava obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, ktoré zvyšujú vylučovanie nadbytočnej vody.

 

• Niacinamid - vo vode rozpustný vitamín B-komplex. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3, podporuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a nervovú sústavu. Niacínamid tiež pomáha znižovať svalovú únavu a zvyšuje maximálnu pracovnú kapacitu svalu.

 

• Pyridoxal-5-fosfát - bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverziu v pečeni a je to preto vhodnejšia forma tejto živiny. Vitamín B6 podporuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkciu neurotransmiterov a rast svalov.

 

• Vitamín B12 - podporuje bunkový metabolizmus a tvorbu energie. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Super HD - Cellucor

 

Super HD a jeho výhody

  • inovatívny termogénny stimulant
  • podporuje spaľovanie tukov
  • obsahuje výkonné nootropiká
  • zaisťuje vysoký prísun energie
  • kontroluje apetít
  • podporuje mentálny fokus a koncentráciu

 

Dávkovanie

Pre zistenie tolerancie užite 1 odmerku (1 dávka = 6 g) ráno na prázdny žalúdok s 240 - 300 ml vody a ďalšiu cca o 5 - 6 hodín neskôr. Pokiaľ dobre znášate takéto dávkovanie, môžete pridať ešte 1 odmerku ráno. Nepresiahnite dennú dávku max. 3 odmeriek. Pite veľa tekutín cez deň. Užívajte Super HD po dobu 8 týždňov a potom vysadte užívanie na minimálne 4 týždne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť peach mango)1 dávka (6 g)
Kalórie5 kcal
Tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sacharidy5 g
 z toho vláknina4 g
 z toho cukry0 g
Niacín10 mg
Vitamín B65 mg
Vitamín B1225 mcg
Vápnik19 mg
Super HD Support zmes
Kofeín bezvodý160 mg
L-tyrozín150 mg
Ozubený plavúň [nadzemné časti] (1% Huperzine A)2,5 mg
Super HD TS zmes245 mg
IFAS50³ (Zelený čaj listový extrakt (Camelia sinensis), Hľuzové rúno koreňový extrakt (Fallopia multiflora), kmeňový extrakt z čínskeho imela (Loranthus parasiticus)), Rhodiola rosea extrakt z koreňa, Amla ovocný extrakt (Emblica officinales), extrakt z koreňa púpavy (Taraxicum officinale), Bitter orange (Citrus aurantium) (ovocie) (30% synefrín)(Advantra Z), červená paprika ovocie (2% capsaicinoidy) (Capsimax™)
B Vitamin zmes21 mg
Niacínamid, Pyridoxal-5-fosfát, Kyanokobalamín

 

Ďalšie zložky

Polydextróza, prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, sukralóza, oxid kremičitý, beta karotén.

IFAS50³™ je ochranná známka spoločnosti Integrity Nutraceuticals a je chránený USA patentom #7674484.

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Super HD 180 g - Cellucor

Write Your Own Review
Prezeráte si:Super HD 180 g - Cellucor
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Super HD 180 g - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď