Spaľovač tukov CLA DNA 90 kaps - BSN

Výrobca: BSN

CLA DNA je konjugová kyselina linolová, prírodný spaľovač tukov, ktorý stimuluje odbúravanie a spaľovanie tukov. Zvyšuje efektívnosť organizmu pri spracovaní a ukladaní prijatého tuku, ako aj jeho schopnosť využívať uložený tuk vo forme energie. Produkt obsahuje 750 mg CLA v kapsule.

Dlhodobo nedostupný

CLA DNA je prírodný spaľovač tukov, ktorý podporuje metabolizmus, odbúravanie tukov a udržiava zdravú hladinu cholesterolu

Spaľovač tukov CLA DNA je konjugová kyselina linolová, ktorá stimuluje odbúravanie a spaľovanie tukov, čím napomáha chudnutiu. Pomáha znížiť množstvo telesných tukov a zvýšiť pomer svalov v tele. Patrí medzi skupinu unikátnych mastných kyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v menších množstvách v mliečnych výrobkoch, vajciach a v červenom mäse.

CLA sa radí do skupiny nevyhnutných esenciálne mastných kyselín, a jej nedostatok spôsobuje suchú pokožku, vypadávanie vlasov a zlé hojenie rán. CLA zvyšuje efektívnosť organizmu pri spracovaní a ukladaní prijatého tuku. Dokáže zvýšiť schopnosť organizmu využívať uložený telesný tuk vo forme energie, zároveň podporovať rast svalov bez tuku a chrániť svalovú hmotu pred úbytkom. CLA je vhodná na dlhodobé pravidelné užívanie.

CLA DNA - bsn

CLA DNA a jej výhody

• obsahuje až 750 mg CLA v kapsule
  • pôsobí ako prírodný spaľovač tuku
  • zlepšuje metabolizmus a odbúravanie tukov
  • udržiava zdravú hladinu cholesterolu
  • zabraňuje strate svalovej hmoty počas diéty
  • podporuje rast svalov bez tuku
  • je vhodná ne dlhodobé užívanie, nevyžaduje prestávku
  • pozitívne ovplyvňuje imunitný systém

CLA (konjugovaná kyselina linolová) Clarinol®, želatínová kapsula, zahusťovadlo (glycerol), farbivo (karamel).

Odporúčame užívať 3x denne vždy ráno, na obed a večer. Najlepšie spolu s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
CLA (konjungovaná kyselina linolová) 750 mg

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu malých detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Ostatné kategórie Spaľovače tuku