Športová taška na jedlo The Shield LG Red - Fitmark

Výrobca: Fitmark

Športová taška na jedlo The Shield LG v červenej farbe s pekným dizajom, inovatívnymi funkciami a materiálom najvyššej kvality. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje 5 veľkých boxov na hlavné jedlo, 2 chladiace gély, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 inteligentné vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Udrží vaše jedlo čerstvé až 8 hodín.

Dlhodobo nedostupný

Taška na jedlo The Shield LG je praktická taška s inovatívnymi funkciami, ktoré udržia vaše vopred pripravené jedlo čerstvé až na dobu 8 hodín

Športová taška na jedlo The Shield LG Red v červenej farbe s pekným dizajom, inovatívnymi funkciami a materiálom najvyššej kvality. The Shield posúva tašky na jedlo na nový level. Je ľahká, prenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje polstrovaný popruh, ktorý je odnímateľný. Jednoducho si v nej zorganizujete svoje pripravené zdravé jedlo na celý deň. Obsahuje 5 veľkých boxov na hlavné jedlo, 2 chladiace gély (schválené TSA) pre udržanie správnej teploty, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteínové nápoje, 2 mimoriadne inteligentné rozšírené vrecká na fľašu, proteínové tyčinky a ovocie. Vaše kľúče budú mať v taške tiež vlastný priestor. Na zadnej vonkajšej časti nájdete miesto aj pre svoj fitness diár alebo časopis. Taška The Shield vám uľahčí cestu do práce či do fitka, a navyše budete mať všetko svoje zdravé jedlo až 8 hodín čerstvé a vždy k dispozícii. Taška má objem 19,5 litra.

Športová taška na jedlo The Shield LG Red - fitmark

Taška na jedlo The Shield LG obsahuje:

• 5 veľkých krabičiek na jedlo
  • 2 chladiace gély
  • krabičku na vaše vitamíny alebo proteín
  • 2 veľké postranné vrecká na šejker, fľašu alebo proteínové tyčinky

taška na jedlo the shield LG fitmark

Rozmery

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 37,4 21,59 24,13

Ako sa o ňu starať?

Tašku vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku príslušenstvo