Spaľovač tukov Oxysport Black 120 caps - MusclePharm

Výrobca: MusclePharm

Oxysport Black je termogénny spaľovač tukov, ktorý zvyšuje teplotu tela a zároveň poskytuje čistú energiu a sústredenosť. Umožní vášmu telu chudnúť a zároveň nestrácať nadobudnutú svalovú hmotu. Poskytuje bezpečné a efektívne spaľovanie tuku, podporuje metabolizmus a riadi chuť do jedla.

Dlhodobo nedostupný

Oxysport Black - termogénny spaľovač tukov, ktorý maximalizuje váš potenciál

Oxysport Black je spaľovač tukov a poskytuje úplné nový level v oblasti termogeniky a odbúravania tukov. OxySport Black™ je prelomový spaľovač, ktorý zvyšuje teplotu vášho tela a zároveň poskytuje čistú energiu a sústredenosť, za použitia inovatívnych vedecky overených látok. OxySport Black™ umožní vášmu telu chudnúť a zároveň nestrácať nadobudnutú svalovú hmotu. Poskytuje bezpečný a efektívny spôsob, ako spaľovať tuky a maximalizovať svoj potenciál.

Oxysport Black spaľovač tukov

Oxysport Black™ a jeho kľúčové zložky:

• L-karnitín L-tartrát: Zvyšuje energiu prostredníctvom prepravy mastných kyselín do svalových bunkových mitochondrií (používa tukov na energiu).
  • SinetrolPatentovaná látka, ktorá v klinických štúdiách preukázala zlepšenie lypolýzy (využitie tuku ako zdroja energie tj. spaľovanie tuku), pri súčasnej redukcií tuku v oblasti brucha, pásu a bokov.
  • Pure Energy: Formu kofeínu, ktorá sa vstrebáva 8 krát dlhšie ako normálny kofeín bez prudkého poklesu hladiny kofeínu. Kofeín preukázateľne dodáva energiu, zlepšuje vytrvalosť, znižuje únavu a zlepšuje sústredenie.
  • Capsimax™: Capsimax je vysokokoncentrovaný kapsaicín, ktorý je zodpovedný za pálivú chuť papriky, a má silný termogeénny efekt, ktorý môže pomôcť pri spaľovaní telesného tuku.
  • TeaCrine™: TeaCrine spolupracuje s prírodnými metabolickými procesmi v tele pre doplnenie energie, zvýšenie sústredenosti, zlepšenie nálady a motivácie.

Oxysport Black termogénny spaľovač tukov

Oxysport Black a jeho výhody

• efektívny spaľovač tukov
  • inovatívne, vedecky overené a vysokoúčinné zložky
  • pomáha riadiť chuť do jedla
  • podporuje zdravý metabolizmus
  • žiadne patentované zmesi, jednoznačné zloženie

Hypromelóza, stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý.

Užite 4 kapsule s 250 ml vody 2 krát denne a to nasledovne: prvú dávku 30 - 45 minút pred raňajkami a druhú dávku 30 - 45 minút pred obedom. Neužívať 6 hodín pred spánkom.

Nuričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid) 20 mg
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) 500 mcg
Chróm (ako pikolinát chrómu) 200 mcg
Fat Igniter & Thermogenic Matrix
L-karnitín L-tartrát 750 mg
Sinetrol XPUR extrakt stredomorských citrusov (extrakt z grepu (plod), extrakt z pomaranča (plod), extrakt z guarany (semeno), extrakt z krvavého pomaranča (plod)), (20% flavanones) 450 mg
Lipáza (1000 FIP/g) 100 mg
Stamina & Energy Matrix
PURENERGY Matrix (kofeín bezvodý, pTeropure Pterostilben) 250 mg
Cholín bitartrát 200 mg
Theacrine (ako TeaCrine) 100 mg
Appetite Control Matrix
Škorica (Cinnamomum zeylanicum) (kôra) extrakt 100 mg
Capsimax kapsikum extrakt (Capsicum annuum) (plod) (2% Capsaicinoids) 100 mg

Alergénové upozornenie: Produkt vyrábaný v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, vajcia, sója, kôrovce, ryby, orechy, pšenica a arašidy.

Skladujte pri izbovej teplote. Vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak máte vysoký/nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ochorenie pečene, obličiek, alebo štítnej žľazy, psychické ťažkosti, cukrovku, alebo problémy s močením (prostatou). Prestaňte používať 2 týždne pred operáciou. V prípade nežiadúcich účinkov okamžite prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Obsahuje kofeín. Nepoužívajte v spojení s: alkoholom, dusičnanmi, pri extrémnom teple, dehydratácií, problémami so spánkom. Neprekračujte odporúčanné denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Ostatné kategórie Spaľovače tuku