Starostlivosť o krvný tlak - NOW Foods

0%
0% (0)
Výrobca: NOW Foods

Starostlivosť o krvný tlak je doplnok stravy s rastlinnými extraktmi, ktorý pomáha starať sa o krvný tlak. Obsahuje dve funkčné látky v podobe výťažku z hroznových jadier a hlohu obyčajného. Vďaka tomu prispieva k starostlivosti o celkové srdcové zdravie. Zásluhou prírodných látok však v zložení nechýbajú ani polyfenoly a flavonoidy, ktoré patria medzi známe antioxidanty.

Skladom
27,95 €

Starostlivosť o krvný tlak obsahuje účinnú kombináciu výťažku z hroznových jadier a hlohu obyčajného pre starostlivosť o srdcové zdravie

Starostlivosť o krvný tlak obsahuje funkčnú kombináciu extraktov z hroznových jadier (Vitis vinifera) a hlohu obyčajného (Crataegus laevigata), ktoré pomáhajú starať sa o krvný tlak. Prispieva tak k starostlivosti o srdcové zdravie a obehový systém. Možno aj vďaka tomu si výťažok z hroznových jadier obľúbili aj ľudia, ktorí majú často studené končatiny.

Výťažok z hroznových jadier je v tomto produkte štandardizovaný na 90 % obsah polyfenolov. Tie patria medzi najúčinnejšie antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom. Nemôžeme však zabudnúť na výťažok z hlohu obyčajného, ktorý obsahuje antioxidanty v podobe flavonoidov. Ide o cenný vitexín-2"-O-ramnozid, na ktorý je tento extrakt taktiež štandardizovaný.

Starostlivosť o krvný tlak je vhodný pre maximálnu starostlivosť o krvný tlak a obehový systém. Navyše sa ľahko užíva vďaka praktickým kapsulám.

 

Starostlivosť o krvný tlak a jeho výhody

  • komplex dvoch vybraných rastlinných extraktov pre starostlivosť o krvný tlak
  • obsahuje štandardizované výťažky z hroznových jadier a hlohu obyčajného
  • obsahuje antioxidanty
  • pomáha starať sa o srdcové zdravie a obehový systém
  • má formu praktických kapsúl

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-2krát denne.

 

Zloženie

Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) - obsahuje min. 90% polyfenolov, extrakt z hlohu (listy a kvety) - obsahuje min. 1,8% vitexín-2 "-O-ramnozid, hypromelóza (celulózová kapsula), ryžová múka, stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) - min. 90% polyfenolov 150 mg
Extrakt z hlohu (listy a kvety) -  min. 1,8% vitexín-2 "-O-ramnozid 300 mg

 

Upozornenie

Nie je vyrobený z kvasníc, pšenice, lepku, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov, orechov alebo sezamu. Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Len pre dospelých. Ak ste tehotná/dojčíte, užívate lieky (najmä na srdce, krvný tlak, antikoagulanciá alebo lieky na riedenie krvi) alebo máte zdravotný problém (obzvlášť so srdcový alebo krvným tlakom), poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri tomto produkte sa môžu vyskytovať prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste. 

Detail produktu
EAN 733739030665
Brutto váha 0.08 kg
Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Vyrobené v Spojené štáty
Výška 10.50 cm
Šírka 5.00 cm
Dĺžka 5.00 cm
Bez plastového obalu nie
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez umelých sladidiel áno
Bez GMO áno
Počet kusov v balení 6 ks
Netto váha 0.18 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Kapsule 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Rastlinné doplnky

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Starostlivosť o krvný tlak - NOW Foods
Write Your Own Review
Prezeráte si:Starostlivosť o krvný tlak - NOW Foods
Vaše hodnotenie
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 31,95 € 27,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď